نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1081Likes

موضوع: قدر دانی!

نمایش نتایج: از 217 به 224 از 653
صفحه 28 از 82 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    317
    پسند کرده
    5

Re: قدر دانی!

دوستای گلم مدیران محترم عزیزانم
    واقعا دیروز یه روز به یاد ماندنی بود از اون روزا که آدم هیچ وقت یادش نمی ره یه روز عالی که مدیرای خوبمون برامون ساختن یه روزی که بهترین دوستانت رو که بی دریغ داشته هاشون رو باهات تقسیم می کنن و اینقدر خوب جواب سوالات رو می دن که میگی خدایا یعنی هنوزم این همه آدم خوب وجود داره پس خدا روشکر با این همه بنده خوب و مهربونش

به من که خیلی خوش گذشت که اینهمه دوستم (بزنم به تخته کم نشید سال دیگه ) رو یکجا در یه عصر گرم تابستونی دیدم و ازدیدنشون شاد شدم و خیلی بهم خوش گذشت زبان قاصراست از تعریف یه مهمونی 2-3 ساعته

نجمای عزیزم و هیون گلم دستتون درد نکنه عزیزانم واقعا جایی که گرفته بودید عالی بود عالی یعنی همه چیز عالی بود انشااله بتونم جبران زحمات کنم (یعنی می شه؟! آخه چه جوری می شه این همه لطف وخانمی رو جبران کرد)

از همه مدیران سبزپوش و صورتی پوش و نارنجی (دادای گلم با اون دسته گل نازش ، شیدا خوشگله با نخطش، ساراسیم عزیزم ،مریم 53 خانمم ، مریم بانوی با جذبه ، دخترک مهربون و همیشه در حال شکار لحظه ها، رها خانم موفرفری (مدیر کوچولوی سایت) ، ماندانای صبورو آرامش بخشم ، آرام واقعا آرام ، فیروزه خانم باشخصیت، سامره همشهریم و عشقم ، بهار ستاره دار عزیزم، باران 7 خیلی عزیزم ، نسیم با سلیقه و ...) هم واقعا ممنون همه چیز عالی بود.
    دوستتون دارم انشااله خدا به همتون هرچی رو که دوست دارید بده و درپناه حق همیشه سلامت باشید.
    موفقیت نصیب افراد خواب آلود نمی شود. مثل دانمارکی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

چه طور میتونم از این همه زحمت و محبت و فروتنی مدیرای سایت تشکر کنم نمیدونم ؟؟؟؟/////

فقط میتونم بگم خیلی دوستتون دارم و خیلی خوشحالم و به خودم میبالم که با شما اشنا شدم و براتون ارزوی موفقیت میکنم

واقعن همه چیز عالی بود همه چیز منظم همه چیز عالی و صمیمیتی باورنکردنی در کنار این نظم و ترتیب

شما ها به من یاد دادید در عین اینکه سعی کنم بهترین و اولین باشم باید فروتن و متواضع هم باشم واقعن هیون عزیز و نجمای

مهربونمون دیروز در کنار بقیه مدیرا شون چنان صمیمی در کنار بچه ها بودند که واقعن لذت بردم .

بازم ممنونم
    حالا از مال این دنیا،نهی داریم گرو هشت

http://manosam.persianblog.ir/

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

منم به نوبه خودم از همه مامی سایتیا مدیران محترم هنرمند و کابران هنرمند و باسلیقه که همتونو دوست میدارم و از تجربه هاتون خیلی استفاده میکنم و ازتون کلی چیز یاد گرفتم متشکرم

دوستون میدارم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    164
    پسند کرده
    55

از تلاشهای بی دریغ و مداوم تمام مدیران مدبر عزیز و مهربان و زحمتکش سایت تشکر می کنم و امیدوارم که همیشه در زندگی موفق و کامروا باشند.
    تولد دوسالگی سایت محبوبمون مبارک!!!
    بـیا بـبار و مرا خیس عطر بــاران کن
    بدون یــاد تــو قـلبم کویر خواهد شـد ....

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2610
    پسند کرده
    5217

سلام به همه
    واقعا از تمام زحماتی که چه دیشب و چه طی این سال کشیدین ممنونم
    خیلی خوش گذشت
    عزیز دلم باران گل نقطه عطف دیشب بود
    ایشالله زیر سایه پدر و مادرش سالها با شادی زندگی کنه
    از دیدن همه خوشحال شدم
    کاش میشد تمام بچه ها بودن
    امیدوارم سال آینده قرارمون استادیوم آزادی باشه
    تولد مامی سایت مبارک
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

دو سال تلاش بیوفقه و همت و پشتکار عالی مدیران ارشد و درکنارشون مدیران سبز و صورتی سبب شده تا در دومین سال تاسیس مامی سایت این سایت بسیار موفق تر و پربارتر از همیشه باشد .تولد دو سالگی مامی سایت عزیز رو به همه دوستان عزیز وعلی الخصوص نجمای گل و هیون دوست داشتنی تبریک میگم . انشالله و به لطف خدا روزی شاهد جشن صد سالگی مامی سایت باشیم.

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    243
    پسند شده
    21242
    پسند کرده
    15584

ویترین مدال ها

توصیف زیبایی دیدار دوستان و عزیزان خیلی سخته.....
    زیباست...
    دلنشینه....
    به جرات میتونم بگم که یکی از قشنگترین روزهای عمرم دیروز بود...و هنوز شیرینی دیدار در وجودم لبریزه.....

از همه مدیران عزیز و دوست داشتنی و با سخاوت مامی سایت ممنونم که فرصت دادن که این روزهای گرم تابستانی با دیدن روی ماه دوستان برام دلنشین باشه .

نجما و هیون عزیز که بی غل و غش ترین کسانی هستند که من به عمرم دیدم......براتون آرزوی بهترینها رو میکنم....سلامتی...شادکامی و موفقیت های بیشتر و بیشتر

شیدا ی دوست داشتنی و ساره عزیزم و دادای همیشه مهربون....مریم 53 نازنیم....سامره قشنگم....باران7 با اخلاص....بهار* محجوب....فیروزه نازنین.....مریم بانوی همیشه خندان و شاد....آرام شیطونم....رها شوکولاتی خودم....ساراسیم عزیز.....و نسیم هنرمند.....و ماندانا نازنین...

خیلی دوستتون دارم

براتون آرزوی بهترینها رو میکنم

انشاا... تولد صد سالگی مامی سایت رو بازهم در کنار شما جشن بگیریم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    1

همه چیز عالی بود و رویایی...واقعا ممنون از این همه لطف و محبت...واقعا توی این دوره و زمونه کمتر پیدا می شن کسانی که اینطوری بی دریغ و بی منت حاصل زحماتشون رو در اختیار دیگران قرار بدن و با جون و دل رفع اشکال هم بکنند...بعد تازه برای ما مهمونی هم بگیرند و بابت حضورمون از ما تشکر کنند!!!!...ما که نمی تونیم خوبیهاتونو جبران کنیم...انشالله که خدا در جای دیگر جزای خیر دهد.
    واقعا دوستتون دارم مامی سایتیها...واقعا خواهان بالندگی روزافزون سایت هستم و همیشه برای خواسته هاتون دعا میکنم...
    یارب این نوگل خندان که سپردی به منش
    می سپارم به تو از چشم حسود چمنش

صفحه 28 از 82 نخستنخست ... 182526272829303138 ... آخرینآخرین