نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل

ثبت نام و عضویت

ثبت نام و عضویت

اطلاعات اجباری

لطفا یک نام کاربری برای خود انتخاب کرده و وارد کنید, شما با این نام در سایت شناخته خواهید شد.

.لطفا" یک رمز عبور برای نام کاربری خود انتخاب کنید. بخش رمز عبور حساس است هر دو قسمت رمز عبور را صحیح وارد کنید

یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید، چرا که برای تکمیل ثبت نام، شما باید بر روی لینک فعال سازی ثبت نام که به ایمیل شما ارسال میشود کلیک کنید.
توجه !! در ابتدای آدرس ایمیل از حروف WWW استفاده نمیشود.

کلمه مامی سایت چند نقطه دارد؟ (عدد با حروف فارسی)

اطلاعات بیشتر

تمامي زمانهايي كه در سايت نمايش داده ميشوند ميتوانند به راحتي بر مبناي موقعيت جغرافيايي و ساعت محلي شما نمايش داده شود. فقط كافيست تفاوت ساعت محلي خود را با مبناي گرينويچ از ليست زير انتخاب كنيد.

همچنین می توانید گزینه مربوط به تغییر ساعت فصلی DST را نسبت به محل سکونت خود مشخص نمایید.( تغییر ساعت شش ماهه اول سال)

ممکن است هر از گاهي مدير سايت بخواهد ايميلي براي کاربران بصورت گروهي ارسال کند و در آن خبر و يا مطلبي را به اطلاع شما برساند.

قوانین و اساسنامه

جهت عضویت در انجمن ها باید با قوانین زیر توافق کامل داشته باشید:

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=قوانین ثبت نام در انجمنهای تخصصی مامی سایت و فعالیت در آن ( قوانین کاربری )کاربر گرامی...


با تشکر از اینکه مامی سایت را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده اید.همانطور که میدانید هر اجتماع ( مجازي يا حقيقي ) داراي قوانين خاصي است كه براي حضور در آن اجتماع و بهره مندي از امكانات موجود، ملزم به رعايت قوانين هستيم... مامی سایت نیز به عنوان خانه دوم شما عزیزان، برای حفظ حقوق سایت و همچنین حریم و امنیت کاربران خود و دسترسی آسان شما به مطالب آموزشی، قوانینی را در نظر گرفته است که ثبت نام شما در سایت، به منزله مطالعه کامل قوانین ذیل و قبول آن میباشد!بدون شک، كاربراني كه نقض قوانين نموده و هر يك از بندهاي موجود در آن را رعايت ننمايند، از طرف كادر مديريت سايت، تذكر دريافت خواهند نمود و عدم توجه به تذكر مديران و ناظران کیفی، اخطار رسمی ( اخطار از سیستم ) به دنبال خواهد داشت، كه اين اخطار در چشم انداز و پروفايل كاربري درج ميگردد و در صورت عدم توجه به اخطار، حساب كاربري فرد خاطی حذف و نام كاربري، ايميل و آي پي وِی بسته شده و دیگر قادر به ثبت نام و فعاليت دوباره در سايت نخواهد بود!!!

پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه، با همه موارد موافقم" را تيك زده و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد .

شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد.
قوانین فعالیت در مامی سایت ( قوانین کاربری )


نام کاربری:

در هنگام ثبت نام در سايت، از کلمات مناسب ( برای نام کاربری ) استفاده نمايید.( از نامهایی مانند حروفهای نامشخص و نامفهوم و همچنین اعداد مثل 12345... و علائم نامشخص در برخی مرورگرها جداً خودداری کنید) در صورت مشاهده کلمات سیاسی، غیر اخلاقی و رکيک و نامناسب، اكانت کاربر متخلف حذف شده و دسترسي وي به انجمنها بسته خواهد شد. حتي المقدور نام كاربری را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.
ثبت نام با چند نام و ساخت بیش از یک حساب در سایت ممنوع است و در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر، تمامي آنها حذف شده و دسترسي وي به انجمنها مسدود خواهد شد.
در حال حاضر امکان تغییر نام کاربری توسط شما وجود دارد و میتوانید هر 6 ماه یکبار، نام کاربری خود را از طریق ( کنترل پنل کاربر > اطلاعات خود را ویرایش کنید> مدیریت نام کاربری )تغییر دهید. همچنین نامهای کاربری قبلی شما، از طریق پنل مدیر سایت قابل پیگیری خواهد بود.

آواتار:

نماد کاربری، که  پس از ثبت نام در کنترل پنل کاربری تعیین خواهید کرد، باید شرایط خاصی داشته باشد که در صورت دارا نبودن این شرایط، آن تصویر توسط مدیر سایت حذف شده و تذکر دریافت خواهید کرد. حداکثر ابعاد آواتار باید 130×130 پیکسل بوده و حجم آن حداکثر 15 کیلوبایت باشد. در آواتار خود نباید از تصاویر با محتوا و پوشش نامناسب و یا محتوای سیاسی ( شامل شخصیتهای سیاسی، علائم اختصاری خاص، پرچمها و هر گونه تصویر خاص طبق تشخیص مدیریت ) استفاده کنید.

امضاء:

در هنگام ساختن امضاء در مشخصات شخصي خود، از تبليغات تجاري خودتان یا دیگران پرهیز نمایید. فقط در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد ( بدون کسب درآمد از آن ) با ذكر فعاليت سايت و هماهنگی با مدیریت، براي شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضاء را به سايت خود لينك دهيد، البته توجه داشته باشيد كه امضاء بايد كوتاه باشد. همچنين در انجمن، مبحثی وجود دارد که شما مي توانيد از آن، جهت تبليغ سايت و وبلاگ شخصی ( نباید تجاری یا خدماتی باشد ) خود استفاده نماييد. در صورتي که به غير از اين عمل شود حساب کاریری شما در اولين فرصت حذف خواهد شد. همچنین از قرار دادن هرگونه شعر یا متن سیاسی، توهین آمیز و یا مخالف با قوانین کشور در امضاء خودداری نمایید. در غیر اینصورت امضاء شما توسط مدیرسایت ویرایش خواهد شد. همچنین برای نظم بصری انجمن، شما اجازه استفاده از تصاویر و فونتهای بزرگ در امضای خود را ندارید.

ارسالات:
 1. در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغامهاي خود از يک موضوع مناسب و کلمات صحیح استفاده نمايید. اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال، مشکل و يا پيغام شما باشد. از انتخاب عناويني از جمله كمك، تورو خدا كمكم كنيد، خيلي مهم، هر كي ميتونه جواب بده، نياز به پاسخ فوري، چطوري ميتونم و جملاتي شبيه به اين جدا خودداري نماييد. ( براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد )
 2. قبل از ارسال پست جدید یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید. از نوشتن یک سوال و یا یک مطلب درانجمن ها و مباحث مختلف خودداری نموده و برای مطرح کردن سوال خود، انجمن و تاپیک مناسب را انتخاب کنید. کادر مدیریت سعی دارد در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات مطرح شده رسیدگی کند، ولی هرگونه تاخیر در پاسخگویی به سوالات، خارج از مسئولیت ما بوده و کاربران حق ارسال مجدد سوالات خود، چه در محیط انجمن و چه در پیغام خصوصی را ندارند. برای گرفتن پاسخ خود صبور باشید.
 3. از پرسیدن سوالات تخصصی به واسطه پیغام شخصی از مدیران خودداری نمایید و سوالات خود را به صورت عمومی مطرح نمایید. ( ممکن است سوال شما سوال دیگران نیز باشد و با دیدن پاسخ سوال شما از پرسش های تکراری جلوگیری خواهد شد و شما نیز سریعتر به پاسخ خود خواهید رسید ). سوالات تخصصی از طریق پیغام شخصی بی پاسخ خواهد ماند.
 4. اين سايت براي بحث هاي آموزشی و هنری بانوان ایجاد گردیده است؛ بحث سياسي و گفتگوی ضد دینی و ضد مذهبی ممنوع است. احترام به قومیت ها، ملت ها، مذاهب و افراد و عقاید آنان از قوانین لازم الاجرا در انجمن میباشد. در صورت عدم رعايت، اكانت کاربر خاطی در اولين فرصت حذف خواهد شد.
 5. لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات دیگر کاربران، از به کارگيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان میتواند بسيار ابتدايي باشد و به یاد داشته باشید که همه ما روزی تازه کار بودیم.
 6. مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده ایشان بوده و مسئولین مامی سایت و مدیران آن به هیچ عنوان تعهد و مسئولیتی در قبال آن مطلب نداشته و نظر آنان نمی باشد.
 7. زبان رسمی این انجمن فارسی است، لطفاً فینگلیش ننویسید.
 8. احترام به مدیران و کاربران سایت، بر اساس سلسله مراتب از مهمترین مسائل در این سایت است، پس در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی به کاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت با کاربر مربوطه برخورد شده و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.
 9. لطفاً در صورتی که حرفی برای گفتن ندارید، سکوت کنید و اگر جواب سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید.
 10. درج شماره تماس، آدرس ایمیل و مشخصات شخصی و محرمانه در پستها، امضاء، نام کاربری و ... ممنوع است.
 11. برای امنیت بیشتر، جهت گرفتن پاسخ سوال و ارتباطات خود از انجمنها استفاده نمایید؛ در صورتی که مستقیماً با یک کاربر از طریق ایمیل، چت، شبکه های اجتماعی و یا هر طریق دیگری ارتباط داشته باشید، مامی سایت هیچ گونه تعهدی در قبال بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت.
 12. در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید و اگر مطلب یا موضوع نوشته شده یا ترجمه شده توسط شخص خاصی بود، حتماً نام وی را نیز ذکر نمایید.
 13. از درج عکس بدون توضیح و دستور و مطلب بدون عکس به جهت پرسشهای احتمالی دیگر کاربران و شلوغی بی مورد تاپیک، خودداری کنید و همیشه عکس و توضیح ( دستور یا روش تهیه ) را در یک پست قرار دهید. از عنوان کردن مواردی مانند این ( اینم کیک شکلاتی من اگه دوست داشتین دستورشو بذارم ) خودداری کنید.

توضیحات لازم الاجرا:

 1. برای آپلود عکس جهت استفاده در مباحث آموزشی از آپلود سنتر سایت استفاده کنید. آپلود تصاویر انجمنهای عمومی و جمعه بازار که ارزش نگهداری طولانی مدت را ندارد، در آپلود سنتر سایت ممنوع است.
 2. پست های اسپم، تشکر، تقدیر، چاق سلامتی و... هر دو هقته یکبار توسط مدیران و ناظران در تمام مباحث انجمن، پاکسازی و حذف خواهد شد. ( همیشه منتظر کاهش تعداد پستهای خود باشید ) این اقدام در راستای دسترسی آسان تر شما به مطالب آموزشی صورت خواهد گرفت.
 3. برای ابراز احساسات و تشکر و قدردانی فقط از گزینه پسندیدن استفاده کنید. حتی المقدور برای بالا رفتن سرعت بارگذاری این امکان برای دیگر کاربران، از کلید پسند برای مسائل بی مورد استفاده نکنید.
 4. در صورتی که خواهان ایجاد مبحث جدیدی هستید، درخواست خود را با توضیحاتی در مورد مبحث مورد نظر با مدیر همان انجمن مطرح نمایید.
 5. مدیر هر انجمن در حذف، اصلاح و ویرایش مطالب و دستورات و تصاویر آزاد است.
 6. ذکر منبع و نام نویسنده مطالب مامی سایت در دیگر سایتها الزامی میباشد. در همین راستا استفاده و نسخه برداری از مطالب سایت و انجمن، بدون ذکر منبع و نام نویسنده یا مترجم اثر، ممنوع بوده و به جهت دارا بودن حقوق کپی رایت مامی سایت در ستاد ساماندهی رسانه های کاربر محور، پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.
 7. برای هر گونه تبلیغ با  بخش تبلیغات تماس بگیرید. پست های حاوی مطالب تبلیغاتی، بدون اطلاع به کاربر حذف یا ویرایش خواهند داشت. در صورت تکرار حساب کاربری مربوطه حذف میگردد.
 8. این انجمن به صورت تخصصی ویژه بانوان محترم ایجاد گردیده است، آقایان در استفاده از مطالب آموزش سایت و شرکت در مباحث آموزش هنری مجاز میباشند، ولی توصیه اکید میگردد که در مباحث عمومی، سرگرمی، صحبتهای روزمره و مباحث مختص بانوان حضور نداشته و اقدام به ارسال پست نفرمایند!


همیاری:

در صورتی که در قسمتهای مختلف سایت، ( در برنامه سایت؛ نه در پست کاربران ) با املاء اشتباه کلمات یا جمله بندی نادرست و یا عبارتهای غیرفارسی مواجه شدید، عین کلمه یا جمله را برای مدیر سایت ارسال نمایید!
با سپاس از همکاری صمیمانه شما که ما را در جهت رسیدن به هدف مشترکمان در مامی سایت که همانا ترویج و اعتلای فرهنگ زیبا زیستن است همراهی میکند!


کادر مدیریت مامی سایت


محاسبه ي شاخص توده ي بدني

وزن به کيلـو گـرم
قد به سانتي متر

شاخص توده ي بدني
بازه ي وزني مناسب شما