29 مهر 1397

فروشگاه اینترنتی ساعتچی


فال روزانه 20 تیر 1396

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 2.75 (2 رای)

omenمتولدین ماه فروردین

امروز با دوست یا یکی از اعضای خانواده تان برای موضوعی برنامه ریزی می کنید. اگر چه ممکن است که کارهایتان طبق برنامه پیش نرود اما در نهایت تمام آنها به بهترین شکل ممکن عملی می شوند. فقط کافی است که از حرکت نایستید و به راهتان ادامه دهید. شما فرد ایده آلیستی هستید که می خواهید همه چیز مطابق میل شما پیش رود اما گاهی باید آنچه سرنوشت برایتان رقم می زند را بپذیرید. شما به هدف هایتان می رسید اما کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید. تحت هر شرایطی امید و انگیزه خود را از دست ندهید.

متولدین ماه اردیبهشت

یکی از نزدیکان تان به دلیل فشارهایی که اخیرا به او وارد شده، صبر خود را از دست داده و زود از کوره در می رود. حتی ممکن است که بر سر شما هم داد بزند. این موضوع شما را نگران می کنید زیرا دلیل تغییر رفتارهای او را نمی دانید. در این شرایط بهتر است که با او صحبت کنید و به او بفهمانید که شرایط اش را درک می کنید. نشان دهید که حامی او هستید و تنهایش نمی گذارید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، اگر چه تمایل زیادی به آن ندارید اما بد نیست که در موردش فکر کنید.

متولدین ماه خرداد

یک ایمیل یا تلفن کاری به شما می شود که کمی ناراحت تان می کند، از این رو که باید زمان بیشتری را به کار کردن بگذرانید. شما احساس می کنید که رفتاری که با شما دارند ناعادلانه نیست، پس اگر دوست ندارید آن را بپذیرید، از همان اول پاسخ منفی دهید. ارتباط تان را نیز با آن شخص کمتر کنید تا فکر سو استفاده از شما را از سرش بیرون کند. به زودی شجاعت لازم را برای اعترافی عاشقانه به دست خواهید آورید و تغییرات مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید.

متولدین ماه تیر

خودتان را برای وقوع اتفاقی آماده کرده اید اما این اتفاق خیلی راحت از آنچه شما انتظارش را داشته اید می گذرد. البته شاید مجبور شوید مقداری از پول هایی که ذخیره کرده اید را نیز خرج کنید اما نگران نباشید زیرا تمام آنها به دست تان باز خواهد گشت. اگر مجرد هستید، فردی نظر شما را جلب می کند اما بهتر است که گول ظاهر را نخورید. شاید اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در رابطه عاطفی تان نباشد. پس فعلا  صبر کنید تا زمان موعود فرا رسد.

متولدین ماه مرداد

امروز در خانه تان اتفاقی مثل خرابی وسایل خانه یا پمپ آب می افتد. اگر چه اکنون سرتان به شدت شلوغ است اما اگر آنها را به فردا موکول کنید، شرایط برایتان سخت تر خواهد شد. پس بهتر است همین امروز برای درست کردن آنها اقدام کنید. موضوعی میان شما و شریک زندگی تان را شکراب کرده است. اگر چه از بیان احساسات واقعی تان می ترسید اما بهتر است آنچه در دلتان می گذرد را به زبان آورید. احتیاجی به عصبانی شدن نیست، همین که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید، بسیاری از مسائل حل می شود.

متولدین ماه شهریور

امروز خبری به گوش تان می رسد که کمی گیج تان می کند. اما نگران نباشید زیرا این موضوع شامل حال شما نمی شود. پس بهتر است که آن را از ذهن تان دور کنید. اخیرا بحثی میان شما و یکی از نزدیکان تان رخ داده که شما را نگران کرده است اما بدانید که جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اگر کلامی که به زبان می آورید سنجیده باشد و به نرمی ادا شود، همه چیز به شرایط طبیعی خود باز خواهد گشت.

متولدین ماه مهر

فردی برای کمک نزد شما می آید. اگر چه حل کردن آن کار زمان بری است اما به آن شخص و اطرافیان تان آرامش می دهد، پس تلاش خود را بکنید. مطمئنا خوبی شما جبران خواهد شد. موضوعی در رابطه با روابط عاطفی ذهن تان را درگیر کرده اما تظاهر می کنید که چنین نیست. اینکه سرتان را مانند کبک در برف کرده اید تنها به خودتان آسیب می رساند. پس به جای این که فرصت هایتان را از دست دهید، آگاهانه راهی را که خودتان فکر می کنید درست است پیش بگیرید.

متولدین ماه آبان

فردی قصد دارد که به طور پنهانی به شما نزدیک شود. بهتر است که از این کار او جلوگیری کنید زیرا که در زندگی تان اختلال ایجاد می کند. شاید اگر واضح تر اعتقادات و نظرات خود را بیان کنید، دیگران اجازه سواستفاده به خودشان ندهند. اگر این روزها تمرکزتان را بیشتر روی کارتان بگذارید، بازدهی بهتری خواهید گرفت. شریک زندگی شما به زودی موضوعی را با شما در میان می گذارد. به جای این که به سرعت به او پاسخ دهید، اول خوب فکر کنید.

متولدین ماه آذر

امروز خبری از یک دوست قدیمی و دور می شنوید. بدون قضاوت بهتر است تا زمانی که با دوستان تان صحبت کنید، منتظر بمانید. مطمئنا فردا ذهن شما نیز آزادتر خواهد شد و منطقی تر تصمیم می گیرید. از آنجا که شما عادت دارید ناراحتی تان را پشت کارهایتان پنهان کنید، امروز نیز این اتفاق برایتان می افتد. اما این کار در دراز مدت می تواند نتایج منفی بر جسم و روح تان وارد کند. بنابراین قبل این که خودتان را با خودخوری نابود کنید، حرف هایتان را با شخص دیگری در میان بگذارید.

متولدین ماه دی

از یکی از اطرافیان حرفی می شنوید که ذهن تان را درگیر می کند. اگر چه شما تا به حال بی تفاوت بوده اید اما این بار جور دیگری عکس العمل نشان می دهید که اصلا در حدتان نیست. بهتر است در این مورد با چند نفر دیگر از دوستان تان مشورت کنید. در این ارتباطات نه تنها راه حل مناسب را پیدا خواهید کرد بلکه رابطه شما نیز قوی تر از قبل می شود. پولی به دست تان می رسد که انتظارش را نداشته اید اما حواس تان باشد که آن را چگونه خرج می کنید. اسراف در چنین شرایطی اصلا به صلاح تان نیست.

متولدین ماه بهمن

اختلاف نظر شما با یکی از نزدیکان تان موجب ناراحتی تان شده است. در این شرایط به جای عقب نشینی باید ارتباط تان را بیشتر کنید. این سوتفاهمی است که با حرف زدن برطرف می شود. بنابراین عقب ننشینید. با مشکلی  در محیط کار دست و پنجه نرم می کنید که کمی نگران تان کرده است. غرورتان را کنار بگذارید و از دیگران کمک بگیرید. مطمئنا آنها نیز روزی به شما احتیاج خواهند داشت. به زودی خبر خوب از طریق دوستی می شنوید که تمام شک و دودلی هایتان را دور می کند.

متولدین ماه اسفند

چند وقتی است که برخی از کارهایتان را پشت گوش می اندازید اما دیگر بس است. از همین امروز که انرژی زیادی دارید اولین قدم را بردارید.  ممکن است که تلفن های مدام تمرکز شما را از بین ببرند، به همین دلیل سعی کنید که برای مدتی آن را از خودتان دور کنید. به زودی خبری به گوش تان می رسد که به نیمی از نگرانی هایتان پایان می دهد و فضا برای اتفاقات بهتر باز خواهد شد. زمان عمل به یکی از قول هایتان فرا رسیده، آنرا پشت گوش نیاندازید وگرنه هیچ کس روی حرف های شما حساب نخواهد کرد.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  • هیچ نظری یافت نشد

برترین وبلاگ ها

malihejoon773
نام وبلاگ: malihejoon773
باران67
نام وبلاگ: باران67
✿ نیلوفرانه ✿
نام وبلاگ: ✿ نیلوفرانه ✿
kurosh1
نام وبلاگ: kurosh1

لینکهای ویژه

هدیه طلا
فروشگاه اینترنتی ساعتچی
Saatchico.com
زیبایی و مراقبت از پوست
مرطوب کننده ویتامین C, کرم سفید کننده و روشن کننده پوست کرم ضد چروک قوی
Nasleziba.com