نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree7Likes

موضوع: 21 روش برای گفتن دوستت دارم

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 10
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    118
    پسند شده
    10673
    پسند کرده
    1324

ویترین مدال ها

21 روش برای گفتن دوستت دارم

21 روش برای گفتن دوستت دارم بدون گفتن حتی یک کلمه

همانطور که می دانید گفتن دوستت دارم برای شما و همچنین برای نامزدتان بسیار اهمیت دارد. اما شما نباید به گفتن دوستت دارم بسنده کنید. درحقیقت، ابراز علاقه غیر کلامی روش بهتری برای جذب کردن مردان است.
    مردها تمایل دارند که دوستت دارم را در کارهایشان ثابت کنند بنابراین برای ابراز احساساتشان کمتر از این جمله استفاده می کنند. ما در اینجا شما را با نحوه ابراز علاقه چند نفر آشنا می کنیم تا ببینید چگونه می توانید علاقه و عشقتان را بدون گفتن یک کلمه به طرف مقابلتان ابراز کنید.

رمانتیک باشید
    • گاهی اوقات من یک پیام عاشقانه برای همسرم روی میز صبحانه اش می نویسم. مخصوصا روز ******* با برش های نان روی میز صبحانه علاقه ام را به او نشان میدهم. او با دیدن این پیام عاشقانه لبخندی بر لبانش می نشیند.
    • هرچندوقت یکبار روی یک کارت برایش می نویسم که چقدر دوستش دارم و از او تشکر می کنم که قبل از اینکه بخوابد آن را بخواند.
    • همسر من، گاهی اوقات به ماموریت کاری می رود و وقتی که برمی گردد، به او هدیه کوچکی می دهم. هدیه را روی میز آشپزخانه می گذارم و منتظر می مانم تا متوجه اش شود. هدیه ای که برایش تهیه می کنم می تواند عطر مورد علاقه اش، گل طبیعی، یا حتی یک تکه وسیله زینتی که خودم درستش کردم باشد.
    • من گاهی اوقات نوشته های عاشقانه، را در کشوی لباسهای همسرم می گذارم. او هرگز نمی تواند پیش بینی کند که دفعه بعد چه چیزی خواهد دید. او بعد از دیدن نوشته های من آن را بر می دارد و می داند که کار من است.
    • من روی آینه برای همسرم می نویسم دوستت دارم تا هروقت سراغ آینه رفت آن را ببیند.

زندگی را راحت بگیرید
    • شوهر من هر شب خمیردندان را روی مسواکم می ریزد و روی سینک می گذارد. او بهترین شوهر دنیا است.
    • من لیست کانال های تلویزیون را به ترتیب علائق شوهرم تنظیم می کنم. مثلا اول کانالی که بیشتر فیلم پخش می کند و سپس کانال ورزشی. چون می دانم که او به این دو شبکه علاقه دارد البته این موضوع را به او نمی گویم. زمانی که کنترل تلویزیون را دستش گرفت کاملا سورپریز می شود.
    • قبل از اینکه شوهرم سرکار برود، میز صبحانه را آماده می کند. برای یک مرد، این واقعا قدم بزرگی است.
    • شوهر من هر روز صبح زود بیدار می شود. با وجود اینکه کارش ساعت 9 شروع می شود و می توانید دیرتر از من بیدار شود اما اینگونه نیست. وقتی که من آماده شدم، همسرم سه فرزندمان را به سمت ماشینش می برد تا آنها را برساند. برای من این کار بهترین روش است که نشان می دهد او همه ما را عاشقانه دوست دارد.

قدردانی تان را نشان دهید
    • وقتی که من و همسرم با دوستانمان بیرون می رویم من واقعا به خودمان افتخار می کنم حتی اگر او درمورد چیزهای کوچکی از من صحبت کند.
    • هر روز صبح قبل از اینکه من از خواب بیدار شوم، همسرم دو عدد حوله تمیز برایم آماده می کند تا وقتی که حمام رفتم حوله ام آماده باشد. یک حوله بزرگ برای بدنم و یک حوله کوچکتر برای موهایم.
    با در آغوش گرفتن همسرتان از او تشکر و قدردانی کنید
    اولین اعتراضی که بیشتر از بقیه از مردان می شنویم این است که آنها می گویند ما برای کاری که انجام می دهیم قدردانی نمی شویم. دفعه بعد که شوهرتان برای بردن زباله ها به بیرون از خانه رفت برای 30 ثانیه هم که شده او را در آغوش بگیرید و از او قدردانی کنید. مردان فوق العاده تحت تاثیر این روش قرار میگیرند.
    • زمستان ها موقع صبح، من ماشین شوهرم را استارت می زنم تا زمانی که می خواهد سرکار برود ماشینش گرم شده باشد.

