نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1081Likes

موضوع: قدر دانی!

نمایش نتایج: از 193 به 200 از 653
صفحه 25 از 82 نخستنخست ... 152223242526272835 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

Re: قدر دانی!

سلام دوست جونا خواستم منم تشكر كرده باشم در اين مدت كمي كه با شما دوست شدم تجربيات زياد يكسب كردم دوست دارم بيشتر باشما ارتباط برقرار كنم وقتي پيامي برام مياد قبل از خوندنش كلي جيغ ميزنم از خوشحالي اين بوس را براي تشكر به همه هديه ميكنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

سلام به همه دوستان مامی سایتی . خیلی خوشحالم که عضو این سایت هستم و دوستهای گلی پیدا کردم که بدون هیچ چشمداشتی هنرهاشون در اختیار همه

قرار میدن هنرمندانی مثل نجما ، هیون ، ترانه ، سارا بهی ، ستاره و هزاران هزار دوستهای خوب و هنرمند . با این که هیچ کدوم از شما عزیزان را تابحال ندیده ام ولی خیلی دلم براتون تنگ میشه دوستتون دارم خیلی زیاد
    فقر، شب را گرسنه تا صبح خوابیدن نیست ، روز را بیهوده به شب رساندن است .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    154
    پسند کرده
    0

سلام به دوستای عزیز مامی سایتی
    ممنونم که همه عزیزان دونسته هاشونو بدون داشتن هیچ چشم داشتی و انتظاری در اختیار ما قرار میدن
    تشکر ی ویژه دارم از نجما و هیون عزیز واسه راه اندازی این سایت
    در نهایت خیلی خیلی خوشحالم که عضو این سایت هستم و به د اشتن دوستان گل مامی سایتی به خودم میبالم

خدایا !!!!!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تو فقط با من باش[/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    202
    پسند شده
    6750
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

منم امروز اومدم که علاوه بر تشکر از همه ی خانومای هنرمند عضو سایت، از چندتا از دوستای گلمون که منو توی انجمن های تحت مدیریتم خیلی کمک کردن، تشکر کنم؛

fargol20 هنرمند

که خیلی ماهه و علاوه بر کارای تک و قشنگش که واقعا تحسین داره، همیشه هر پستی که میذاره با توضیح کامله و تمووووم قوانین سایت رو رعایت میکنه، راجع به کارش تموم و کمال توضیح میده، همه ی سوالا رو با نقل قول جواب میده، هیچ وقت اسپم ازشون ندیدم و هرجا نیاز به لینک یا اشاره به اسم دوستی باشه ذکر میکنه،ممنون فرگل جونم

bah-mob عزیز

ایشون هم مثل فرگل جون کامل توضیح میدن راجع به کارای قشنگشون و با اینکه عکسا رو از وبلاگشون میارن اما باز با مامی پیک آپ میکنن تا علاوه بر رعایت قوانین سایت از دیده نشدن احتمالی بعدها و زیاد کردن کار من هم جلوگیری کنن :)، با رعایت قوانین سایت هیچ وقت تبلیغ سایتشونو نمیکنن و فقط به عنوان منبع کارها ذکر میکنن، ممنون بهار جون

این دوتا دوست دیگه مون که میخوام معرفیشون کنم توی دوران پاکسازی خیلی مهربونانه جواب منو دادن

Roya مهربون

که موقع ادیت عکساش بلافاصله بعد از دریافت پیغام خصوصیم عکسای ادیت شده و مامی پیکی شده ش رو برام میفرستاد و منو بسیاااارر خوشحال میکرد، ممنون رویا جون

playful بازیگوش

که ایشون هم با نهایت لطف و محبت جواب منو موقع ویرایش پستا دادن و با اینکه عکسای قدیمیشونو نداشتن اما لطف کردن و به موقع برام پیغام دادن که جایگزین ندارن و من پستاشونو ویرایش کنم،ممنون بازیگوش جون

البته بگم خانومای گل دیگه ای هم بودن که در اسرع وقت عکساشونو بهمون میدادنا (برعکس دوستایی که حتی جواب پیغاممون رو هم ندادن!:(( ) ولی این دوتا خانوم گل چون کارای هنری زیادی داشتن بیشتر از بقیه تو ذهنم مونده؛

