نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1081Likes

موضوع: قدر دانی!

نمایش نتایج: از 185 به 192 از 653
صفحه 24 از 82 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    1390
    پسند کرده
    147

Re: قدر دانی!

وای چه قدر خوبه ما آدما یاد بگیریم از هم تشکر کنیم .....این یه انرژی مثبت فوق العاده به آدم میده....

همه عزیزانی که اینجا میان و از تجربیاتشون میگن در واقع نهایت بخشنده گی رو به نمایش میذارن
    ممنون از صبر و حوصله ای که به خرج میدن

امیدوارم همه این عزیزان موفق باشن و ما هم بتونیم از هنرشون استفاده کنیم
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

2. بانک بند ناف
    رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

خیلی اتفاقی این بحث رو دیدم
    باورتون میشه اگه بگم چند روزه تو ذهنم بود که ای کاش بحثی واسه تشکر از مدیران سایت داشتیم؟ اخه اگه تو بحثها میزاشتیم که اسپم به حساب میومد با دکمه تشکرم انگار به دلم نمینشست
    خوب حالا که این بحث خوب و واقعا لازم رو راه انداختید بریم سر اصل مطلب
    بسیار بسیار بسیار خوشحالم که با همچین سایتی اشنا شدم...احساس تازه بودن میکنم..اینو دارم جدی میگم.......حس میکنم وبگردیام دیگه تموم شده و یه جایی رو پیدا کردم که کاملا میتونم ازش استفاده مفید نه تنها برای خودم بلکه برای گرمتر شدن خونوادم داشته باشم
    من سال قبل عضو شدم ولی از اونجاییکه درگیر بارداری بودم بیشتر سایتای مربوط به نی نی و اینا رو میرفتم که ای کاش همون پارسالم اینجا اومده بودم

من که دیگه معتاد مامی سایت شدم و یکی نیست بهم بگه دختر برو و رو پایان نامت کار کن به جای اینکه هی تو مامی سایت بگردی و ببینی ماشالله هنوز کلی بحثاشو نرفتی
    خلاصه از تک تک مدیران سایت و عزیزانی که انقدر بی غل و غش هنرهاشونو یاد میدن تشکر میکنم
    خیلی خیلی ازتون ممنونم و روی گلتونو میبوسم
    نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......

مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    777
    پسند کرده
    1103

سلام به همه میخواستم بگم چقدر خوبه تشکر کنیم تا ادما بدونن وظیفشون نیست و جز محبت کارشون معنی دیگه ای نداره

(ببخشین من سنترم مشکل داره و گرنه یه دسته گل تقدیم به همه این عزیزان با نهایت عشق و احترام و تشکر)[/
    u]
    به ستاره عزیز که واقعا ممنون بودن کمشه بابت مشاوره خیلی با حوصله و دقیق و مهربونانه جواب میده گاهی فکر میکنم تایپش سخته چه برسه به ...ممنون ستاره جان واقعا ممنون

به مریم بانو و نسیم عزیز و سارا(مامان بهراد عزیز) و پاییز عزیزو فیروزه عزیز[/U[]] بابت پستهای قشنگ و با معنی عاشقانه

به فائقه دوست داشتنی و با سلیقه بابت تمام کیکهاش و با مهربونی و حوصله جواب دادنش

به عفیفه عزیز بابت گاهی پزشکی جواب دادنش

به ساراDaDa عزیز بابت ایدهاش و تشویقش واسه هنرهایی که بچها انجام میدن

بازم به مریم بانو عزیز که هرکسی غذا میزاره داخل تاپیک امروز غذا چی پختی اولین تشکر ماله اونه

و در آخر گاهی کلمات چقدر حقیر میشوند در مقابل احساست ،تشکر بابت همه لطفاتونSIZE]]]
    و چقدر دنیا زیبا میشد اگر عمل میکردیم به:
    آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
    و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    33

نجماي عزيز و مهربون و هنرمند از شما ممنونم به خاطر اموزش *****ژله گلدار ديروز توي يه مسابقه در كرج شركت كردم و نفر اول شدم واقعا ممنونم
    فرقی نمیکند گودال کوچکی باشی ، یا دریای بیکران زلال که باشی آسمان در توست

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    611
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

آسمون عزیز بهت تبریک میگم گلم...آفرین..مامی سایت داره رسالتشو عالی انجام میده..واقعا دست نجما با اون ایده های زیبا و بکرش و هیون گل درد نکنه!

من لازم میدونم از دوستان دیگه ای هم که تو اون تاپیک خاص(ژله گلدار) کارهای زیبا و تجربیات عملی عالیشون رو در اختیارمون گذاشتن تشکر کنم...به عنوان مثل فائقه عزیز که خود نجما معتقده تجربیاتش تو این تاپیک عالی و مفیده بسیار..یا سارا بهی...و باقی دوستانی که هر کدوم با تجربه ای نکته جدیدی رو تو اون تاپیک بهمون یاد دادن..دست همشون درد نکنه!

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

منم اینجا می خواستم که از همه ی خانمهای با سلیقه ی مامی سایت تشکر کنم
    چون خیلی چیزا یاد گرفتم از همه اتون مخصوصا از نجمای عزیز به خاطر ژله های خوشکلش و مامی پارسا
    به خاطر ایده تقویم و ستاره جون که خیلی با سلیقه است من بیشتر آموزشها رو تو خونه
    انجام می دم اما دوربینم با کیفیت نیست و نمی تونم عکس بذارم خیلی دوستتون دارم
    هر کجا هستی باش !!!
    آسمانت آبی و تمام دلت از غصه دنیا خالی ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

من هم به نوبه ي خود مي خواستم از انجمن بانوان هنرمند و هنردوست و سايرين تشكر بي نهايت را داشته باشم

و همچنين به خانمهاي با سليقه و خوش ذوق هنري تشكر كنم

fargol20 آواتار ها
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    2166
    پسند کرده
    396

ویترین مدال ها

سلام
    با راهنمایی دوستان، تازه این تاپیک رو کشف کردم! :D

چقدر خوبه که عده*ای دور هم جمع می*شن و یه محفل گرم و صمیمی و دوستانه ایجاد می*کنن که بدون هیچ چشم*داشتی هنرها و دانسته*ها و تجربیاتشونو به اشتراک میذارن و بقیه رو در غم و شادیشون شریک می*کنن.
    واقعاً اینجا کسی تنها نیست و هرکسی به نوعی به دیگری کمک می*کنه، تو هر زمینه*ای که بتونه.

اینجا نه تنها یه کلاس آشپزی رایگان و کارگاه هنری و مشاوره دهنده مجانیه، تو کشف استعدادها و شکوفایی اونها کمک چشمگیری می*کنه!

خودم به شخصه خیلی نکات ظریف رو اینجا یاد گرفتم و با چیزهایی آشنا شدم که قبلاً حتی اسمشم نشنیده بودم.

و چقدر خوبه که یه شاگرد حتی وقتی که یه استاد شد هرگز فراموش نکنه که یه زمانی شاگرد بوده و همیشه قدردان استادش باشه.

ممنون از همه مدیران زحمتکش که خودتون شاهد زحماتشون هستین و از همه دوستانی که صبورانه دیگران رو(حتی اگه نمی*شناسن) تو دانسته*هاشون سهیم می*کنن. واقعاً خسته نباشید
    ....دکمهٔ تشکرم درست شد!... باور ندارین؟ تست کنین لطفاً!! :))

صفحه 24 از 82 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین