06 اسفند 1396فال روزانه 20 فروردین 1396

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

omenمتولدین ماه فروردین

چیزهایی که برای شما دارای ارزش هستند دارند تغییر می کنند؛ آنچه زمانی برایتان بسیار مهم بود اکنون دیگر اهمیت چندانی ندارد. متأسفانه آنقدر افکار مختلف در سرتان هستند که نمی توانید تصمیم بگیرید چه جهتی را باید در پیش بگیرید. با این حال باید پیش از آن که بخواهید شخص دیگری را وارد این ماجرا کنید کمی صبر کنید و خودتان جوانب مختلف را در نظر بگیرید. بار دیگر و به ویژه در مورد روابطتان با دیگران، اولویت هایتان را از نظر بگذرانید و به جای این که به رقابت فکر کنید برای همکاری تلاش کنید. مواظب باشید بیش از اندازه به دیگران وعده و وعید ندهید، آنها در مقابل به این اندازه ای که شما فکر می کنید برایتان وقت و انرژی نخواهند گذاشت.

متولدین ماه اردیبهشت

شما عاشق سفر کردن هستید و رفتن به نقاط مختلف دنیا از بزرگ ترین آرزوهای شماست. دست از رویاپردازی بردارید و شروع به برنامه ریزی برای این سفرها کنید! اگر خودتان برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان منابع لازم، زمان و انرژی کافی را ذخیره نکنید شاید هیچ وقت نتوانید آنها را به واقعیت بدل کنید. امروز روز خیلی خوبی برای دست به کار شدن و حرکت می تواند باشد، زیرا در نگرش و رفتارتان انعطاف پذیری بیشتری دارید و همین طرز فکر شما را در مسیر درست برای رسیدن به خواسته هایتان قرار خواهد داد. امروز اختلافی آزار دهنده بین آنچه فکر می کنید می توانید انجام دهید و آنچه واقعا تا پایان روز قادر به انجام آن خواهید بود وجود دارد، اما واقعا بعضی چیزها از کنترل شما خارج هستند.

متولدین ماه خرداد

خودتان را به عنوان فردی پیشرو که می خواهد برای اولین بارز مرزی را پشت سر بگذارد در نظر بگیرید. اهمیت خودتان را قبول کرده و تأیید کنید. خودتان، حقوق و عقایدتان را باور داشته باشید، تردید و بلاتکلیفی تنها اثراتی منفی و بازدارنده روی عملکردتان خواهد داشت. به جای رفتار منفعلانه سعی کنید در هر شرایطی نقشی فعال در زندگی خود داشته باشید و در رویارویی با مشکلاتی که امروز ممکن است در برابرتان قرار بگیرند شجاع باشید تا پاداشی که لیاقتش را دارید دریافت کنید. اگر نسبت به اهدافتان شور و اشتیاق لازم را داشته باشید ایستادگی در مقابل عوامل بازدارنده درونیتان برای شما راحت تر خواهد بود.

متولدین ماه تیر

شاید حتی خودتان هم متوجه این موضوع نباشید، اما امروز اطرافیانتان حساب دیگری روی شما باز می کنند. شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است مسئولیت چیزی را نپذیرید و به طوری که دیگران متوجه نشوند بی آن که چیزی بگویید خودتان را از ماجرا کنار بکشید. اما واقعیت این است که همه حواسشان به شما هست و اگر وعده هایی که داده اید و انتظاراتی که از شما می رود را عملی نکنید متوجه خواهند شد. امروز شاید نتوانید آرامشی که انتظار دارید را در خانه پیدا کنید. دلیل آن هم می تواند هر چیزی از فرا رسیدن مهمان های ناخوانده تا یک جر و بحث غیر منتظره با همسرتان باشد. سعی کنید شرایط را بپذیرید و واکنشی منفی از خودتان بروز ندهید.

متولدین ماه مرداد

امروز شما بدون آن که خودتان دلیل آن را بدانید تنش را در دنیای اطرافتان احساس می کنید. این احساس تنش و چالش ممکن است برای شما ایجاد نگرانی کند و به همین دلیل داشتن برخوردی منطقی با هر شخص و یا موقعیتی برای شما بسیار دشوار خواهد بود. وقتی دیگران کارهایتان را تأیید نمی کنند فکر نکنید این موضوع از روی دشمنی آنها با شماست. واکنش آنها به خود شما نیست،بلکه به رفتارتان و به احتمال خیلی زیاد هم از روی خیرخواهی آنها است. امروز حتما وقتی را هم برای فعالیت های جسمانی و ورزشی کنار بگذارید، باور کنید برای تخلیه فشارهای کاری و عاطفی که رویتان هستند نیاز شدیدی به این کار دارید.

متولدین ماه شهریور

توانایی های خود را دست کم نگیرید. شما توانایی و استعداد این که بسیار موفق باشید را دارید، پس رفتار و تفکرتان را با آن هماهنگ کنید. اگر خودتان اجازه بدهید اوضاع برایتان خیلی خوب پیش خواهد رفت. با داشتن تفکرات بیهوده ای مانند این که قابلیت لازم برای موقعیت هایی که در برابرتان قرار گرفته اند را ندارید این فرصت ها را از خودتان نگیرید. اگر فرصت ها را یکی پس از دیگری از دست بدهید با گذشت زمان فرصت های کمتر و کمتری به سراغتان خواهند آمد. آنچه برایتان فراهم شده است را بپذیرید و اگر هم دیدید که اوضاع همان طوری که خودتان می خواهد پیش نرفت آن را به حساب این بگذارید که این موقعیت به درد شما نمی خورده است.

متولدین ماه مهر

امروز چشمانتان را ببندید و با تکیه به حس درونیتان به سوی هدفی که در سر دارید بپرید و خیلی هم بلند بپرید و به خودتان اطمینان داشته باشید و خیالتان راحت باشد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. امروز آنهایی که خنده را به لب هایتان می آورند برای شما بسیار جذاب هستند. این افراد همان هایی هستند که در حال حاضر باید در نزدیکی خود نگه دارید زیرا داشتن انرژی و نگاهی مثبت شما را به طور ناخودآگاه در مسیری مثبت و درست قرار خواهد داد. به جای این که بگذارید اتفاقاتی که در دنیای اطرافتان پیش می آیند باعث افسردگیتان شوند سعی کنید از زندگیتان لذت ببرید. این نگاه شماست که تعیین می کند زندگی زیبا هست یا نیست.

متولدین ماه آبان

امروز وقتی دیگران نمی توانند تصمیم بگیرند که چه راهی را باید انتخاب کرد شما مجبور خواهید بود به عنوان شخص تصمیم گیرنده دست به کار شوید. برای این که اوضاع را به حرکت در بیاورید حتی اگر لازم بود کمی حالت تهاجمی به خود بگیرید. اوضاع در حال حاضر برای پیش بردن اهداف شخصی و گروهی مساعد است، تنها چیزی که نیاز دارید کمی اراده و پشتکار است و خوشبختانه شما این ویژگی ها را در اختیار دارید. امروز اگر احساس کنید که مورد تأیید و پذیرش همکاران و همکلاس ها و افراد هم ردیف خود قرار دارید اعتماد به نفستان به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت و این موضوع باعث خواهد شد که عملکردتان بهبود قابل توجهی پیدا کند.

متولدین ماه آذر

امروز ذهنتان هر لحظه به سویی می دود و هزار فکر مختلف در سرتان هستند. وقت زیادی برای این که صبر کنید و به حرکت بعدیتان فکر کنید نخواهید داشت. موقعیت های مختلف خیلی ناگهانی برایتان پیش خواهند آمد و شما مجبور خواهید بود که خیی سریع نسبت به آنها واکنش نشان دهید. هر چه سریعتر حرکت کنید زمان کمتری برای واکنش نشان دادن خواهید داشت! مواظب باشید برای بالا بردن سرعتتان کیفیت کار خود را قربانی نکنید. شاید بخواهید مشکلی که در کارهایتان پیش آمده را به خنده و شوخی بگیرید، چرا که فکر می کنید این رویکرد در این موقعیت بهتر از سخت گیری به پیشرفت کارهایتان کمک خواهد کرد. ولی در حال حاضر این بهترین استراتژی ممکن نیست و باید رویکرد متعادلی را در پیش بگیرید.

متولدین ماه دی

امروز از لحاظ عاطفی خیلی شجاع شده اید، پس از این احساس خود بیشترین بهره ممکن را برده و آن را به اطرافیان خود نیز منتقل کنید. سعی کنید زیادی هیجانی نشوید و از جایی که در حال حاضر هستید لذت ببرید. اگر احساس می کنید لازم است کاری را انجام دهید دچار استرس نشوید، بدون در نظر گرفتن این که تا چه حد در انجام کارهایتان موفق بوده اید از خودتان و عملکردتان راضی باشید. یکی از همکارانتان امروز بی حال و حوصله و بدخلق شده است و تحمل او برای شما بسیار سخت به نظر می رسد. در هر صورت زیر بار انجام کارها و مسئولیت های او نروید، هر کسی موظف است خودش کارهایش را انجام دهد.

متولدین ماه بهمن

بزرگ ترین رویایتان درست در برابر شما قرار دارد، اما مانع بزرگی سر راهتان وجود دارد که باید از میان برداشته شود و فعلا فقط اگر تمرکز کنید قسمت هایی از هدفتان را از گوشه و کنار این مانع بزرگ موفق خواهید شد ببینید. شما در رویاهایتان خیلی خوب می دانید که تصویر کلی این هدف چگونه است و آماده اید تا برای دیدن تصویر تحقق یافته آن هر کاری که لازم باشد انجام دهید، پس با تمام وجود برای از میان برداشتن این مانع تلاش کنید. شاید عدم ثبات در شرایط موجود باعث نگرانی شما شده باشد، اما اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید همه چیز خیلی راحت تر پیش خواهد رفت. هر از گاهی کمی به خودتان استراحت بدهید تا توان ادامه راه را داشته باشید.

متولدین ماه اسفند

شانس و ثروت در حال حاضر دم دستتان هستند. تنها مشکل این است که شما آنقدر درگیر درام های احساسی مختلف هستید که هیچ چیز دیگری را نمی بینید و تمام وجودتان روی آنها متمرکز شده است. خودتان را درگیر مسائلی که به طور مستقیم به شما ارتباطی ندارند نکنید. زمان و انرژی شما خیلی ارزشمندتر از آن هستند که صرف چیزهایی شوند که ربطی به شما ندارند. ذهنتان را روی بزرگ ترین اهداف خود متمرکز کنید تا موقعیت هایی که شما را به سوی آنها راهنمایی خواهند کرد از دست ندهید. بعد از ظهر امروز بی آن که به هیچ یک از مسائل مالی و حرفه ایتان فکر کنید برای خودتان کمی تفریح در نظر بگیرید.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  • هیچ نظری یافت نشد

برترین وبلاگ ها

malihejoon773
نام وبلاگ: malihejoon773
باران67
نام وبلاگ: باران67
✿ نیلوفرانه ✿
نام وبلاگ: ✿ نیلوفرانه ✿
kurosh1
نام وبلاگ: kurosh1

لینکهای ویژه

• تئاتر کودکان
تئاتر کودکان در حال اجرا و تئاتر کودک شاد خنده دار و همچنین تئاتر کمدی برای کودکان با بهترین تخفیف
Takhfifan.com
• عمل بینی
عمل بینی،تزریق چربی،پروتز سینه ،لیپوماتیک ولیپولیزر توسط فوق تخصص جراح پلاستیک
Royalsurgery.com
زیبایی و مراقبت از پوست
مرطوب کننده ویتامین C, کرم سفید کننده و روشن کننده پوست کرم ضد چروک قوی
Nasleziba.com
تالار عروسی
تالار نت ، تالار عروسی ، باغ تالار
Talarnet.com
میز کانتر
سازه های نمایشگاهی ، میز کانتر و رول آپ
Payamsaze.com
اسپیس فریم
فروش و اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی
Spacekar.com
لوله بازکنی
تلوله بازکنی و تخلیه چاه تهران
N-damavand.ir
مغناطیس درمانی
خرید اینترنتی بهترین دستبند مغناطیسی اصل
Datissalamat.com
تشک خوشخواب
فروش ویژه تشک خوشخواب با تخفیف و ارسال رایگان
Bedsale.ir
• سیسمونی
کودکو بزرگترین فروشگاه اینترنتی تخصصی سیسمونی و اسباب بازی، با بیش از 6000 محصول متنوع با قیمت ویژه
Koodakoo.com
فروشگاه خرید روز
فروش لوازم خانگی، آشپزخانه و جهیزیه عروس از بانه
kharidrooz.ir
لیزر تریا
دستگاه لیزر خانگی رفع موهای زائد
Tria4x.ir
اجاره ویلا
بزرگترین سایت اجاره ویلا ، اجاره باغ برای تولد و عروسی اطراف تهران
Vmelk.com
قالب وردپرس
دانلود قالب سایت، قالب رایگان وردپرس، قالب وردپرس دانلود، قالب وردپرس فروشگاهی، قالب وردپرس حرفه ای
101site.ir