نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree24Likes

موضوع: حرکات ورزشی ( برای ساق، ران و پشت پا )

نمایش نتایج: از 57 به 62 از 62
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 5678
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    پرنسس.م آواتار ها
    میزان امتیاز
    378
    پسند شده
    9272
    پسند کرده
    12137
    نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_a نمایش پست ها
    سلام خانومی و ممنون. فقط اگه بعدش باشگاه رو کنار بذارم به حالت اولیه بر نمی گرده؟؟؟
    ببین عزیزم.من یه خورده تپلی بودم.قدم 162 وزنم 65 بودم
    تیرماه سال 92 رفتم باشگاه.5-6 ماه اولی وزن کم کردم تا رسیدم به 53 بدون رژیم هااا!!! حاضرم 100 کیلو شم اما اصلا رژیم نگیرم.مثلا بعضی شب ها بعد از باشگاه با دوستم میرفتیم فست فود!
    خلاصه که بسیااااااااااااااار شکمو هستم
    بعد از 5-6 ماه اول نه وزن کم کردم و نه زیاد.از اسفند 92 تا تیر 93 هم فقط یه ماهش رو رفتم باشگاه.خلاصه که دیگه انگار بدنم عادت کرده.دیگه وزنم تکون نمیخوره.
    چند وقت اول رو مرتب برو.تا پاهات که لاغر شد سفتش میکنی.بعد از اون اگه وقت نداری 3 ماهی یه بار هم بری من بهت قول میدم که برنمیگرده.
    galaxy_a این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام من هم همین مشکل رو دارم اماواقعا نمی دونم چه کنم هر کاری می کنم یک اپسیلون کوچک نمی شه ساق پام

مدیر انجمن
    مامان حدیثه آواتار ها
    یاسمین -م
    میزان امتیاز
    849
    پسند شده
    13670
    پسند کرده
    14742

- - - Updated - - -

.......

khanoom pasand این نوشته را پسندیده.
    ﺳــﺨﺖ ﺗﺮﯾﻦ ﮐــﺎﺭ ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺗﯽ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯽ
    ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ:
    ﺑﯿﺴﮑﻮﺋﯿﺖ ﺭﻭ ﭼﻘﺪﺭ ﺗﻮ ﭼﺎی ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻧﺮﻡ ﺑﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﻭﺍ ﻧﺮﻩ

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    ممنوووون بچه ها که همیچین بحثی رو شروع کردید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام دوست عزیز موفق باشی

قرص های لاغری مورد تایید و اثرات آنها

امروز می خواهیم در مورد قرص های لاغری و داروهای لاغری گیاهی و صنعتی توضیح بدیم. در سالهای گذشته یکی از بهترین تجارت ها برای شیادان فروش قرص های لاغری ای بوده که عملا این قرص های لاغری یا تاثیری نداشتند و یا تاثیر مخرب و مضری بر بدن داشته اند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که قرصهای لاغری مورد تایید رو که از سازمان های جهانی مثل FDA تاییدیه گرفتند و یا در جهان مورد استفاده هستند معرفی کنیم.

قبل از هر چیز باید ذهنیت شما در مورد قرص های لاغری رو اصلاح کنیم و به چند باور غلط در این زمینه پایان بدیم.

قرص های لاغری نمی توانند متابولیسم بدن را بالا برده و از این طریق به لاغر کردن انسانها بپردازند و تبلیغاتی که در این زمینه میشه غیر قابل قبول هست. چراکه متابولیسم بدن توسط غده ی تیروئید و هورمونی که ترشح میکنه کنترل میشه و تحقیقات علمی ای که ثابت که با راههای غیر طبیعی میشه متابولیسم رو بالا برده و لاغر شویم وجود ندارد.

قرص های لاغری می توانند با کم کردن اشتها و یا جلوگیری از جذب کالری به لاغری شما کمک کنند. اما باید توجه داشته باشید که درمان اصلی برای افرادی که اضافه وزن و چاقی شدید دارند و BMI آنها بالاست، رژیم لاغری و ورزش است. برای محاسبه BMI خود می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

بدلیل عوارض جانبی این قرص های لاغری توصیه می شود فقط در زمان چاقی شدید و BMI بالا یعنی جاییکه فواید این قرصهای لاغری از مضراتشان بیشتر است از این قرص های لاغری استفاده شود.

لاغری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    1
    برای لاغری ران و ساق پا روش های مختلفی است که به آن می پردازیم.قدم زدن به میزان ۵ هزار تا ۱۰ هزار در روز که معادل سه تا شش و نیم کیلومتر است ران شما را لاغر می کند.یکی دیگر از روشهای لاغری ران و ساق پا دودین روی پله ها می باشد به مدت نیم ساعت.طناب زدن هم کاملا برای برای لاغری ساق و ران پا تایید شده است.حرکت پروانه هم برای لاغری ران و ساق پا توصیه میشود.دوچرخه سواری هم چربی های ران پا را می سوزاند.یکی از مفرح ترین روشهای لاغری ران پا نیز رقصیدن است.راه دیگر لاغری دنبال کردن یک ورزش است.راه دیگر انجام حرکت لانج است.سعی کنید کالری سوزانده شده در روز بیشتر از کالری دریافتی تان باشد.هرگز به دنبال گشنگی کشیدن نباشید که تاثیرش عکس خواهد بود.در شب کمتر از وعده های دیگر غذا بخورید.و در آخر به شما توصیه می کنیم آب زیاد بنوشید..راه های دیگری هم وجود دارد مانند خرید اینترنتی چسب لاغری ران و ساق پا که باید چسب های خوب را بشناسید ، مثلا چسب لاغری ساق و ران پا واندر پچ اصل کره مفید است ولی روی چسب های تقلبی اصلا حساب باز نکنید

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 5678