ودر پایان از همه ی دوستای مامی سایتی دیگه ای که موقع ویرایش عکسا خیلی زود جوابمونو دادن و کمک حال بودن ممنونم و ببخشید که به دلیل زیاد بودن دوستان و ادیت ها اسم دیگه ای نبردم، ممنون پروانه ایهای هنرمند

پ.ن: اصرار روی رعایت قوانین در جهت کم کردن کار ما مدیران نیست فقط !!! چون ما در هر حال کارمون رو انجام میدیم.
    رعایت قوانین بیشتر به نفع شما دوستانه که جوابهاتون رو به موقع می گیرید، مسائلتون به موقع برطرف میشه و بدون اینکه گیج بشید هر چیزی رو سر جای خودش پیدا می کنید.

به امید موفقیت روزافزون همه مون و سایت بسیااار خوبمون

راستی ببخشید که مثل دادا جون باسلیقه نیستم و گلای خشنگ پیدا نکردم
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    246
    پسند شده
    21273
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

قدر دانی کردن از تک تک عزیزانی که بی منت و بی هیچ چشمداشتی همه تجربه های خوبشون رو در اختیارمون میذاره کمترین کاریه که میشه انجام داد
    ای کاش میشد بیشتر و بهتر از این عزیزان تشکر کرد.

مدیران خوب از نجما ی عزیز و هیون تا مدیران سبز مهربونمون و همینطور مدیران صورتی خوبمون

دوستان خوبم من میخواستم اینجا از دوست عزیزی که خیلی زحمت میکشه برای قسمت هنری و ایده های خیلی خوبی میزاره و در کنارش با متانت و صبوری همه سوالهارو جواب میده تشکر و قدر دانی کنم

لادن عزیزمون که میدونم اینروزها بابت دو تاپیک خیلی کاربردی و وقت گیر نهایت تلاشش رو میکنه تا بقیه بتونن با کمترین و ارزانترین چیزها بهترین و زیباترین هنرها رو خلق کنن

لادن عزیزم ازت ممنونیم به خاطر همه مهربونیهات

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام خدمت تمامی دوستان خوب مامی سایت ز تمامی عزیزانی که اطلاعاتشون را در اختیار ما قرار می دهند بی نهایت ممنونم از مدیران از نجمای و هیون عزیزامیدوارم همگی عزیزان در تمام مراحل زندگی موفق باشند<
    حقیقت را بدون عشق نمی توان دید . حقیقت و عشق دو صورت و دو نام خداوندند.

بانو آواتار ها
    پریسا سین
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    421
    پسند کرده
    2

دوستان عزیز.از مدیران همه فن حریف سایت گرفته تا مدیران پرطاقت انجمنا.سلام.دست همتون درد نکنه.دست mami جان ،نجمای گل ، هیون نازنین درد نکنه که رتق و فتق امور بدستشون بود.
    از شیدای گل،دخترک مهربون و ترانه ی دوست داشتنی هم سپاسگذارم که با صبر وحوصله جواب سوالا وگاها سوالای تکراری بچه ها از جمله سوالای منو با حوصله جواب دادن.از لادن جون ممنونم که با مهربونیش همه رو شیفته کرده.بخصوص واسه پست آخری که نوشت ولی همش بخاطر تغییرات سایت پرید.
    مریم بانو جون،مریم 53 عزیز و رهای گل از شما هم ممنونم بخاطر مطالب خوبتون .
    خلاصه همتون ماهید و بی نظیرید و تکید و بی همتایید.نه تعارف میکنم ، نه اغراق میکنم نه مغلطه. دوستتتون داره بی سفسطه .
    واقعا مدیون زحماتتون هستم.کاش راهی بود برای جبران
    کلمات بسیار مهم اند..
    کلمات میسازند و نابود میکنند..
    کلمات باقی می مانند..

"داگلاس کندی"

azy آواتار ها
    میزان امتیاز
    76
    پسند شده
    3388
    پسند کرده
    1700

از تلاش بی وقفه و خالصانه کادر اجرایی و پشتیبانی مامی سایت بی نهایت سپاسگزارم.
    خداقوت دوستای خوبم

صفحه 25 از 82 نخستنخست ... 152223242526272835 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف