نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1081Likes

موضوع: قدر دانی!

نمایش نتایج: از 153 به 160 از 653
صفحه 20 از 82 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    فینگیل بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    139
    پسند کرده
    18

ویترین مدال ها

Re: قدر دانی!

بارها گفتم ولی بازم میگم
    مامی سایت یه باغ زیباست
    یه باغ پر از گل و پروانه
    گلهای زیبا
    گلهایی که مراقبت زیاد میخوان
    ساخته و پرداخته دستای هنرمندای سایتمون
    باغبونای مهربون و زحمتکش
    خدا قوت ایشالا همیشه دلتون سبز و سرتون سلامت و لبتون خندون باشه
    ماچ به لپ همتون هزارتا
    دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    405
    پسند کرده
    0

روزاي آخر سال كه رسيده مثل سالهاي قبل سري برميگردونم و به يه سال گذشته نگاه ميكنم...
    روزايي كه گذروندم.كارهايي كه انجام دادم.اتفاقايي كه افتاد....

يك نقطه رنگي زيبا توي اين سال برام خودنمايي ميكنه...مامي سايت
    توي اين چند ماه به كمك مامي سايت زندگي من بي اغراق رنگ و بوي جديدي داشت و خيلي چيزا رو به دلايلي كه شايد هيچ وقت نتونم بيان كنم مديون مامي سايتم.از همه مهم تر دوستان ارزشمندي كه پيدا كردم....

به روي ماه مديران سايت, مديران انجمن ها, مدیران ارشد سایت, ناظران کیفی انجمن بوسه ميزنم و دست سخاوت همگي رو ميبوسم و يك دنيا عشق نثارتون ميكنم
    و همچنين كاربراني كه خيلي ازشون درس گرفتم...
    خدا هيچوقت شما رو از من نگيره
    برای خانه ی همسایه ات هم چراغ آرزو کن ....

قطعا حوالی خانه ات روشن تر خواهد شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: تبریک و تشکر از مدیران سایت

سلام به مدیران سایت مامی من شیوا هستم 23 ساله میخواستم از این سایت خیلی خیلی خوبتون تشکر کنم من که خیلی از مطالب استفاده مفید بردم و تازه هم عضو شدم . هوامو داشته باشید . با تشکر
    با تشکر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    131
    پسند کرده
    0

هیچوقت فکرشو نمیکردم روزی بتونم تنهایی از پس یه مهونی بر بیام ... اونم منی که کلا سرم فقط به درس و دانشگاه و .. گرم بود و پام به آشپزخونه نمیرسید ... مامانم همیشه میگفت شوهره دو روز بعد عروسی تو رو لای کتابهات پست میکنه خونه مون ولی الان بخصوص تو این سه تا مهونی اخیرم که خیلی بی برنامه هم بودن دیگه بخودم هم ثابت شد که نه بابا ما هم کم الکی نیستیمممم:دی مهمونها هم راه به راه ازم تشکر میکردن و دستور میگرفتن ... و من تنها وتنها به لطف دوستان گل مامی سایتی و مدیرای عزیز .. ونجما و هیون مهربون که همه این آموزشها رو بی دریغ در اختیار کاربرا قرار میدادن فکر میکردم ... واقعا بابت همه چی از همتون ممنونم ... خلاصه اینکه شما باعث شدین ما به راه راست آشپزخونه هدایت بشیم :)))) البته اشپزخونه یه گوشه است ... کلی هم هنرهای دیگه در منزل از خودمان در کرده بودم که بسیار مورد توجه قرار میگرفت ... عاشق همتونم و روی مبارکتون رو میبوسم
    آنکه زیبا سخن میگوید کسی است که زیباتر هم می اندیشد ....

bluesky آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    382
    پسند کرده
    3023

از نجمای عزیز ...... هیون عزیز و بقیه دوستانی که با حوصله و با عشق تموم به سوالات جواب میدن و بدون هیچ چشمداشتی دانسته ها و تجربیات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدن تشکــــــــــــــــر میکنم

دست همگی رو می بوســــــــــــــــــــم

بانو آواتار ها
    پریسا سین
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    421
    پسند کرده
    2

Exclamation Re: قدر دانی!

بخدا نمیشد نیام.روزی نیست که از شما توی خونه حرف نزنم.با سوژه های مختلف خونمون حرف شماها پیش میاد.همه چیزتون عالی و کامله.بی نقص و بی عیب.همتون ماهید.همتون گلید. بدون مزد ومنت همه ی دونسته هاتونو ریختین وسط.بقول ژولیت شماها حس "فقط من" رو ندارید. مهربونیاتون بی حده. من اولین باری که ثبتنام توی آموزشگاه آشپزی رو تجربه کردم سرخورده شدم.واسه کلاس سفره آرایی .وقتی آلبوم کار استادمو دیدم و مقایسه کردم که از هر سوژه ساده ترین یا غیرقابل استفاده ترین رو آموزش داده عهد کردم دیگه آموزشگاه نرم.اما نتونستم از علاقه م فاصله بگیرم.شاید باورتون نشه تا مرداد 89 که اینجا عضو شدم و 19 سالم بود پای اینترنت ننشسته بودم. اما وقتی شمارو پیدا کردم خدارو شکر کردم که توی برخورد اولم با این فضای مجازی با یه خونواده ی بزرگ گل و کدبانو آشنا شدم.همیشه دعاتون میکنم. همیشه دوستتون دارم. برنامه ریزی تون ،مبحث هاتون همه چیز عالیه.حتی طراحی سایت.اونقد طراحی سایت و ترتیب مباحث به قاعده س وقتی اینجا میام خسته نمیشم. بر خلاف بعضی از سایتا که طراحیشون غیرقابل تحمله.تا واردشون میشم سردرگم میشم. القصه اینکه نجمای عزیزم ،هیون گل ،مریم بانو جون ،ترانه جون ،مریم 53 عزیز،مهشید نازنین،ستاره جون،مامان سپند عزیز،میشا جون ، پرناز جون و همه ی جونای دیگه که به جونم بندین (و اگر بخوام همه رو اسم ببرم باید 10000 پروانه رو بشمارم ) از همه تون ممنونم ، همه تونو دوست دارم ، دستای پرمحبت همتونو میبوسم.
    کلمات بسیار مهم اند..
    کلمات میسازند و نابود میکنند..
    کلمات باقی می مانند..

"داگلاس کندی"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    154
    پسند کرده
    0

منم وظیفه خودم میدونم که صمیمانه از مدیران عزیز مامی سایت تشکر کنم و خدا قوت بگم
    باید بدونید که مامی سایت بخشی از زندگی و خانواده من شده از کوچکترین فرصت واسه وارد شدن به این سایت استفاده میکنم و یکی از خوش اقبالیهام میدونم که عضو مامی سایت شدم
    غیر قابل مقایسه با سایتهای دیگه است
    واقعا دستتون درد نکنه و خسته نباشید.دوستتون دارم

خدایا !!!!!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تو فقط با من باش[/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

منم میخوام تشکرکنم ازهمتون مخصوصانجماجون که هرکدوم ازدستوراتشوامتحان کردم فوق العاده بود مرسیییییییییییییییییییییی یییییی

صفحه 20 از 82 نخستنخست ... 101718192021222330 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف