نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree7Likes

موضوع: آیا شما شکست خورده ی یک عشق هستید؟

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 98
صفحه 1 از 13 123411 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    rahayi آواتار ها
    رها.ب
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1116
    پسند کرده
    298

ویترین مدال ها

Re: آیا شما شکست خورده ی یک عشق هستید؟

این آزمون حاوی 10 نشانه خطر است که به شما در شناسایی قربانیان عشق کمک می کند :

ازمون را می*توانید بر اساس رابطه ای که هم اکنون دارید و یا روابط گذشته ی خود و یا روابط تان با مردها به طور عموم پاسخ دهید . اما همه این سئوال های را با صداقت پاسخ دهید گر چه ممکن است از اینکه پیش خودتان اعتراف می*کنید ، برایتان خوش آیند نباشد اما روبرو شدن با حقیقت اولین قدم در جهت تغییراست .

به این سوالات با توجه به امتیازات زیر پاسخ دهید و در آخر امتیازات را با هم جمع کنید.

به کرات 0 امتیاز

اغلب 4 امتیاز

گاه به گاه 8 امتیاز

بندرت 10 امتیاز

1. احساس می*کنید می*بایست دور و بر نامزد یا همسرتان پاورچین پاورچین راه بروید ، تا مبادا او را ناراحت کنید

2. احساس می*کنید نامزد یا همسرتان با شما با احترام رفتار نمی کند .

3. در محل کار و یا هنگامی که با دوستان خود هستید با اعتماد بنفس و از موضع قدرت بیشتری برخورد می*کنید .

4. از این که پس خوراند منفی به نامزد یا همسرتان بدهید ،احساس امنیت و راحتی نمی کنید .

5. از این که نیاز ها و خواسته هایتان را از نامزد یا همسرتان مطالبه کنید مردد هستید و بعضی اوقات نگرانید که مبادا بیش از حد محتاج جلوه کنید .

6. احساس می*کنید رفتار نامزد یا همسرتان به مراتب بدتر از رفتار شما با اوست .

7. هنگامی که نامزد یا همسرتان رفتار مهربانه ای با شما ندارد ، به امید جلب محبتش تلاش می*کنید تا هر چه بیشتر با او مهربان باشید .

8. احساس می*کنید برای اینکه به نامزد یا همسرتان نشان دهید که از عشق ، محبت ،ازادی و برابری سهمی دارید ، می*بایست برای این کار خیلی تلاش نمایید تا اورا متقاعد کنید .

9. غالبا مجبورید در مورد رفتار همسرتان و یا اوضاع و شرایط زندگی خود ، برای دیگران عذر و بهانه بیاورید و از او دفاع کنید .

10. به خاطر دست کم گرفتن و زیر پا گذاشتن عزت نفس خود در مقابل یک مرد ، غالبا از دست خود عصبانی می*شوید ، گر چه به خودتان قول داده بودید هرگز دوباره چنین رفتاری نکنید ، اما هم چنان اجازه می*دهید با عشق و محبت کمتر از ان چه که به راستی استحقاقش را دارید با شما رفتار شود .

حال امتیازات خود را جمع بزنید :

100-80 : به شما تبریک می*گویم . شما در رابطه ی خود از موضعی برابر با همسرتان برخوردار هستید و هرگز ان چه و ان که هستید را به خاطر عشق بیشتر فدا نکنید . به منظور جلوگیری از بروز مشکلات اتی در مواردی که امتیاز کمتری گرفته اید کار کنید .

79-60 : شما یک قربانی عشق هستید اما نه با مشکل جدی و حاد ، اما در بسیاری از موارد در روابط خود از موضع ضعف برخورد می*کنید . توجه نمایید که ترس از دست دادن و تایید، شما را از درخواست ان چه که استحقاقش را دارید ، باز می*دارد . سعی کنید در راستای عشق ورزیدن با خودتان کار کنید و خود را کمتر زیر پا بگذارید .

59-40: اخطار : چه بخواهید و چه نخواهید اعتراف کنید در روابط خود با مردها یک قربانی عشق هستید زیرا اجازه می*دهید با شما بد رفتاری کنند . به منظور احقاق حق خود در مقابل همسرتان نمی*ایستید . چنان در فدا کردن برای عشق بیشتر متخصص شده اید که دیگر از یاد برده اید راحت بودن کنار یک مرد به چه معناست و چگونه احساسی می*باشد .

39-0 : اورژانس: شما یک قربانی عشق حرفه ای هستید . احتمالا نسبت به خود از احترام شخصی بسیار ناچیزی برخوردار هستید و یا اصلا ندارید . با توجه به رفتارهای بسیار بدی که توسط مردان زندگیتان با شما می*شود ، می*توان گفت که اعتماد به نفس شما نیز بسیار پایین است. مادامی که خودتان را دوست ندارید ، انتظار نداشته باشید به شما عشق بورزد وقت آن رسیده که بر خیزید و مانند یک زن قوی باشید نه مانند یک پا دری . می*بایست همین الان اقدامی صورت دهید

بر اساس تست دکتر باربارا دی آنجلیس
    دنیای مجازی اون بیرونه
    که همه تو قیافن
    دنیای واقعی اینجاست
    همه بی ریا خاکی
    کسی زخماشو نمی پوشونه
    کسی اشکاشو پاک نمی کنه
    کسی بغضش رو قورت نمیده

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

امتیاز من 92 شد.
    به نام اهورا مزدا، خدای یگانۀ هستی و گیتی،آفریننده انسان و انسانیت

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1384
    پسند کرده
    1339

امتیاز من 90 شد......

mahsa v0r0jak آواتار ها
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    716
    پسند کرده
    48

امتیاز من شد 88
    فهمیدن عشق راچه مشکل کردند؛ ما را زدرون خویش غافل کردند؛انگارکسی به فکرماهی ها نیست؛ سهراب بیا که آب را گل کردند

beautiful_lie آواتار ها
    میزان امتیاز
    20
    پسند شده
    1069
    پسند کرده
    1697

بگم امتیازم 10 شد؟ یا به روی خودم نیارم و یواشکی صفحه رو ببندمو برم؟ حالا راه حلش چیه ؟ البته بعد از اون یه بار تجربه که بر اساسش 10 شدم کلا بی خیال تجربه دوباره شدم ولی با این حساب حتما در اینده بازم 10 می گیرم

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    60
    پسند کرده
    0

جالب بود امتیاز منم 84 شد

قابل توجه مشهدی های عزیز:

http://mazehayemandegar.blogfa.com/

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    141
    پسند کرده
    0

واییی!! خدا.بییوتیفول عزیز منو تو هم دردیم.منتها امتیاز من بیشتر از 10 شد ولی باید واسه همون هم گریست!!!
    برم یه فکری به حال این اوضاع کنم البته بنده فعلا شوهر و نامزد ندارم!!!
    خانومای با امتیاز بالا بیان از تجربیاتشون بگن!!!
    مهم نیست قفلها دست کیه، مهم اینه که کلیدها دست خداست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

منم امتیازم 10 شد. و واقعا شکست خورده یک عشق هستم و دارم جدا می شم. همون 10 هم به خودم تخفیف دادم. منم مثل بیوتیفول حس می کنم در آینده هم همیشه 10 خواهم شد و نه بیشتر

صفحه 1 از 13 123411 ... آخرینآخرین