نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree85Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه ناخن

نمایش نتایج: از 249 به 256 از 475
صفحه 32 از 60 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: تزئين ناخن

سلام می خواستم برسم کسی میدونه لاک شبرنگ از کجا میشه خرید و اگر کسی استفاده کرده میشه عکسشو بزاره؟
    هیچ میدانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری، آرزوی دیگزان است؟ جک لندن

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    122
    پسند کرده
    0

Re: تزئين ناخن

بچه های عزیز من عــــــــــــاشقه دیزاینِ ناخونم
    الان میخوام واستون یه سری دیزاین بزارم اگه که دوس داشتید دیزاینشو یاد بگیرید تو تاپیک پایین ازم بپرسید تا بهتون یاد بدم
    viewtopic.php?f=10&t=2393&start=10
    البته من نه دورشو گذروندم نه آرایشگرم!! ولی خیلی چیزا واسه طراحی ناخن بلدم و واسه هرکسی که طراحی میکنم خیلی راضیه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    11

Re: آموزش طراحی ناخن با تصویر

دوستان من به ندرت لاک می زنم و خیلی وقت و حوصله ندارم که به ناخنام برسم برای همین زیاد چیزی در این مورد نمی دونم از وقتی بچه دار شدم برای اینکه ناخنام به بچم صدمه نزنه اونا رو کوتاه می کنم
    این تاپیک رو که دیدم خیلی هوس کردم لاک بزنم برای همین ممنون می شم راهنمایم کنید که از چه رنگ لاکهایی استفاده کنم که
    خیلی تو ذوق نزنه و ببخشید ضایع و خز نباشه مثلا اگه آدم از خونه بزنه بیرون و وقت پاک کردنشو نداشته باشه

و اینکه بهترین راه برای پاک کردن لاک چیه من استون که می زنم به سختی لاک پاک میشه

همینطور ممنون میشم چند نوع لاک با قیمت مناسب و جنس خوب بهم معرفی کنید

یه چیز دیگه اینکه بعد از چند روز که لاک خراب میشه میشه ترمیم کرد یا باید پاک کنیم از اول بزنیم

اگه سولام مسخرس به پای نداشتن اطلاعات در این زمینه بزاری
    ببخشید طولانی شد
    وبلاگ گروهی آدم کوچولوها

sedayemadarane.blogfa.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

Re: آموزش طراحی ناخن با تصویر

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥AzAdeh♥
    دوستان من به ندرت لاک می زنم و خیلی وقت و حوصله ندارم که به ناخنام برسم برای همین زیاد چیزی در این مورد نمی دونم از وقتی بچه دار شدم برای اینکه ناخنام به بچم صدمه نزنه اونا رو کوتاه می کنم
    این تاپیک رو که دیدم خیلی هوس کردم لاک بزنم برای همین ممنون می شم راهنمایم کنید که از چه رنگ لاکهایی استفاده کنم که
    خیلی تو ذوق نزنه و ببخشید ضایع و خز نباشه مثلا اگه آدم از خونه بزنه بیرون و وقت پاک کردنشو نداشته باشه

و اینکه بهترین راه برای پاک کردن لاک چیه من استون که می زنم به سختی لاک پاک میشه

همینطور ممنون میشم چند نوع لاک با قیمت مناسب و جنس خوب بهم معرفی کنید

یه چیز دیگه اینکه بعد از چند روز که لاک خراب میشه میشه ترمیم کرد یا باید پاک کنیم از اول بزنیم

اگه سولام مسخرس به پای نداشتن اطلاعات در این زمینه بزاری
    ببخشید طولانی شد
    دوست عزیزم اول ناخناتون رو سوهان بکشین و شکل مرتبی بهش بدین.از لاک های به رنگ صدفی .نقره ای.پوست پیازی و صورتی کمرنگ وطلایی میتونین استفاده کنین.البته رنگ لاک به سلیقه هرکس بستگی داره.من خودم همه رنگارو دوس دارم.برای پاک کردن لاک هم از استون و دستمال های لاک پاکن مثل نازه میتونین استفاده کنین که داروخانه ها دارن.لاک ها هم مارکهای زیادی تو بازار هست.ولی پاستل فک کنم گزینه مناسبی برای لاک باشه.برای امتحان هر لاک قلمو ی اون رو چندبار به دیوارهی لبهش بزنین و لاک رو ناخنتون امحان کنین.برای مرتبی و زیباییش نیز میتونین از برق ناخن استفاده کنین.و همچنین برای زیبایی باز از مهر ناخن.چسب هایی که برای تزیین هست و انواع فرنچ.لاک ترک استفاده کنین..بعدازچندروز هم لاک روی دست ظاهر اوله شو از دست میده بهتره پاکش کنیم و چندروز به ناخن ها استراحت بدیم چون در اثر لاک زیاد بعد مدتی ناخنها زرد میشن و شکله اولشون رو از دست میدن.پس در طول ماه حتما به ناخوناتون استراحت بدین.امیدوارم کمکتون کرده باشم.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    11

re: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه ناخن

مینا جون ممنون از راهنماییت

راستش من دستای قشنگی دارم و با اینکه همیشه ناخنای کوتاه دارم توجه خیلیارو جلب میکنه خوشهالم که دوستای خوبی مثل شما دارم که منو به یاد دستام که خیلی وقته فراموششون کردم انداخت

راستی می خواستم بپرسم که چه وسایلی بایدبخرم که اونو هم برام توضیح دادید((مهر ناخن.چسب هایی که برای تزیین هست و انواع فرنچ.لاک ترک))

بازم ممنون بوووس
    وبلاگ گروهی آدم کوچولوها

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

مینا جون ممنون از راهنماییت

راستش من دستای قشنگی دارم و با اینکه همیشه ناخنای کوتاه دارم توجه خیلیارو جلب میکنه خوشهالم که دوستای خوبی مثل شما دارم که منو به یاد دستام که خیلی وقته فراموششون کردم انداخت

راستی می خواستم بپرسم که چه وسایلی بایدبخرم که اونو هم برام توضیح دادید((مهر ناخن.چسب هایی که برای تزیین هست و انواع فرنچ.لاک ترک))

بازم ممنون بوووس
    خواهش میکنم عزیزم.لاک سوزنی طراحی هم خواستی بگیری لاک ویکتوریا بگیر.میتونین از طرحهای اینجا هم استفاده کنین واسه فرنچ

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    11

اگه وقت داشتی ممنون می شم بیشتر راجع به فرنچ برام توضیح بدی راستش دقیقا نمیدونم چطوریه
    وبلاگ گروهی آدم کوچولوها

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

اگه وقت داشتی ممنون می شم بیشتر راجع به فرنچ برام توضیح بدی راستش دقیقا نمیدونم چطوریه
    دوستم این تاپیک رو بخون.وتاپیک تزیین ناخن.فرنچ به طاحیه رو ناخون میگن.با لاک طراحی انجام میشه.یا با چسب های فرنچ.من خودم.همیشه یه لایه لاک میزنم.بعد روشو با لا ک طراحی هرچی دوس دارم طرح میزنم.لاک طراحی سرش سوزنی شکله مثل مداد.خیلی راحته با تمرین میتونی طرحهای زیبا بزنی ازین صفحات هم ایده بگیری.ارایشگاهها هم انجا م میدن کار ناخن عزیزم.این لینک بعضی از کارای من http://www.mamisite.com/forum/viewto...=5020&start=50

صفحه 32 از 60 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین