20 آذر 1397پوست و مو

افزايش جراحي‌هاي زيبايي ناموفق در بريتانيا

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

تعداد شكايات عليه پزشكاني كه در جريان اعمال جراحي زيبايي باعث آسيب رساندن به بيماران و يا حتي كشته‌شدن آنها شده‌اند در بريتانيا با افزايش چشمگيري روبرو شده است.


به گزارش خبرگزاري فارس، بنياد خيريه بيماران بر عليه حوادث پزشكي با انتشار اين آمار اعلام كرده كه نگراني‌ها به حدي رسيده كه اين بنياد قصد راه اندازي گروه مستقلي را براي ارائه اطلاعات آمار اعمال جراحي موفقيت آميز در اين كشور را دارد.

اين خبر در حالي منتشر شده است كه جمعه گذشته دنيس هندري همسر كالين هندري كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال اسكاتلند، در دوران نقاهت از عمل جراحي كه براي ترميم آسيبهاي جراخي قبلي انجام شده بود دچار عفونت شديد شده و جان باخت. دنيس كه 4 فرزند دارد در سال 2002 در اثر يك عمل رايج ليپوساكشن در يك بيمارستان خصوصي با از كار افتادگي چند عضو بدن خود روبرو شده بود.
پتر والش مدير اين بنياد به گاردين گفت: افزايش چشمگيري در شكايات مطرح شده عليه جراحان زيبايي به دليل عمل‌هايي كه به صورت غم انگيزي خاتمه يافته‌اند مشاهده شده است. اين ناراحت كننده است اما امري است كه با افزايش تعداد بيماراني كه قصد انجام اين اعمال را دارند باز هم افزايش خواهد يافت و اگر اين آگاهي ايجاد شود كه امكان شكايت و پيگيري قضايي اين اعمال وجود دارد شايد بتوان به دنبال مقررات بهتري در اين زمينه بود.
جراحي زيبايي در بريتانيا در سال 2002 ارزشي برابر 143 ميليون پوند را دارا بوده است كه اين آمار در سال جاري به 2/1 ميليارد پوند خواهد رسيد.
برخي كارشناسان معتقدند كه مشكل كليدي در اين زمينه نبود اطلاعات در مورد صلاحيت و شايستگي جراحان است.

خبر گزاري فارس

گردآوري : گروه اينترنتي مامي سايت

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  • هیچ نظری یافت نشد

برترین وبلاگ ها

malihejoon773
نام وبلاگ: malihejoon773
باران67
نام وبلاگ: باران67
✿ نیلوفرانه ✿
نام وبلاگ: ✿ نیلوفرانه ✿
kurosh1
نام وبلاگ: kurosh1

لینکهای ویژه

زیبایی و مراقبت از پوست
مرطوب کننده ویتامین C, کرم سفید کننده و روشن کننده پوست کرم ضد چروک قوی
Nasleziba.com
نمایندگی 1732 کرمان موتور
نمایندگی مجاز فروش جک اس5, جک جی4, لیفان820, جک اس3, جیلی gc6
kermanmotor1732.com