نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2987Likes

موضوع: سبزه عید را خودتان سبز کنید !

نمایش نتایج: از 969 به 976 از 2358
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    0

Re: سبزه عید را خودتان سبز کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط golboo
    دوستای گلم میشه منو راهنمایی کنید من جمعهگندم خیس کردم بمدت 48 ساعت بعد ریختم توی یه دستمال نخی محکم بستمش مرتب هم خیسش کردم تقزیبا 2 روز تو دستمال بود ریشه هم داده1سانتی هست من امروز ریختمش تو ظرف اصلی روشو نایلون کشیدم.راستش من حساب روزا از دستم در رفت زود ریختمش تو ظرف به نظرتون این اشکالی ایجاد نمیکنه؟میشه دوباره بریزمش تو دستمال؟البته الان یه جوونه سبز خیلی کمرنگ هم زده؟تو رو خدا جواب بدین اخه خیلی گندمه میترسم خراب بشه.ممنونممممممم
    عزیزم در این مرحله دیگه نمیخواد آنرا برگردونی تو دستمال. سعی* کن که هر چند ساعت روشون را با اسپری آب بپاش*ای که ریشه*ها همیشه خیس بمونن ولی* توش آب جم نشه یعنی* زیرش نگنده. اگه آب توش مونده و بوی بد میده به آرامی آبشو خالی* کن و سعی* کن کمی* آب توش بریزی به آرامی و دوباره خالی* کنی* که آب بد بو اون را نگندونه بدن روش را اسپری بپاش، واسه چند روزی روی اونها یه دستمال نخی بذار و همیشه مرطوب نگهش در.
    عیدت مبارک عزیزم امیدوارم که موفق باشی*
    خودت را و آرزوهات را باور کن!!!!! اگه خودت خودتو باور نکنی*، چطوری توقع داری دیگران باورت کنن؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

این عکس جوونه هام]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tehran
    نقل قول نوشته اصلی توسط golboo
    دوستای گلم میشه منو راهنمایی کنید من جمعهگندم خیس کردم بمدت 48 ساعت بعد ریختم توی یه دستمال نخی محکم بستمش مرتب هم خیسش کردم تقزیبا 2 روز تو دستمال بود ریشه هم داده1سانتی هست من امروز ریختمش تو ظرف اصلی روشو نایلون کشیدم.راستش من حساب روزا از دستم در رفت زود ریختمش تو ظرف به نظرتون این اشکالی ایجاد نمیکنه؟میشه دوباره بریزمش تو دستمال؟البته الان یه جوونه سبز خیلی کمرنگ هم زده؟تو رو خدا جواب بدین اخه خیلی گندمه میترسم خراب بشه.ممنونممممممم
    عزیزم در این مرحله دیگه نمیخواد آنرا برگردونی تو دستمال. سعی* کن که هر چند ساعت روشون را با اسپری آب بپاش*ای که ریشه*ها همیشه خیس بمونن ولی* توش آب جم نشه یعنی* زیرش نگنده. اگه آب توش مونده و بوی بد میده به آرامی آبشو خالی* کن و سعی* کن کمی* آب توش بریزی به آرامی و دوباره خالی* کنی* که آب بد بو اون را نگندونه بدن روش را اسپری بپاش، واسه چند روزی روی اونها یه دستمال نخی بذار و همیشه مرطوب نگهش در.
    عیدت مبارک عزیزم امیدوارم که موفق باشی*
    ممنونم عزیزم از راهنماییت.عید شما هم مبارک باشه سال خوبی برای شما و خانواده ارزو میکنم.عزیزم من الان حالت گلخونهاییش کردم یعنی نایلون رو بردارم دستمال نم بزارم؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    9

سلام به همه ی بانوان هنرمند :)
    من برای اولین بار سبزه ی خاکشیر درست کردم که الان 2 روز و نیم گذشته ولی سبز نشده!!! یعنی دیگه درنمیاد؟؟؟ خیلی هم بهش حواسم بود و مرتب آب میدادمش :((( میشه لطف کنید بگید چی شده این سبزه ی بیچاره ی من!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    1

باید خرفه بیشتر باشه که قرمز شه وگرنه اگه خاکشیر بیشتر باشه که دیگه قرمز نمیشه..

z0lal آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    849
    پسند کرده
    1166

Unhappy Re: سبزه عید را خودتان سبز کنید !

بچه ها من اومدم خرفه و خاکشیر و قاطی کردم دیدم لعاب نداد اومدم با تخم شربتی قاطی کردم کشیدم رو سبد! تازه پارچه تنظیف نمیدونستم چیه فک کردم از این محافظاس ! کشیدم منداب هام ره ذره ررشه زده ولی خرفه خاکشیرو تخم شربتیم هیچی به نظرتون چی میشه؟!!!!!!!!!!
    من گریه میکنم ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا
    روزی ک دلی را به نگاهی بنوازند
    از عمر حساب است همان روز و دگر هیچ!!

گیتار آواتار ها
    سعیده
    میزان امتیاز
    1235
    پسند شده
    20134
    پسند کرده
    12786

Red face Re: سبزه عید را خودتان سبز کنید !

یه سوال
    تخم شربتی همون تخم خرفه ست؟؟من الان1پ خاکشیر2پ تخم شربتی خیس کردم تخم شربتی ها لعاب داده خاکشیر نه به نظرتون عادیه؟؟چقده باید خیس بخوره؟فردا روی ظرف بکشم خوبه؟
    عجب سبزه ای بشه این سبزه ی من تنبلی کردم عدس نزاشتم حالا موندم وکاسه ی چه کنم چه کنم دست گرفتم امان از تنبلی
    (خانما اگه بگین کدوم صفحه خودم میرم دنبال جواب متاسفانه سرعتم پایینه نمیتونم همه ی صفحات رو مرور کنم )
    ممنون یه عالمه
    ...

والعصر ..........

بانــــــــو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    1

چرا سبزه من وسطش سبز شده و داره بلند می شه ولی دورش هیچ رشدی نکرده؟؟؟؟
    علت چیه؟؟؟...
    خدایا !
    قسمتم را تنها تو می دانی
    اگر تشنگی است ... به شکوهت قسم
    سراب نشانم نده...

• بانک بند ناف