نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2987Likes

موضوع: سبزه عید را خودتان سبز کنید !

نمایش نتایج: از 1,001 به 1,008 از 2358
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: سبزه عید را خودتان سبز کنید !

میشه بگین چه طوری شاهی بکارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

تورو خدا

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

بچیا من امروز دارم سبزه میدرستم در مدلهای مختلف هه سفارش هست . خرفه و خاکشیر با منداب و شاهی ایا تا روز عید اماده میشه و سبز میشه نگرانم اخه همشون مال عروسایی هستن که میخوان عیدی ببرن براشون . واسم دعا کنید خوب بشن عکساشو بذارم براتون .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

are

*شمیم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    3165
    پسند کرده
    17108

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    بچیا من امروز دارم سبزه میدرستم در مدلهای مختلف هه سفارش هست . خرفه و خاکشیر با منداب و شاهی ایا تا روز عید اماده میشه و سبز میشه نگرانم اخه همشون مال عروسایی هستن که میخوان عیدی ببرن براشون . واسم دعا کنید خوب بشن عکساشو بذارم براتون .

مارال جان سبز میشه اما اگه عجله داری وقتی از زیر پلاستیک در آوردیش شب تا صبح باید بذاریش زیر نور مهتابی

امتحان کردم جواب داده

خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

شمیم جون من در حدود 15 تا سبزه ازنوع مدلدار و طرحهای مختلف باید تا امشب بدرستم دیشب تا ساعت 530 بیدار بودم داشتم فقطماکت میدرستیدم وسایلم اماده بود زود اقدام نکردم که چون بذرایی هستن که زود رشد میکنن یهو بی ریخت نشن چون بالاخره دارن هزینه میکنن که تا اخر عید باشه تو خونشون دیگه . واقعا خسته شدم باور کن 11 بیدار شدم تا الان داشتم میدرستیدم فقط 2تا مدل اماده شده اگه به فردا بیفته که فکر نکنم تا روز عید خوب بشه . برام دعا کنید اولین کارمه ضایع نشم تازه هفت سین عید خودمونم مونده هنوز هیچ کاری نکردم برا اون . میخواستم ایده ابشاره رو پیاده کنم اگه وقت بشه . شمیم جون من طبق دستور کتاب خرفه و خاکشیرو 2 لایه یا 3 لایه زدم یکم حجیم شده . ولی منداب و شاهی فقط یه لایه با قاشق که میریزم پهنش میکنم رو ماکت کاملا همین . یه سوال دیگه من اتاقم اصلا جا نداره مامانم داره خونه تکونی میکنه میترسم یهو بی هوا بلایی سرشو ن بیاد ببرمشون صبح تا عصر که افتاب هست یه گوشه که افتابگیر باشه داخل حیاط بذارمشون اشکال نداره خراب نمیشه ؟بعد شب تا صبح کنار بخاری یا اینکه دستگاه بخور دارم تو اتاقم روشن کنم بذارمشوون اونجا اینجوری زودترم سبز میشه درسته ؟

*شمیم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    3165
    پسند کرده
    17108

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    شمیم جون من در حدود 15 تا سبزه ازنوع مدلدار و طرحهای مختلف باید تا امشب بدرستم دیشب تا ساعت 530 بیدار بودم داشتم فقطماکت میدرستیدم وسایلم اماده بود زود اقدام نکردم که چون بذرایی هستن که زود رشد میکنن یهو بی ریخت نشن چون بالاخره دارن هزینه میکنن که تا اخر عید باشه تو خونشون دیگه . واقعا خسته شدم باور کن 11 بیدار شدم تا الان داشتم میدرستیدم فقط 2تا مدل اماده شده اگه به فردا بیفته که فکر نکنم تا روز عید خوب بشه . برام دعا کنید اولین کارمه ضایع نشم تازه هفت سین عید خودمونم مونده هنوز هیچ کاری نکردم برا اون . میخواستم ایده ابشاره رو پیاده کنم اگه وقت بشه . شمیم جون من طبق دستور کتاب خرفه و خاکشیرو 2 لایه یا 3 لایه زدم یکم حجیم شده . ولی منداب و شاهی فقط یه لایه با قاشق که میریزم پهنش میکنم رو ماکت کاملا همین . یه سوال دیگه من اتاقم اصلا جا نداره مامانم داره خونه تکونی میکنه میترسم یهو بی هوا بلایی سرشو ن بیاد ببرمشون صبح تا عصر که افتاب هست یه گوشه که افتابگیر باشه داخل حیاط بذارمشون اشکال نداره خراب نمیشه ؟بعد شب تا صبح کنار بخاری یا اینکه دستگاه بخور دارم تو اتاقم روشن کنم بذارمشوون اونجا اینجوری زودترم سبز میشه درسته ؟

مارال جان من یک بار بیشتر بذر لعاب دار سبز نکردم و تجربه ای که به دست آوردم جاش باید خنک و پر نور باشه باد به شدت براش مضره نور آفتاب زشتش میکنه و عمرش رو کم باید همیشه با اسپری مرطوب باشه من آشپزخونه خودم پر نور و سرد بود به خاطر همین گذاشتمش اونجا بعد که میخواستم برای یک روز و یک شب برم بیرون از شهر دادمش به مادر شوهرم اونم دیده بود باد میاد آورده بودش توی اتاق خلاصه سرت رو درد نیارم وقتی برگشتم جنازش رو تحویل گرفتم آخه اتاق گرم بوده و بخاری هم روشن اگه میاریش داخل ساختمون بذارش یه جای خنک در مورد دستگاه بخور هم اطلاعی ندارم راستی کتابها رو از کجا تهیه کردی
    خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa707
    سلام خانم های با سلیقه
    من تازه دیروز این سایتو کشف کریم
    اولین باره که سبزه میزارم
    چندتا سوال از حضورتون داشتم:
    اول اینکه من واسه سبزه 2 رنگ خرفه و شبدر گذاشتم این 2 تا با هم سبز میشن و سازگاری دارن؟
    و دوم دیشب خرفه رو به روی ماکت کشیدم ولی اینجا خوندم که انگار شبدر باید 24 ساعت خیس بخوره، پس روی ماکت کیسه کشیدم و شبدر رو امروز صبح بهش اضافه کردم ودوباره کیسه رو روش کشیدم. این فاصله بین کاشتن 2 بذر به روی 1 ماکت مشکلی رو ایجاد نمیکنه؟
    خواهش میکنم جوابمو بدین. خیلی دلشوره دارم همش نگرانم سبز نشه

خانما کسی جواب منو نمیده؟

• بانک بند ناف