نشانه های عشق و صمیمیت را از خودتان به جا بگذارید
    • صفحه موبایل همسرتان را عوض کنید تا هروقت به گوشی اش نگاه کرد جمله دوستت دارم را بخواند.
    • من و همسرم ایمیل های کوتاهی برای همدیگر می فرستیم تا به همدیگر نشان دهیم که در هر لحظه چه حسی نسبت به یکدیگر داریم. یکبار او برای من نوشت: آهنگ یک خواننده مرا یاد تو می اندازد. حالا هرموقع که من آن را گوش می کنم متوجه می شوم چقدرشوهرم مرا دوست دارد.
    • شوهر من ساعت 5:30 صبح بیدار می شود، اما شب قبل لباسهایش را از داخل کمد و کشویش بیرون می آورد تا صدای باز و بسته شدن آنها مرا بیدار و اذیت نکند. به نظر شما این عشق نیست؟!

یک پیام رمزدار بفرستید
    • روی دیوار هال تا دیوار اتاق خواب نوشته ای دنباله دار برای همسرتان بنویسید.
    • هر روز صبح که شوهرم سر کار می رود سه بار برایم بوق می زند. با این کار به من نشان می دهد که دوستت دارم.
    منبع: *****
    DARYA DEL, nazi123 و ayd این نوشته را پسندیده.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    118
    پسند شده
    10673
    پسند کرده
    1324

ویترین مدال ها

پنج روش واداشتن مردان براي بيان احساست دروني

پنج روش واداشتن مردان براي بيان احساست دروني
    [JUSTIFY] [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY] [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]نمي*دونم به چي فكر مي*كنه چون اون هيچ*وقت در مورد احساسش با من حرف نمي*زنه. "ايـن جـمـله بـه گـوش*تان آشنا است؟ براي اكثر زنان واداشتن شـوهـرشـان بـراي ايـنكه احـساسات دروني خود را با آنها در ميـان بـگـذارنـد، كـار مشكلي بنظر مي*رسد. در اين شرايط زن احساس مي*كند كه ناموفق بوده و براي مرد سوء تعبير پـيــش مي*آيد. اما در اين ميان موضوعي وجود دارد كه اغلب زن*هـا از آن بـي*اطـلاع هستند. مردها مي*خواهند صحبت كنـنـد. تحـت شـرايـط منـاسـب، آنـهـا سرتاسر شب به صحبت مي*پردازند. اكثر مردان نياز دارند كه با همسرشان درد دل نموده و كمي سبك شوند. اما رمز و راز واداشتن همسرتان براي بيان احساساتش چـيسـت؟[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY] [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]راز شماره 1 - مردان حقيقي از عدم پذيرش وحشت دارند
    واقعا! اين درست است. اغـلب مـردها احساس مي*كنند كه زنها در مورد آنها بسيار منتقدانه رفتار مي*نمايند، و نگران اين هستند كه نكند بعد از بيـان آنچـه كـه در ذهن*شان مي*گذرد توسط همسرشان مورد استهزاء قرار گرفته و به عـلت عـدم پذيش او تحقير شوند. براي زن*ها مهم اسـت بدانند كـه نفس و شخصيت يك مرد شكننده*تر از نفس و شخصيت آنها بوده و آسان*تر مورد تهديد قرار مي*گيرد. اين موضوع بخصوص زماني*كه يك مرد در رابطه*اي نـزديـك و صمـيـمانه بـا هـمسرش قـرار گرفته است بيشتر نمود پيدا مي*كند: او مشتاق تصديق و عكس*العمل*هاي مثبت همسرش بوده و دوست دارد بداند كه موجب خشنودي او شده است. بنابراين اگر مردي احساس نمايد كه شما تصميم داريد در موردش قضاوت كنيد، و يا بدليل گفتـه*هـايش به گونه*اي متفاوت به او نگاه كنيد، مطمئن باشيد كه وي صحبت نخواهد كرد. داوري كردن در مورد شريك زندگي به معناي اجازه دادن به او بـراي بيان ذهنياتش نبوده و شما را مشتاق براي شنيدن حرف*هاي او نشان نخواهد داد. منـظور اين نيست كه شما نظر و ايده*اي نداشته باشيد و يا نتـوانيد آن را در فرصـتي بيان كنيد. يك مرد جهت بازگو نمودن درونش لازم است احساس كند بدليل آنچه كـه هست مورد پذيرش حقيقي قرار گرفته، نه به دليـل آنـچه كه ممكن است شما دوست داريد باشد. صبر و بردباري نماييد. اگـر عـجـولانـه تـوسط پيشنهاد دادن نقطه نـظرات خـود با گفتن جملاتي از قبيل "خوب، اشتباه مي*كني، من قبول ندارم" يا " از كجا اين فكر مسخره بـه ذهنـت رسيــده"، در برابر عقايد او عكس*العمل نشـان دهيـد، هـر مـردي از سـخـن گفـتن بـاز خواهد ايستاد. آنها نگران آن هستند كه مبادا حرفي بسيار خصوصي از دهان*شان خارج شـود كـه مطابق با تصور ذهني شما از آنها نبوده و يا تصويري كه بروز از خودشان در ذهن شما ايـجاد كرده*اند را مخدوش كند. يـك مرد داراي ايده*هاي متفاوت بسياري در موضوعات مختلف زندگيش اسـت - حتـي در طـول يـك هفـتـه و يـا يـك روز مي تواند بسيار متفاوت عمل نمايد. به او اجـازه دهـيـد جنبه*هاي مختلف خود را بشما نشان دهد. اگر بتوانيد از انتظارات خود صرفه*نظر نموده و حقيقتا سعي در شناخت هويت و ماهيت او نماييد، وي فورا اين موضوع را حس كرده، احساس راحتي زيادي نموده و از صحبت كردن با شما لذت خواهد برد
    [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]راز شماره 2 - شما نيز درون خود را آشكار كنيد.
    بين زوجين بيان احساسات دروني بايد به صـورت متقـابـل انـجام بگيرد. هر فردي داراي مشكلات، دغدغه*ها و مسائل پنهاني در صندقچه قلبش مي*بــاشد. بسياري از مردان تصور مي*كنند "اگر اين مسـائـل را به او بگويم، تركم خواهد كرد." شما مجبوريد نشان دهيـد كـه جـريان ايـن نيست. به اين منظور براي او از خود چيزي را فاش كنيد كه نشان دهد به همان اندازه*اي كه او به شما اعتماد دارد، شما نيز به او اعتماد داريد. هنگامي*كه او شروع بـه بـيان احساسات دورني خود مي*كند، به آنچه كه مي*گويد گوش فرا داده، قدمي به جلو بـرداشته و در عـوض پيشنهادي مثبـت ارائـه دهيـد. بعد از اينكه وي مسئله اي خصوصي را ابراز نمود، چيزي شبيه اين بگويد "خوب، اينكه چيز بدي نيست من بدتر از اينها بودم." يا "من واقعا آن چيزي كه اتفاق افتاده را تحسين مي*كنـم." و آن چيزي از داستان را كه واقعا مي*پسنديد انتخاب كنيد. (از مسائل ساختگي دوري كنيد چون موضـوع لوس شده و تبديل بـه دست انداختن خواهد شد. مردم هميشه مي*توانند متوجه شوند كه كسي آنها را دسـت انـداخـته و اين موضوع هيچ*گاه ثمر بخش نخواهد بود.) به او اجازه دهيد بداند كه شما جانب*دار او هستيد و با تجربياتش تنها نخواهد ماند. در حاليكه عملا نشان مي*دهيد، مطمئن شويد كه از او طرفداري مي*كنيد. بسياري از زن*ها فقط به اين دليل به داستان*هاي شوهرشان گوش مي*دهند كه به او بگويند كه چقـدر در مورد آن در اشتباه بوده است. آنها طرفداري شخص ديگري را مي*كنند. با ايـن حـال مهـم است كه موضوع را از اين نقطه نظر بنـگريد: اكنـون زمـان درس دادن بـه او نـيست، بلكه زمـان "ايـجاد دوستي و مودت" است. وقتي دو نفر پيمان دوستي مي*بندند، بـه تـبـادل متقابل تجربيات خود پرداخته، و به همين دليل احساس نزديكي و آسودگي مي*كنــند. اين جـا شـما در حال ايجاد سازگاري و تفاهم مي*باشيـد، احساسي كه هر دوي شما سياره*اي يكسان را اشغال نموده و در دنيايي متشابه زندگي مي*كند. اينكه چه تعدادي از مردان احساس تنهايي شديد مي*نمايند، شگفت*انگيز است. نه تنها بـه آنهـا آمـوزش داده شـده اسـت كـه هـميشه سـاكـت بـاشـنـد، ايـن تـصور غلط نيز در ذهـن*شان پـرورانده شـده كه صحـبـت نـمودن در مورد احساسات دروني عملي به دور از شان و منزلت مردان بشمار مي*رود. عـكس*العمل*هاي مثبت و صادقانه شما بسيار ضروري است. اگر بـه ايـن نـحو رفـتـار نـماييد، شـوهر شما احساس خواهد كرد كه كسي وجود دارد كه او را درك كند، و آنگاه حتي بيشتر و بيشتر از ذهنياتش برايتان خواهد گفت.
    [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]راز شماره 3 - گذشته را فراموش كنيد.
    آيـا تـا بـه حـال بـا شـوهـر خـود "گـفـتـگويي" داشـتـه ايـد كه به بگو مگوهاي مـربـوط بـه نارضايتي*هاي گذشته، اشتباهاتي كه انجام داده، اذيت و آزارهايي كه بشما روا داشته، و آنچه كه اكنون مديون شما است، منتهي شده باشـد؟ چنـيـن مـوضوعي تقريبا در هر رابـطـه*اي اتــفاق مي*افتند اما واقعيت باقي مي*مـاند؛ مـردها وقـتـي آمـدنـش را حـس مي*كنند، آشفته حال شده و عقب مي*نشينند. وقتي مردي از اين وحشت دارد كه صحبت*هايش در آينده تـحـريف و سـوءتـعبـير شده، به ديـگران گــفته شده و يا عليه خودش مورد استفاده قرار گيرد، بيان احسـاسـات بـرايـش غيرممكن مي*شود. و تنها راه عبور از اين تله ارتباطي اين اسـت كـه بدانيد آنچه كه در گذشته اتفاق افتاده، و هــر آنچه كه او انجام داده و يا گفته، شما نيز درگـيـرش بوده*ايد. روابط همگي مانند رقص هستند. هيچكس خوب مطلق و يا بد مطلق نيست. در واقـع، بجاي در نظر گرفتن يك فرد به عـنـوان شخصي بد يا خوب، بهتر است كه نقش*هاي بازي شده در روابط و نحوه گرفتار شدن*مان در نـقش*هايـي كه قدرت رها ساختن خود را از آنها نداريم، مورد توجه قرار داده شوند. بـراي مثـال بـرخـي از زن*ـها عـاشق بازي نمودن با قرباني عشق خود هستند. آنها براي اعتبار بخشيدن و توجيه كردن احساسـات خودشان و نيز احساس قدرتـمندي در بـرابـر شريك زندگي خود، اشتباهات و خطاهاي گذشته او را بهانه مي*كنند. در حقيقت ممكن است با اين روش مدتي او را براي خود نگه دارند ولي آنچه كه مشخص است اين رابطه متزلزل بوده و در آستانه شكست قرار دارد. اگر مي*خواهيد اين وضعيت تاسف بار زندگي زناشويي را تغيـيـر داده و يـا از آن پيش*گيري كرده و به شوهرتان كمك نماييد تا راحت با شـما حـرف بـزند، اين راه را امتحان كنيد: به سهم خود در شرايطي كه پيش آمده مسئوليتي را بعهده بگيريد و ببينيد كه به چه نحو در مورد اتفاقي كه روي داده مـمكن است دخيل بوده باشيد. البته اين موضوع به معناي مقصر دانستن خود نيست. به شرايـط با ديدي باز بـنـگريد. به روي تمام مسـائلي كه او "درست"، و نه "غلط" انـجـام داده، تمركـز كـنـيـد. اگـر نــياز به راهنمايي بيشتر داشتيد، ليستي از آنچه كه در رابطه*تان عايد شما شده است، و آنـچـه كه شما در عوض نصيب شـوهـرتـان نـموده*ايد، تـهيه كنيـد. بـه زمان*هـايي كـه شما نيز مرتكب كوتاهي و قصور شده*ايد، و به راه*هايي كـه هـر دوي شـما تـوسـط آن رشد يافته و تغيير كرده*ايد، توجه نماييد. توانايي بخشش ديگران ممكن است فقط بـسادگي دانستن اين باشد كه آنچه در مورد او يكسال پيش حقيقت داشته (و نيز در مورد خـود شما) شايد اكنون حقيقت نداشته باشد. در زمان حال متمركز باشيد. يك ارتباط ماندگار و راستين مستلزم داشتن قابليت ماندن در زمان حال و فراموش كردن گذشته مي*باشد.
    [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]راز شماره 4 - شنونده*اي استوار و ايمن باشيد
    آيـا داشتن روابط صادقانه امكان*پذير است؟ فرض بر اين است كه همه افراد بـراي صـادق بودن تلاش مي*كنـنـد. حـقيـقت اين است كه تعداد اندكي چنين هستند. و دليل عمده عدم صداقت اين است كه عواقب و نتايج آن خوب و قابل توجه مي*بـاشد. اغـلـب مردان احساس مي*كنند كه زن*هـا مي*خواهد و نياز دارند كه دروغ بشنوند چون قادر به پذيرش صادقانه حقيقت نيستند. برخي از مردها تصور مي*كنند كه از بيان حقايق زندگي خود به هـمسرشان وحشت دارند چـرا كـه باعث آشفتگي و اضطراب وي خواهد شـد. در واقـع، بسياري از زنان براي كنترل شوهر -و رابطه- خود از احساسات*شان استفاده مي*كنند. آنها پاسخ*هاي بخصوصي را از شوهر خود طلب مي*كـنند و در صورتي كه آن پاسخ*ها را دريافت ندارند، احساس پريشاني خواهند نمود. سپس وقتي شوهرشان دهان نگشوده و صحبتي نمي*كند، متعجب مي*گردند. متاسفانه، بسياري از زنان تصوراتي قدرتمند از چگونگي احسـاس و تـفكر يك مرد را نيز در سـر مـي*پرورانند كه اين نـوع خـيـال*پـردازي بـاعث ويراني حقيقت شده، و بـنـابـراين اين گـونه بـه مردان اجازه مي*دهند كه از طريق طرز برخوردهاي مختلف متوجه شوند كـه نيازي به بيان حقيقت نداشته و آنها نيز تمايلي به دانستن حقيقت ندارند. واضح است؟ اكثر زن*ها در اين مـورد مقصرند، امـا اشـتياق بـراي گوش دادن به آنچه كه او مجبور است بگوييد سر آغاز يك رابطه كامل حقيقي محسوب مي*گردد. اين باعث مي*شود تا يك مرد احـساس كند شريكي ثابت قدم دارد كه در پستي بلندي*هاي زندگي همراه او خـواهـد بود. اگر براي خروج از ايـن تصورات غير واقعي آمادگي داريد، زمان آن رسيده كه سه چيز را از خـود سـؤال كنـيد. چه ميزان از حقيقت را مي*توانيد تحمل كنيد؟ چقدر واقعا نياز داريـد؟ آيا از شوهر خود مي*خواهـيـد كـه تـصـويري خيالي بـراي شما باشيد، و آيـا مشتاقيد به او اجـازه دهيـد حقيقي گردد؟ اينها سؤالاتي بزرگ هستند. شايد نتوانيد همين حالا تمام واقعيت را به يك باره دريابيد، اما قطـعـا مـي*توانيد عـضلات بردباري خود را پرورش داده و در مسيري مستقيم حركت نماييد. به طرز عجيبي، همه تصور مي*كنيم كه تخـيـلات بـاعـث ايـجاد احساسي شگرف در ما مي*گـردد، اما در واقع، هر قدر بتوانيم حقايق بيشتري را دريابيم، نيرومندتر رشد خواهيم كـرد. تـوانـايي پـذيرش حقيقت از ديگران همچنان كه متوجه مي*شويم امنيت واقعي نه از تصديق ديگران بلكه از صادق بودن با خود نشات مي*گيريد، افزايش مي*يابد.
    [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]راز شماره 5 - با خودتان صادق باشيد
    آگاه باشيد اين پرسشي قديمي ولي خـوب است: اگر با خودمان صادق نباشيم چگونه مي*توانيم با ديگران صداقت داشته باشيم؟ بهترين روش كمك بـهر مـرد براي بيان راحت احساساتش اين است كه ابتدا خود شما راحـت بـوده، طبـيعي رفـتـار نـمـوده صادق بوده و جو گرم و قابل پذيرشي ايجاد كنيد. كساني كـه در زنـدگـي بـا آنـهـا مـواجـه مـي*شويم انـعــكاس بـخش*هاي مختلف خودمان هستند و ما افرادي را جذب مي*كنيم كه هر كدام بنـحوي ما را در عشق ورزيدن به بخش ديگري از خودمان ياري مي*كنند. به همين دليل است كه عناوين مصرح شده در اين مقاله را نه تنها در مورد مردان، بلكه بايد در رابطه با خـودمـان هـم بكـار بـبـنديم. بــراي مثال آيا شما قادريد از قضاوت در مورد خودتان بگذريد؟ آيـا نارضـايـتي حـاصـل از اشتـبـاهاتي كـه در گذشته مرتكب شده*ايد را پايان مي*دهيد؟ و آيا هميشه در انجام اشتباهاتي كه مرتكب شده*ايد پافشاري مي*كنيد؟ وقتي با خود به اين طريق رفتار مي*نـمايـيـد، طبـعـتا با شريك زندگي خود نيز به همين مـنوال رفــتار خواهيد كرد. اگر شما در جواني هميشه مورد بد رفتاري قرار گرفته و يـا در برخي از مسائل احساس كمـبود نـمـوده بـاشيد، احـتمـال دارد هميـن رويـه را در مــورد شوهرتان در پيش بگيريد. آگاهي در اينجا نقش تعيين كننده*اي دارد. اگر مي*خواهيد فضاي پوياتر و بازتري را بين خود و شوهرتان ايجاد كنيد، فهرست دقيقي از نـحوه*ي رفـتار و مراعات خود با خود و نحوه برخورد نـزديكان*تان در گذشته با خود را تهيـه كنـيد. اگر صدمه ديده*ايد، اين فرصتي براي شما خواهد بود كه تصميم بگيريد ديگر زندگي خود را بر اسـاس معـيـارهـاي گذشته بنا نكنيد. آنرا تغيير دهيد. تصميم بگيريد در بـرابـر خـود و كـسي كـه با او هستيد، مهربان و پذيرا باشيد. گاهي اوقات ما در برابر فرد ديگري تسليم مي*شويم به اين انتظار كـه او نـيـز همين كار را انجام دهد. وقتي آن محقق نمي*شود، خشمي پنهاني شروع به پيدايش مي*كند. چنـيـن حالتي باعث بروز رفتارهاي متـنـاقـص و عـدم صـداقـت با خود و ديگران خواهد شد. براي رسيـدن بـه عدالت واقعي بايد بدانيد كه به همان اندازه اي كه مي*بـخشيد، بـه هـمـان انـدازه هم بدست مي*آوريد. وقتي به فردي احترام و توجهي مطلق را روا مي*داريـد، آن احترام و توجه را به خود نيز مبذول مي*نماييد. شما بهترين روش را در پيش گرفته ايد و اثرات و نتايج سودمنـد آن ديـر يـا زود نـمايـان خواهند شد. زماني*كه با ديگران طوري رفتار مي*كنيد كـه مـورد احـترامتان است، درحقيقت حسي از ارزش و اعتبار را ايجاد مي*نماييد. با خودتان صادق باشيد و متوجه خواهيد شد كه اين عمل مسري است. شريك زندگـي شما به همين منوال رفتارش را پيش خواهد گرفت. او بصورتي راحت و طبيعي صحبــت كرده و احساست واقعيش را ابراز خواهد نمود.
    [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY] [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]منبع: مجله خانواده سبز[/JUSTIFY]
    DARYA DEL این نوشته را پسندیده.

"میلان کوندرا"

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    313
    پسند کرده
    0

Re: 21 روش برای گفتن دوستت دارم

هیون جون اینجا میشه از مهربونیهای مریخی هامون بنویسم یا نه؟
    اگه اسپمه خودتون زحمتشو بکشی لطفا.
    سوال بود دیگه نزنیدمنو تو رو خدا
    باور نمیکنم... خالق دانه های انار زندگی مرا........ بی نظم چیده باشد.

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    118
    پسند شده
    10673
    پسند کرده
    1324

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط کتی
    هیون جون اینجا میشه از مهربونیهای مریخی هامون بنویسم یا نه؟
    اگه اسپمه خودتون زحمتشو بکشی لطفا.
    سوال بود دیگه نزنیدمنو تو رو خدا

بلی عزیزم .... میتونید

شما بنویس پاک کردنش با * ستاره * جون.

"میلان کوندرا"

مدیر انجمن
    DaDa آواتار ها
    سارا حکمتی
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    14
    پسند شده
    7800
    پسند کرده
    2903

ویترین مدال ها

مطلب جالبی بود ولی نمی دونستم تو کدوم تاپیک بذارمش (شرمنده ستاره جون ...)

بغل کردن مطمئناً احساس خیلی خوبی به شما می بخشد و شواهد نشان می دهد تاثیرات بسیار خوبی هم بر سلامتی ما دارد. در تحقیقی که در دانشگاه کارولینای شمالی انجام گرفت، محققان دریافتند که بغل کردن هورمون "اکسیتوسین" را افزایش داده و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد.
    درواقع، وقتی زوجین 20 ثانیه همدیگر را بغل می کنند، سطح اکسیتوسین در بدنشان که طی تولد بچه و شیردهی آزاد می شود، بالا می رود. افرادیکه در روابط عاشقانه هستند، بیشترین افزایش اکسیتوسین را دارند.
    ضمناً سطح هورمون استرس، کورتیزول، هم در خانم ها همراه با فشارخون پایین آمد. دکتر کارن گورون یکی از محققین این تحقیق می گوید، "هرچه حمایت عاطفی بیشتر باشد، این افزایش میزان اکسیتوسین نیز نیز هم در مرد و هم در زن بیشتر خواهد شد. اما اهمیت اکسیتوسین و اثرات محافظت کننده آن دربرابر بیماریهای قلبی، میتواند برای خانم ها بیشتر باشد."
    دکتر کارمین گریفیت، سخنگوی بنیاد قلب بریتانیا، می گوید، "دانشمندان علاقه زیادی به این مسئله نشان می دهند که احساسات مثبت می تواند برای سلامتی مفید باشد. این تحقیق نشان میدهد که ساپرت عاطفی، مثلاً به شکل در آغوش کشیدن های عاشقانه می تواند تاثیرات مثبتی بر سلامت قلب داشته باشد. "
    در واقع، در یک تحقیق دیگر که آنهم توسط دکتر گورون انجام شد، به اثبات رسید که بغل کردن و گرفتن دستها، تاثیرات استرس را کاهش می دهد. از دو گروه زوج خواستند که درمورد یک موضوع ناراحت کننده با هم صحبت کنند، اما یک گروه از قبل دست های همدیگر را در دست گرفته بودند و همدیگر را بغل کرده بودند درحالیکه گروه دیگر اینکار را انجام نداده بودند. در این تحقیق مشخص شد که:
    - افزایش فشارخون در گروهی که هیچ تماسی با هم نداشتند درمقایسه با گروهی که همدیگر را در آغوش گرفته بودند، بیشتر بود.
    - ضربان قلب در گروهی که تماسی نداشتند 10 ضربه در دقیقه بود درحالیکه برای گروه دیگر این مقدار 5 ضربه در دقیقه بود.
    دکتر گورون پیشنهاد می کند که تماس های گرم و در آغوش کشیدن و گرفتن دست ها قبل از شروع یک روز سخت می تواند شما را در طول روز محافظت کند.
    انسانها موجوداتی اجتماعی هستند، همانطور که در تحقیقات مختلف ثابت شده است که آنهایی که در زندگی دوستانی برای خود دارند، و همچنین آنها که ازدواج کرده اند، سالمتر هستند.
    ما به ارتباطات اجتماعی احتیاج داریم و این ارتباطات شامل لمس کردن، حتی فراتر از ظرفیت یک زوج است. مثلاً این واقعیت که نوزادان از تماس های پوستی مستقیم با مادرشان فایده می برند و رشد بهتری خواهند داشت را در نظر بگیرید.
    مثالی که گفته شد یک تحقیق کره ای بود که روی نوزادان پرورشگاهی انجام شد. آندسته از نوزادان که 5 روز در هفته و به مدت 4 هفته، 15 دقیقه بیشتر صدای زنانه شنیدند، ماساژ و ارتباط چشمی مستقیم داشتند، بعد از گذشت چهار هفته و در سن 6 ماهگی، وزن و قد بیشتری اضافه کردند و شکل گیری سرشان نیز بهتر بود تا آنهایی که این تحریک اضافی را نداشتند.
    شواهد نشان داده است که تماس درمانی استرس و درد را در بزرگسالان کاهش می دهد و نشانه های بیماری آلزایمر مثل بیقراری، آواگری، قدم زدن های عصبی و از این قبیل را نیز کاهش می دهد.
    وقتش رسیده بیشتر بقیه را بغل کنید
    تحقیقات نشان می دهد که زوج های امریکایی چندان تمایلی به آغوش کشیدن در مجامع عمومی را ندارند. طبق تحقیقات زوج های پاریسی سه مرتبه بیشتر از زوج های امریکایی وقتشان را به بغل کردن هم میگذرانند.
    بغل کردن در روابط زناشویی فوایدی دارد که احتمالاً هیچوقت فکرش را هم نمی کردید. بغل کردن...
    - احساس خوبی به شما می دهد.
    - حس تنهایی را از بین می برد.
    - بر ترس غلبه می کند.
    - دریچه احساساتتان را باز می کند.
    - اعتماد به نفس را بالا می برد.
    - حس نوع دوستی شما را تقویت می کند.
    - روند پیر شدن را کندتر می کند.
    - اشتها را فرو می نشاند.
    - استرس و فشارهای عصبی را کاهش می دهد.
    - با بیخوابی مبارزه می کند.
    - عضلات بازوها و شانه ها را شکل می دهد.
    - وجود فیزیکی شما را تایید می کند.
    - دموکراتیک است (هر کس حق در آغوش کشیده شدن دارد).
    فواید بیشتر بغل کردن
    - از نظر اکولوژیکی خوب است (محیط را خراب نمی کند)
    - برای صرفه جویی در انرژی بسیار خوب است (گرما را حفظ می کند)
    - قابل حمل است.
    - به هیچ ابزار خاصی نیاز ندارد.
    - هیچ محل خاصی نمی طلبد (یک محل خوب برای بغل کردن هرجایی می تواند باشد)
    - روزهای شاد را شادتر می کند.
    - فضاهای خالی زندگی را پر میکند.
    - حتی بعد از جدا شدن از آغوش، باز هم فایده می رساند
    عکسهای بدون توضیح حذف می شوند !

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

عالیییییییییییی بود
    ممنون

میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    806
    پسند کرده
    1751

ممنون خیلی عالی بود
    اینجا زمین است.
    رسم آدم هایش عجیب است !!!
    اینجا !گم که میشوی....
    به جای اینکه دنبالت بگردند
    فراموشت میکنند!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    121
    پسند کرده
    0

ما خیلی راحت همدیگه رو بغل میکنیم ومیگیم عشقوو جونو و دوسووو دارم یعنی عشقم جونم دوستت دارم
    برایم از اسمان طلا می بارد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین