نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree27Likes

موضوع: اگزما

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 55
صفحه 1 از 7 1234 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    71
    پسند کرده
    0

اگزما

سلام دوستان
    هیچکدام دچار اگزما شده اید ؟! من تقریبا هشت سال که این مشکل را دارم و هیچ راه درمانی پیدا نکردم گفتم شاید شماها بتونید کمکم کنید روز به روز داره پیشرفت می کنه و من هیچ راه درمانی براش پیدا نکره ام اگر متخصصی را می شناسید لطفا به من معرفی کنید!!!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]روزهاست که یادت از سقف خانه ام میچکد، اگر باران بند بیاید از این خانه میروم![/HIGHLIGHT]

mahbube آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4482
    پسند کرده
    11234

Re: اگزما

سلام
    نازنین جان من چند وقت پیش انگشتام اگزما شده بود....دکتر یه لوسیون ساختنی بهم داد و قرص ستیریزین که هر شب یه نصفه میخورم و دو تا امپول ب12 که به فاصله 15 روز زدم و الان خیلی خیلی بهترم.
    خدای خوب من
    زندگی به سختی هایش می ارزد اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    59
    پسند کرده
    2

سلام عزیزم. من خودم دچار اگزما هستم و حالت را درک میکنم. من پیش دکتر پرویزطوسی توی کلینیک غرب در خیابان شیراز شمالی میروم. کارش عالیه. و الان خیلی به ندرت دچار مشکل میشوم. فقط سرش خیلی شلوغه و دیر وقت میده. اگر نمیتونی صبر کنی برو انجا و منشی سعی میکنه بین مریض بفرستت.اصلا دکتر پولکی نیست و حتما به زمان هایی که برای ویزیت مجدد میگه اهمییت بده. من اوایل تقریبا هر ماه میرفتم( سال 83) ولی الان شایدسالی 1 بارانهم به دلیل تغییر فصل اگر مشکلی پیش بیاید.یادم رفت بگم رییس انجمن پوست ایران است . 1 روز در هفته هم بیمارستان شهدای تجریش است.امیدوارم زود خوب شی
    خداوند بی نهایت است ،
    اما به قدر نیاز تو فرود می آید،
    به قدرآرزوی تو گسترده می شود،
    و به قدر ایمان تو کارگشا است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    71
    پسند کرده
    0

محبوبه جان و آفتابگردون عزیز ممنونم! خیلی خیلی ممنونم
    آفتابگردون عزیز من شهرستانی (رفسنجان) هستم ولی هر دو سه ماه یکبار می آم تهران میشه شماره تلفن دکتر و آدرس دقیقش رو بدید تا بتونم از حالا وقت بگیرم! من اول دستام دچار اگزما شده بود حالا دستام بهتره ولی روی پاهام اندازه یک سکه شروع به اگزما شد که پای چپم الان کاملا اگزماست و درحال پیشروی خیلی نگرانم !
    [HIGHLIGHT=#ffffff]روزهاست که یادت از سقف خانه ام میچکد، اگر باران بند بیاید از این خانه میروم![/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    59
    پسند کرده
    2

سلام عزیزم.من شماره مطب تو ی خیابان ملاصدرا-شیراز شمالی-کلینیک غرب را بهت میدم:02188034928 داخلی258 . همین طور که داشتم دیروز تو اینترنت تحقیق میکردم فهمیدم روزهای زوج هم در کلینیک مهرگان است . در هر حال خود منشی میتونه خیلی کامل راهنمایی کنه. اتفاقا بعضی از بیمارایش از شهرستان هم میایند.برای منشی شرح حالت را بگو تا زودتر وقت بذاره. کاملا درکت میکنم. من اطراف بینی و ابروم دچار قرمزی و پوسته زایدمیشد. فقط حتما یادت باشه که باید دوره درمان کامل شود و اگر نصفه رهایش کنی دوباره بر میگرده.من خودم ان زمان دانشجو لیسانس در دانشگاه قزوین بودم و اخر هفته میامدم خونمان در تهران.و هر وقت که نمیرسیدم برم برای زمان ویزیت . دوباره پوستم شروع به خارش و قرمزی میکرد.کلا پیش هر دکتر دیگری هم خواستی بری مهم اینه که دوره درمان کامل بشه.
    من از ایشان کاملا راضی بودم و ضمنا اصلا دکتر پولکی نیست وکلا خیلی تو نخزیبایی و ارایشی نیست. چند وقت پیش هم در نی نی سایت 1نفر از طبابتش خیلیراضی بود.
    خداوند بی نهایت است ،
    اما به قدر نیاز تو فرود می آید،
    به قدرآرزوی تو گسترده می شود،
    و به قدر ایمان تو کارگشا است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

منم چند سال پيش اين بيماري رو داشتم تا حدي بود كه دستام رو هميشه مشت ميكردم چون اگه مي خواستم انگشتاي دستم رو كامل باز كنم پوستم ترك بر مي داشت پيش دكتراي زيادي هم رفتم همشون دارو هاي ساختگي بهم مي دانند ولي اثري نداشت تا اينكه از همين وازلين استفاده كردم هميشه دستامو با وازلين چرب نگه مي داشتم الانم خوب خوبم چند سالي هست كه ديگه راحت شدم
    شما هم استفاده كن ضرري نداره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام دوستان.
    من آلرژی پوستی دارم. تا یه غذا با طبع گرم میخورم یا با تغییر آب و هوا روی دستام شروع میکنه به دون دون زدن و خارش. واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم. هر سال هم میرم پیش دکتر اما دوباره روز از نو روزی از نو . خسته شدم تمام بدنم با این خارش ها لک شده لطفا کمکم کنید

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    120
    پسند کرده
    70

سلام عزیزم
    من سالها اگزما داشتم جلوی سرم گوشهام و ابروهام هر دارویی زدم کمتر شد اما خوب نشد همون اول یه دکتر به من گفت سی و پنج سالگی خوب می شی اما من سی سالم که شد همه خوب خوب شد
    به مایع دستشویی و ظرفشویی حساسیت داشتم اما الان خوب خوب شدم
    امید وار باش عزیزم
    شامپو هد ان شولدر نعنایی خیلی خوبه استفاده کن بعد از مدتی اثرش رو می بینی دنبال دکتر از این مطب به اون مطب نرو سرگردون می شی
    ***هیچ بن بستی وجود ندارد یاراهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت****
    www.nahaldoosti.com

صفحه 1 از 7 1234 ... آخرینآخرین