نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1081Likes

موضوع: قدر دانی!

نمایش نتایج: از 209 به 216 از 653
صفحه 27 از 82 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3815
    پسند کرده
    2794

Re: قدر دانی!

تشکر از همه بچه ها.هم مدیران که باعث گردهمایی بودن هم اعضا که با اومدنشون به جمع رونق بخشیدن.
    باقالی پلو با
    مرغ

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

مدیران و کادر اجرایی و پشتیبانی مامی سایت من صمیمانه و خالصانه دست شمارو میبوسم و کمال تشکر رو بخاطر سایت بسیار ارزنده و فرهنگی شما رو دارم . هیون عزیز افتخار آشنایی با شمارو نداشتم اما صمیمانه تشکر میکنم . نجمای نازنین از وجود همچین کدبانو ی هنرمند که شیرازی و همشهریمه بخودم میبالم و تشکر خالصانه دارم که با حسن نیت و صبورانه هنر و دانسته ها و تجربیاتت رو در اختیار بانوان دیگه قرار میدی خیلی دوست دارم . دوستان هنرمند دیگه و مدیران مریم رها ترانه دادا مهنوش سارا و ... از همتون کمال تشکر رو دارم که وقت میگذارید . و از دوستان هنرمند که صبورانه و صمیمانه پاسخگوی دوستان هستند خالصانه براتون آرزوی موفقیت خوشبختی و سلامتی دارم . از نوشین - لعیا - و لادن نازنین و هنرمند تشکر ویژه دارم . من فکر میکنم علت جذب و اعتیادی که به این جمع و سایت آدم پیدا میکنه همین صمیمیت خالص بیغل و غش بودن اعضا هست . من تو خیلی از سایت مشابه مامی سایت عضو هستم با مامی سایتم خیلی وقته آشنا هستم و مطالب رو دنبال میکردم اما زمان زیادی نیست که عضو شدم و به جرات میگم اعتیاد پیدا کردم به سایت از صبح تا شب مطالب سایت رو مکرر چک میکنم دوستان بسیار خوبی پیدا کردم تو این سایت و هرروز مطالب و تجربه های زیادی برام بهمراه داره . با اینکه اهل آشپزی نیستم و هنرهای دیگه ولی اینقد مطالب سایت تاثیر گذار بوده که الان روزانه در حال سرچ کردن درمورد هنرها و مطالب جدیدم امیدوارم بتونم موثر باشم و عکس و مطالب رو انتقال بدم که دوستای خوبم ایده بگیرند .

coffee آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1457
    پسند کرده
    940

با آغاز روز 22 تیر ماه دلم برای ساعت 6 تا 8 تنگ شد.... 2 ساعت با هم بودن برای تداعی همه با هم بودنها ، کم اما ارزشمند بود. . ممنونم که این ارزشمندی را رقم زدید...... با سپاس بیشمار و قدر دانی صمیمانه از همه بانیان .. ..

سلام به همه مدیران محترم واعضای دوست داشتنی مامی.از تمام زحماتی که برای گرد همایی اعضا کشیدید کما ل تشکر رادارم.از محبتهای تک تک شما سپاسگزارم از پذیرایی گرمتان وخیلی خوشحالم که سفرم را عقب انداختم وروی ماه تک تک شما را دیدم.
    نجمای عزیز،هیون مهربان ،سامره جان ،مریم بانوی گل ،فیروزه خانومی و .....تمام پروانه هااز دیدارتان مسرورم خداوند به داشته هایتان برکت فراوان توام با سلامتی روح وجان بدهد امیدوارم روز به روز این سایت پربارتر باشد
    با سپاس وقدردانی از بانیان.
    تو چه ازدحامی به پا کرده ای در من...

همین تــــــــــــــــــــو یک نفر....

شاپرک( مامی آزی) آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    597
    پسند کرده
    198

باتشکراززحمات بی دریغ مدیران ودست اندرکاران وباسلام به روی ماه همه مامی سایتی های گل ومهربون، ازاینکه منم تونستم توجشن عشق ومحبت شرکت کنم به خودم میبالم ، امیدوارم همه شمادخترای گلم درپناه خداسالم وموفق ودرراستای تداوم این دوستی ها پایدارباشید بازم ممنون خسته نباشید
    خدایاچنان کن سرانجام کار ، توخشنودباشی وما رستگار

فرناز88 آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1057
    پسند کرده
    832

سلام.

خسته نباشيد و دست مريزاد به تمام مديران مهربان سايت.
    از امروز براي جشن 3 سالگي مامي سايت شمارش معكوس رو شروع ميكنم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    297
    پسند کرده
    0

من هم دوست دارم از بانیان این سایت عالی تشکر کنم که باعث شد این همه دوست حقیقی تو دنیای مجازی داشته باشیم. چقدر دوستتون دارم و چقدر بهتون وابسته شدم فقط خدا میدونه . از نجمای مهربونم از هیون خانومم از فیروزه نازم از مریم بانوی گلم و از شیدای خوشگلم و تمامی مدیران لایق و کاردان مامی کمال تشکر و قدردانی رو دارم و امیدوارم خدا اجر کارهاتون رو بهتون صد برابر برگردونه . واقعا زبونم در برابر این همه خوبی و مهربونی قاصره . دوستتون دارم با همه وجودم خیلی زیاد
    باور نمیکنم... خالق دانه های انار زندگی مرا........ بی نظم چیده باشد.

منم به سهم خودم از دوستای خوبم هیون جون و نجما جون که باعث شدند ما لحطاتی یس دوست داشتنی رو کنار هم داشته باشیم کمال تشکر و قدردانی رو دارم ..واقعا واژه تشکر خیلی حقیره در برابر زحماتتون .دوستتون دارم .
    هم چنین از مدیرای خوبمون هم که می دونم اونا هم با حضور سبزشون ما رو خوشحال کردند خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییی موچکرم ..همتونو دوست داارم چون خیلی زحمت میکشید .
    هم چنین از دوستای خوبم هم تشکر می کنم که امدند و من کلی از دیدنشون لذت بردم ..
    خلاصه از تک تکتون ممنونم .
    همین که عشق باشد ان هم در حوالی تو...
    هر چقدر هم که زمستان باشد ..
    بهاریترین هوا سهم من است..

صفحه 27 از 82 نخستنخست ... 172425262728293037 ... آخرینآخرین