نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1260Likes

موضوع: عکس و آموزش آرایش صورت

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 736
صفحه 4 از 92 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

re: عکس و آموزش آرایش صورت

.
    منو حالا نوازش کن که این فرصت نره از دست.
    http://smiles.persianblog.ir
    http://niniche.persianblog.ir

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

.
    منو حالا نوازش کن که این فرصت نره از دست.
    http://smiles.persianblog.ir
    http://niniche.persianblog.ir

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: آموزشهای آرایش قدم به قدم و با تصویر

-رنگ مناسب را انتخاب نمائید:[
    رنگ های مختلف را تست کنید (رنگی را که به نظر روشن تر از رنگ پوست شما می آید، انتخاب کنید، رنگی درست و یک رنگ تیره تر). می توانید این کار را با گذاشتن سه رنگ به صورت خط هایی از روی گونه تا خط بالای دهان انجام دهید. سپس با ایستادن در کنار پنجره یا ورودی در، آن را در نور طبیعی امتحان کنید. پایه ای که با پوست شما هماهنگ تر و یکدست تر به نظر می آید، انتخاب درست است.
    - از آن استفاده کنید:[
    مقدار کمی از رنگ انتخاب شده را به وسیله نوک انگشت، برس کرم پودر و یا یک اسفنج روی مناطقی از پوست که نیاز به یکدست شدن دارند (بویژه روی لکه های قرمز و دیگر لک های صورت) قرار دهید. آن را به سمت بالا روی پوست بمالید و به سمت خط موی خود به بیرون پخش کنید تا طبیعی ترین ظاهر را داشته باشد. بیش از حد بالا نروید که در این صورت ظاهری غیرطبیعی می دهد.
    -ثابت کردن آن[]
    اگر پوستی چرب دارید، می تواند روی آن را با پودرصورت زردرنگ روشن به طور سبک پوشش دهید. این پودر را روی پیشانی، بینی و گونه ها استفاده کنید (این کار را با برس روژ گونه یا اسفنج انجام دهید تا کرم پودر ثبات پیدا کرده و یکدست شود.
    -انتخاب رنگ مناسب[l]
    شاداب ترین رنگ هایی که با رنگ طبیعی لب های شما هماهنگی دارد و در عین حال مکمل رنگ پوست شماست را انتخاب کنید. قهوه ای مایل به صورتی، صورتی رنگ پوست، صورتی بژ، قهوه ای مایل به قرمز و رنگ صورتی شاتوتی به طور کل، رنگ های شاداب کننده هستند.
    - خط لب[]
    جهت ممانعت از تراوش رنگ به داخل خطوط افقی مزاحم، می توان از یک مداد لب دارای رنگ هماهنگ با روژ لب استفاده کرد. روی خط طبیعی لب خود، خط بکشید و به شکل V مانند بالای لب و انحنای لب پائین توجه کنید. برای این که لب کامل به نظر آید، خط لب را کامل بکشید]
    از یک برس لب استفاده کنید، فیبرهای مصنوعی موجب می شوند روژ لب یا برق لب خطوط لب را پر کرده و روژ مثل بتونه به نظر آید. رنگ را از یک گوشه لب به گوشه دیگر بمالید و لب های خود را روی هم فشار دهید تا رنگ یکنواخت شود.
    - اتمام کار[]
    برای افزایش زیبایی و یکدست شدن رنگ، روژ لب خود را در مرکز با برق لب روشن پر کنید.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

آرايش بهار 2011 - Dior

براي اين فصل dior رنگ آرايشي تقريبا شيك را معرفي ميكند! تركيب خاكستري و صورتي

اگر خط مد ديور را ميپسنديد و از مشتريان اين برند هستيد، لوازم زير مد بهاره ي ديور براي مشتريان است.

sarajalili این نوشته را پسندیده.
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    140
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti3
    سلام میشه به من بگید از چه مداد یا لوازم ارایش استفاده کنم؟می خوام وقتی چشمم را ارایش می کنم دور چشمم سیاه نشه چون همیشه باید زیر چشم وپلکم را با دستمال تمیز کنم .ویا کرم که میزنم زود از رو صورتم پاک میشه در واقع ارایشم بیشتر از 1ساعت نمی مونه واین در حالیه که تو مجلسها وبازار افرادی را که می بینم نه ارایششان پخش شده ونه بیرنگ شده عللللللت چیست؟

عزیزم منم مشکل پخش شدن خط چشم و داشتم تا اینکه پس از کلی امتحان انواع مارکهای مختلف مداد چشم مشکی مارک make up رو پسندیدم.
    بسیار مشکی و نرم و اینکه اصلا نمیریزه. مابقی محصولاتش هم خوبه اما من استفاد نکردم.
    مهم نیست قفلها دست کیه، مهم اینه که کلیدها دست خداست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda666
    من موهام بولند و صورتم گندمی به نظرتون چه ارایشی میاد؟
    آرايش ملايم برنزعسلي
    فقر، شب را گرسنه تا صبح خوابیدن نیست ، روز را بیهوده به شب رساندن است .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti3
    سلام میشه به من بگید از چه مداد یا لوازم ارایش استفاده کنم؟می خوام وقتی چشمم را ارایش می کنم دور چشمم سیاه نشه چون همیشه باید زیر چشم وپلکم را با دستمال تمیز کنم .ویا کرم که میزنم زود از رو صورتم پاک میشه در واقع ارایشم بیشتر از 1ساعت نمی مونه واین در حالیه که تو مجلسها وبازار افرادی را که می بینم نه ارایششان پخش شده ونه بیرنگ شده عللللللت چیست؟

هستی جون خود مداد یه ماده چربی توش داره بر اثر گرما اب میشه یا میریزه و ولی بعضی مدادا واقعا خوبن باید هرکدوم تست کنی. ولی به نظرم بهتره از خط چشم مایع که قلمو هستش استفاده کنی خیلی عالیه . تو ایران معمولا پاریس پیدا میشه خیلی خوبه من راضیم. و هیچ وقت هم نمیریزه حالا یکی از بچه ها مارک مداد چشم رو گفتن امتحان کن.
    امشبی را که درآنیم ای که شاید به جان نرسیدیم به فردای دگر

hasti3 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    336
    پسند کرده
    20

سلام به همگی ممنون که جوابم را دادید.میدونید چیه من از بدشانسی خیلی عطسه می کنم واشک چشمم دارم در این مواقع برای همین مداد ویا خط چشمم میاد پایین .برای خط چشم بالایی ان را تاتو کردم ولی چون خییییییییییلی درد داشت پایین را تحمل نکردم .امیدوارم پیش نهادتون برام مفید باشه
    .

صفحه 4 از 92 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین