رسانه مامی سایت
عضو طلایی خانواده مامی سایت کلوب های مامی سایت
بازارچه کالای دست دوم رسانه مامی سایت
Like Tree604Likes

موضوع: چگونه سبزیجات را بکاریم؟

نمایش نتایج: از 673 به 680 از 857
صفحه 85 از 108 نخستنخست ... 758283848586878895 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    رضـــــــــوان آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3928
    پسند کرده
    1380
    سلام من میخوام چندتا سبزی بکارم, میشه چندتا بهم معرفی کنین که بذرشو بگیرم؟ و راحت باشه, کسی هست راهنماییم کنه؟ آخه اولین بارمه
    عصر بیداری یک زن یعنی زمانی که هر زنی دریابد که به زن دیگری خیانت کردن ، خیانت به هویت و جنسیت خود اوست .

2. نی نی وان
    fatemeh.mazhab1365 آواتار ها
    فاطمه مامان مهدی
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    220
    پسند کرده
    284
    الان فصل پیازچه است. و جعفریو شوید و گشنیز. تره هم میتونی بگیری. شاهی هم که دیکه آب خوردنه و زود در میاد. فقط بپرس بذر شاهیت از این برگ پنا باشه نه این برگ ریزا
    رضـــــــــوان و sama18 این نوشته را پسندیده.

رضـــــــــوان آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3928
    پسند کرده
    1380
    ممنون فاطمه جان, فقط از چه خاکی استفاده کنم؟ آب دادنش چی؟ و شرایط نگه داریش رو میشه بگین؟ ببخشید من خیلی مبتدیم
    ویرایش توسط رضـــــــــوان : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
    عصر بیداری یک زن یعنی زمانی که هر زنی دریابد که به زن دیگری خیانت کردن ، خیانت به هویت و جنسیت خود اوست .

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    72
    پسند شده
    2417
    پسند کرده
    4904
    دوستان یه پیاز جوونه زده داشتم کاشتم توگلدون هی جوونه زد بزرگ شد منم ازش استفاده کردم چند روز پیش دیدم درست بغل پیاز که کاشتم یه سوراخ گود ایجاد شده پیاز هم پوسید علتش چیه ؟
    ریحونامم نمیدونم چرا برگاش بزرگ نمیشن
    اها راستی نارنج هم کاشتم یه کوچولو بزرگ شده هرکدوم دوتا برگ دارن
    مدل کاشتشو میگم براتون دونه های نارنج یا لیمو رو یه روز خیس کنین بعد پوسته روییشو جدا کنین و توی خاک بکارین البته مال من خیلی طول کشید تا دراومد ولی بالاخره دراومد عکسشم بعدا اگه حال داشتم میزارم براتون

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

فاطمه مامان مهدی
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    220
    پسند کرده
    284
    [quote=شیرین بیان;755570]دوستان یه پیاز جوونه زده داشتم کاشتم توگلدون هی جوونه زد بزرگ شد منم ازش استفاده کردم چند روز پیش دیدم درست بغل پیاز که کاشتم یه سوراخ گود ایجاد شده پیاز هم پوسید علتش چیه ؟
    مدل کاشتشو میگم براتون دونه های نارنج یا لیمو رو یه روز خیس کنین بعد پوسته روییشو جدا کنین و توی خاک بکارین البته مال من خیلی طول کشید تا دراومد ولی بالاخره دراومد عکسشم بعدا اگه حال داشتم میزارم براتون[/q
    عزیزم در مورد پیازت که طبیعیه انتظار داشتی تا کیبهت برگ پیاز بده.خودش هی سبز شده تا نموم شده دیگه. اگه پیازچه میخوای بای بذرشو بکاری.
    ریحوناتم فکر میکنم ماله اینه که الان فصل ریحون نیست االبته منم کاشتم ولی توی محیط گرم گذاشتمشون ببینم بزرگ میشن یا نه. هرچند آفتاب انچنانی نمیگیرنte]
    در مورد هسته ی نارنجتم خوش به حالت. منم هسته ی لیمو سنگی رو دو هفته پیش کاشتم به همین روش ولی هنوز سبز نشده.مال شما چقدر طول کشید و اینکه چقدر ابشون دادی.من چند روزه ابش ندادم.بیخیالشون شدم.خیلی خوبه.بوی تارنج میپیچه توی خونه.
    شیرین بیان و sama18 این نوشته را پسندیده.

نسریم زند آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0
    سلام بچه ها

مدیر انجمن
    شیرین بیان آواتار ها
    CGN
    میزان امتیاز
    72
    پسند شده
    2417
    پسند کرده
    4904
    [QUOTE=fatemeh.mazhab1365;755912]
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین بیان نمایش پست ها
    دوستان یه پیاز جوونه زده داشتم کاشتم توگلدون هی جوونه زد بزرگ شد منم ازش استفاده کردم چند روز پیش دیدم درست بغل پیاز که کاشتم یه سوراخ گود ایجاد شده پیاز هم پوسید علتش چیه ؟
    مدل کاشتشو میگم براتون دونه های نارنج یا لیمو رو یه روز خیس کنین بعد پوسته روییشو جدا کنین و توی خاک بکارین البته مال من خیلی طول کشید تا دراومد ولی بالاخره دراومد عکسشم بعدا اگه حال داشتم میزارم براتون[/q
    عزیزم در مورد پیازت که طبیعیه انتظار داشتی تا کیبهت برگ پیاز بده.خودش هی سبز شده تا نموم شده دیگه. اگه پیازچه میخوای بای بذرشو بکاری.
    ریحوناتم فکر میکنم ماله اینه که الان فصل ریحون نیست االبته منم کاشتم ولی توی محیط گرم گذاشتمشون ببینم بزرگ میشن یا نه. هرچند آفتاب انچنانی نمیگیرنte]
    در مورد هسته ی نارنجتم خوش به حالت. منم هسته ی لیمو سنگی رو دو هفته پیش کاشتم به همین روش ولی هنوز سبز نشده.مال شما چقدر طول کشید و اینکه چقدر ابشون دادی.من چند روزه ابش ندادم.بیخیالشون شدم.خیلی خوبه.بوی تارنج میپیچه توی خونه.
    مرسی فاطمه جون
    ریحونام توخونن گذاشتمشون پشت پنجره محیط گرمه ولی خوب الان افتاب انچنانی نیست
    نارنجم خیلی طول کشید فک کنم یکماه شد منم بیخیالش شده بودم ولی در کمال تعجب دیدم جوونه زدن الان دوتا برگو دارن اب هم هروقت خاکش خشک میشه کم بهش میدم اخه توگلدون نکاشتم تو قوطی رب که تهشو سوراخ کردم کاشتم

از اینکه خودم هستم خوشحالم. شاید کامل نباشم اما صادق، دوست داشتنی و خوشبختم.

فاطمه مامان مهدی
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    220
    پسند کرده
    284
    [quote=شیرین بیان;755926]
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.mazhab1365 نمایش پست ها
    مرسی فاطمه جون
    ریحونام توخونن گذاشتمشون پشت پنجره محیط گرمه ولی خوب الان افتاب انچنانی نیست
    نارنجم خیلی طول کشید فک کنم یکماه شد منم بیخیالش شده بودم ولی در کمال تعجب دیدم جوونه زدن الان دوتا برگو دارن اب هم هروقت خاکش خشک میشه کم بهش میدم اخه توگلدون نکاشتم تو قوطی رب که تهشو سوراخ کردم کاشتم
    منم اگه بگم تو چی کاشتم میخندی. چند سال پیش شوهرم یه اتش گردون قلیوون خرید همینطوری منم آویزونش کرده بودم روی دیوار آشپزخونه و همیشه به این فکر میکردم که یه یزی توش بکارم. تا این ایده رو پیدا کردم.توشو فویل گذاشتم و خاک و بعدشم این هسته ها. خوووب پس منم امیدوار باشم که سبز میشن.ممنون.
    شیرین بیان و sama18 این نوشته را پسندیده.

صفحه 85 از 108 نخستنخست ... 758283848586878895 ... آخرینآخرین
  • فروشگاه بامیلو
  • کلمات کلیدی این موضوع