نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1081Likes

موضوع: قدر دانی!

نمایش نتایج: از 353 به 360 از 653
صفحه 45 از 82 نخستنخست ... 354243444546474855 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    tahmin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    173
    پسند کرده
    54

Re: قدر دانی!

مرسی از همه مدیرای عزیز وصبور و دلسوز
    و همه کاربرای بافرهنگ و خوش اخلاق
    مجــــازی هستیم امــــا
    دلمــــــان مجازی نــــیست
    ××× میشکند ×××
    حواست به تایــــپ کردنت باشــــد!

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

سلام به همه مامی سایتی های عزیز از مدیرای زحمخت کش تا کاربرای دلسوز
    من نمیدونم به چه زبونی باید ازتون قدردانی کنم فقط براتون آرزوی سلامتی و شادی دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

مي خواستم از Andrew عزیز به خاطر برخورد خیلی خوبشون با کاربرای تازه وارد که باعث دلگرمی میشه تشکر کنم
    کشف کلمه بزرگترین کشف انسان است و کشف سکوت بزرگترین کشف انسان شدن

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

سلام به مدیران و دوستان مامی سایتی

من به دلیل نت نداشتگی و کسالتهایی که در این ماه های اخیر داشتم در جریان اتفاقات نبودم الان ساعت 4 صبح هست و من 2 ساعته کامنتهای دوستان و مدیران رو چندین بار خوندم میخواستم تو پرتال پست بذارم که مسدود بود ینابراین اینجا پست م رو میگذارم.
    هیون و نجمای عزیز و مدیران و دوستان هنرمند صمیمانه و خالصانه دستتان را میبوسم که بسیار و بسیار از شما آموختم شاید باورتون نشه تو 2سال اخیر دوست صمیمی و بهترین دوست من مامی سایت بوده مشکلات زیاد و اینجوری بگم وقتی عضو رسمی مامی سایت بودم تبدیل به یه دختر افسرده با درگیری فکری زیاد بودم با اینکه روحیات و شخصیت من اینجوری نیست ولی با آشنایی با شما مدیران و دوستان بسیار رویه زندگیم تغییر کرد عضو فعالی نیستم به هزار و یه دلیل مشکلاتی که دارم و مجرد در خانه پدری با محدودیتهایی که واقفین اما مطمئنا فعال خواهم شد لذت میبرم از دیدن کارها خلاقیت و هنرهای مدیران و دوستان قبل از عضویتم به خیلی سایتا و وبلاگها سرمیزدم و عضو بودم اما هیچ کدوم از 1سال پیش جذابیت ندارن برام و تنها سایتی که اعتیاد پیدا کردم بهش و شاید تا شب دست کم 10 بار خوانندش باشم اینجاست حدود 1سال مهمان بودم و جو این سایت رو بررسی کردم و بعد عضو شدم الان بسیار خوشحالم که دوستان بسیار خوبی پیدا کردم و به ظاهر دوستانم 1سال هست که به طور کل ارتباطم کات شده . هیون عزیز قطعا و قطعا باز هم با تایید صحبت دوستان شما موفق بوده اید و هستید که حسادتا اشکار میشه و چهره سخاوت و تواضع شما و دیگر مدیران برای دوستان کاملا تفهیم شده اگر از کلمات خوبی استفاده نمیکنم به خاطر بیخوابیه . مطمئنا خواننده های بیشمار شما جذب تواضع و خالص بودن شما شدند. من صمیمانه دست شما رو مییبوسم و ازتون خواهش میکنم همچنان این سایت مطالب مفید بهمون یاد بده شما میدونید من دختر مجرد چقدر از مطالب کاربردیتون استفاده میکنم و درس می اموزم نه تنها درس آشپزی و هنر بلکه درس زندگی و انسان بودن با کمالات و سخاوتمند بودن شما هیچ میدونید مسیر کاری و برنامه زندگی من با عضویت و تشویق به واسطه هنرهای دوستان تغییر کرده و مصر دنبال و پیگیرش خواهم کرد امیدوارم بتونم روزی همگام با شما قدم بردارم و محبت و زحماتتون رو جبران کنم به واسطه برنامه شغلیم و مطمئن باشید با کمال افتخار به این مساله که سایت شما مشوق م بوده و از شما اموختم تاکید دارم با ارزوی موفقیت روز افزون برای شما مدیران و دوستان

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

مدیران ودوستان عزیزمامی سایتی سلام من تقریبا 1ساله که عضو این سایت واقعا جامع بانوان شدم و حداقل یک روز در میون (علی رغم مشغله ی کاری و...)چند ساعتی رو با شما می گذرونم.
    یک دنییییییییییییییییییییییی یییییییییییا تبریک من رو به خاطر انتخاب مطالب کاربردی سایت جامعتون پذیرا باشید.(از ته ته دلم بود) تجربیات شما وکاربران عزیز می تونه آدم رو سالها جلو ببره (در مورد من که این طور بوده). با وجود اینکه کمی دیر سایتتون رو شناختم اما در مورد اکثر موضوعات تمام صفحات اون رو مطالعه کردم.خلاصه این که این قدر این سایت رو دوست دارم که نمی دونم چی بگم فقط هر موقع از آموزه های شما استفاده می کنم توی دلم یه لبخند بهتون می زنم و از خدا می خوام که خیر و برکت رو ارزونی زندگیتون کنه و از تمام لحظات عمرتون لذت ببرید .باز هم ممنون ومتشکرم.
    پایدار و برقرار باشید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

صاحبان عزیز سایت و مدیران دلسوز سلام
    در بعضی از تاپیک ها مطالبی رو خوندم که گویا بعضی از کاربران نسبت به شما جفا کردن
    من به نوبه خودم اگر جای شما بودم شاید انگیزه خودم رو برای اداره این سایت پربار از دست میدادم
    امروز این مطلب رو اینجا نوشتم که بدونید درصد بیشتری از کاربران سایت قدردان همیشگی زحمات شما هستن و واقعا نمیدون چه طوری از زحمات شما سپاس گذاری کنند.
    من بیشتر از هر چیز، از شما صبر و استقامت در راه هدفم رو یادگرفتم.

tahmin آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    173
    پسند کرده
    54

میخوام از المیرا و پرناز نازنینم و باقی دوستان فعال تاپیک کمک به زلزله زدگان
    تشکر ویژه کنم به خاطر حس نوع دوستی نابشون
    اینکه حسشون رو فقط در حد همون نشستن و غصه خوردن و گاهی یه اشکی ریختن نگه نداشتن
    و دست به کار شدن واقعا جای تقدیر داره
    و برای همه اون دوستایی که بهشون تو این کار بزرگ کمک کردن و میکنن ارزوی موفقیت میکنم
    مجــــازی هستیم امــــا
    دلمــــــان مجازی نــــیست
    ××× میشکند ×××
    حواست به تایــــپ کردنت باشــــد!

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    581
    پسند شده
    36154
    پسند کرده
    55075

سلام

من می دانم که تشکر من و دوستان حتی یک ذره از زحمات همه مدیران پرحوصله و مهربان و با انگیزه اینجا را جبران نخواهد کرد اما مطلبی را خواستم بیان کنم از زمانی که عضو شدم زیاد فعالیت نکردم تقریبا یک سال اینجا مرتب سر می زنم و تو این مدت تجربیات بسیار بسیار گرانقدر را از همه یاد گرفتم و خواستم بنویسم سپاسگذارم و سلامتی و سعادت و به روزی همه مدیران و ناظرین را در تمامی عمر با عزتشان از خداوند منان خواستارم

با تقدیم احترام

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

صفحه 45 از 82 نخستنخست ... 354243444546474855 ... آخرینآخرین