نام: 1497731063235.jpg نمایش: 278 اندازه: 95.6 کیلو بایت

اسنک سیب زمینی

.

دو عدد سيب زميني متوسط رو آب پز و رنده كردم .نیازی نیست سیب زمینی رو خیلی بپزید. بهش یک قاشق غ آرد سفید ، ٣ قاشق غ آرد سوخاری ، سه قاشق غذاخوري آرد ذرت ، يك عدد تخم مرغ کوچک ،نمك و فلفل و زردچوبه اضافه کردم تا به خمير نرمي تبديل شد...
تخم مرغ رو بعد از سرد شدن سیب زمینی اضافه کنید وگرنه اسنک در روغن پخش میشه
.
.
خمیر چسبناک هست.پس توی یخچال بگذارید تا سرد بشه و یکم خودشو بگیره.هرچند که کلا چسبناک هست.مثل خمیر کوکو سیب زمینی.اگه نیاز بود از مقدار اردها کمتر یا بیشتر کنید (بسته به کوچکی و بزرگی سیب زمینی هاتون) ولی زیاد از حد ریختن ارد ها طعمشو تحت تاثیر قرار میده.
.

من بین دولایه نایلکس باز کردم.میتونید میز کار رو ارد پاشی کنید و از نایلکس استفاده نکنید.
. . .
با کاتر گرد (با قطر چهار سانت) قالب زدم.بعد دستم رو کمی خیس کردم و خمیر قالب خورده رو در دست گرفتم و با کمک نی (نوشابه) و قاشق غذاخوری چشم ها و دهان رو درست کردم و بلافاصله در روغن داغ سرخ کردم. .
نیازی نیست در روغن زیاد شناور بشه.با مقدار کمی روغن میتونید سرخ کنید. .
از ارد سفید استفاده کنید نه ارد گندم...ارد گندم باعث میشه بافتش سنگین و خمیری بشه
.

نشاسته در این ترکیب باعث ترد و کرانچی شدن اسنک میشه. . .
طعم این اسنک * « تقریبا » * شبیه کوکو سیب زمینی هست.... . .
.

ایده پخت این اسنک رو پارسال از کلیپی که تو اپارات دیدم گرفتم. اکثرا برای عصرانه گل پسر یا وقتی مهمان دارم در کنار مرغ ، انواع سوخاری،انواع کوکو یا کتلت،و یا برای دیزاین غذا درست میکنم و هربار مورد توجه قرار میگیره