نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree85Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه ناخن

نمایش نتایج: از 377 به 384 از 475
صفحه 48 از 60 نخستنخست ... 384546474849505158 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    11

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه ناخن

سلام
    2 تا سوال دارم ازتون
    اول اینکه بعد از لاک زدن معمولا دور انگشتا لاکی می شه چطور پاک میکنید که لاک هاتون پاک نشه و پوستتون هم آسیب نبینه من با لاک پاک کن پاک که میکنم به ناخنام می خوره و لاکمو خراب میکنه

سوال بعدیم درمورد روش چسب زدن رو ناخن هستش
    من از چسب زخم و چسب برق و چسب معمولی نایلونی استفاده کردم اما هر کدوم یه ایرادی داشت
    چسب برق رو وقتی از رو ناخنم برداشتم یه چیز سفیدی ازش رو ناخنم جا موند و چسبناکش کرد
    چسب برق هم به غیر از چسبناک کردن ناخنم خیلی قوی هستش و لاک زیری رو خراب میکنه

چسی نواری ساده هم که خیلی ضعیفه و لاک بازش میکنه و ازش عبور میکنه

پس شما چیکار میکنید
    وبلاگ گروهی آدم کوچولوها

sedayemadarane.blogfa.com

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    246
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AZI 65
    سلام
    2 تا سوال دارم ازتون
    اول اینکه بعد از لاک زدن معمولا دور انگشتا لاکی می شه چطور پاک میکنید که لاک هاتون پاک نشه و پوستتون هم آسیب نبینه من با لاک پاک کن پاک که میکنم به ناخنام می خوره و لاکمو خراب میکنه

سوال بعدیم درمورد روش چسب زدن رو ناخن هستش
    من از چسب زخم و چسب برق و چسب معمولی نایلونی استفاده کردم اما هر کدوم یه ایرادی داشت
    چسب برق رو وقتی از رو ناخنم برداشتم یه چیز سفیدی ازش رو ناخنم جا موند و چسبناکش کرد
    چسب برق هم به غیر از چسبناک کردن ناخنم خیلی قوی هستش و لاک زیری رو خراب میکنه

چسی نواری ساده هم که خیلی ضعیفه و لاک بازش میکنه و ازش عبور میکنه

پس شما چیکار میکنید
    اول اینکه تا جایی که ممکنه سعی کن دقت کنی تمیز لاک بزنی اگه نشد یه سری گوش پاک هست که سرش تیزتر از گوش پاکن های معمولیه اونارو با بزن تو لاک پاک کن بعد نقاطی که رو پوستت لاکی شده رو پاک کن ..
    منظورم این گوش پاک کناس

برای فرنچ میتونی چسب فرنچ بخری هزینه ایم نداره تو منوچهری زیاده من از اونجا میخرم
    البته من خیییییلی وقتا واسه فرنچام چسب شیشه ای معمولی استفاده میکنم هیچ مشکلیم نداشتم ... فقط قبل از زدن لاک باید مطمئن شی همه جای چسب چسبیده به ناخنت بعد لاک بزنی که نره زیرش
    *ARMITA* این نوشته را پسندیده.
    don't cry over anyone who won't cry over you

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    246
    پسند کرده
    0

ترمیم ناخن های که ترک برداشته ...

همه خانم ها از اینکه ناخن هایشان را یک دست بلند می کنند و یک روز یکی از آنها می شکند یا ترک برمی دارد، متنفرند.

ما یک راه حل برای ترمیم ناخن های ترک برداشته داریم. برای اینکار به چای کیسه ای و چسب مایع نیاز دارید.

مواد لازم:

- 1 عدد چای کیسه ای

- چسب مایع

- سوهان ناخن

- برق ناخن

مرحله 1:

محتویات چای کیسه ای را خالی کنید و یک نور مستطیلی از کیسه ببرید که روی ترک ناخن شما را بپوشاند.

مرحله 2:

با سوهان کردن بخش ترک برداشته و آسیب دیده ناخن تان، زیرسازی نمایید و آن ناحیه را صاف و مسطح کنید.

مرحله 3:

یک لایه نازک چسب مایع روی ناخن تان بزنید و وصله ای که آماده کرده بودید را روی قسمت ترک برداشته بگذارید و فشار دهید تا وصله خوب به ناخن بچسبد. سپس لایه دیگری از چسب مایع رویش بزنید تا محکم تر شود. صبر کنید تا چسب خوب خشک شود. دوباره لایه نازک دیگری از چسب مایع رویش بزنید. با قیچی اضافه های وصله را ببرید.

مرحله 4:

به سوهان کردن وصله و ناخن و لبه هایش ادامه دهید تا کاملاً صاف شود. یک تکه پنبه بردارید و به آن لاک پاک کن بزنید و بقایای چسب مایع را با آن پاک کنید. حالا می توانید روی این ناخن ترمیم شده، برق ناخن یا لاک بزنید.
    elikhanoomi این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    17

سلام دوستاي هنرمند خسته نباشيد .ميخواستم بدونم كسي كاشت ناخن فيبرگياهي رو بلده ؟ اگه كسي بلده لطفا آموزشش رو بذاره .من وسايلش رو خريدم ولي نميدونم چكار كنم .ممنون ميشم آموزشش رو بذارين .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    246
    پسند کرده
    0

اینم یه مدل دیگه از فرنچام ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    17

خسته نباشيد دوستان ، چرا بعد از دو روز كسي جوابمونميده ؟ لطفا اگه كاشت فيبرگياهي بلدين آموزش بدين .من لوازم خريدم ولي نميدونم چكاركنم .من كاشت پودري رو بلدم و براي خودم ميذاشتم ولي دور ناخنم زخم شد بعد درآوردم حالاميخوام فيبرگياهي بذارم اگه كسي بلده لطفا آموزش بده .مررررررررررررررررررررررر ي

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

دوست عزیز یه سرچی تو گوگل بزن.حتما اموزشش پیدا میکنی
    هیچ میدانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری، آرزوی دیگزان است؟ جک لندن

nosa آواتار ها
    nosa
    میزان امتیاز
    23
    پسند شده
    609
    پسند کرده
    1369

نقل قول نوشته اصلی توسط باران نمادي
    خسته نباشيد دوستان ، چرا بعد از دو روز كسي جوابمونميده ؟ لطفا اگه كاشت فيبرگياهي بلدين آموزش بدين .من لوازم خريدم ولي نميدونم چكاركنم .من كاشت پودري رو بلدم و براي خودم ميذاشتم ولي دور ناخنم زخم شد بعد درآوردم حالاميخوام فيبرگياهي بذارم اگه كسي بلده لطفا آموزش بده .مررررررررررررررررررررررر ي

سلام عزیزم برای آموزش کاشت حتما عملی آموزش ببینی و صرف داشتن وسایل کاشت کمکی بهت نمیکنه
    من واست توضیح میدم اما بازم میگم نحوه کار رو باید از نزدیک ببینی
    اولش بگم که توی این مدل کاشت نباید مواد کاشت با پوست دست تماس داشته باشه چون باعث سوزش شدیدی میشه
    بعد از آماده سازی سطح ناخن پرایمر قلمی رو روی سطح ناخن بکش
    بعد ژل بیس را روی ناخن بزن بلافاصله فیبر را قیچی کن و روی سطح ناخن تخت میکنیم

رشته های فیبر باید کاملا به ژل آغشته بشه و بی رنگ بشن بین رشته های فیبر نباید باز بمونه

و بعد دست را به مدت 2 دقیقه درون دستگاه یو وی میذاریم تا خشک بشه

و در آخر دوباره از ژل بیس برای شکل دادن به روی سطح ناخن میکشیم و بعد دوباره دست رو داخل دستگاه یو وی میذاریم تا خشک بشه

و بعد به وسیله پد و محلول تثبیت ژل را تثبیت میکنیم و بعد باسوهان به ناخن فرم میدیم و در آخر ژل شاین رو میزنیم

صفحه 48 از 60 نخستنخست ... 384546474849505158 ... آخرینآخرین