نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1260Likes

موضوع: عکس و آموزش آرایش صورت

نمایش نتایج: از 281 به 288 از 734
صفحه 36 از 92 نخستنخست ... 263334353637383946 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

re: عکس و آموزش آرایش صورت

ممنونم از راهنماییت خانمی.
    منظورتون از پالت چیه؟ باید دنبال چی باشم برای خریدش؟چی باید بگم به فروشنده..؟
    مارکهایی که تو این مایه رنگها باشن چیا هستن.؟
    مراقب حرفهایت ،احساساتت، واکنشهایت باش ، آخر آدمها خوب بلدند یک روزی ، یک جایی ،یک جوری به رخت بکشند تمامت را ..!

2. بانک بند ناف
    بنیتا.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    198
    پسند کرده
    180

میشه یه رژ گونه به من معرفی کنین که گونه ها رو حجم بده و براق باشه.
    من خیلی دخترا رو می بینم که رژگونه های براق و حجم دهنده می زنن و یه رنگ خاصی دارن مثل طلایی و بژ و یه کمی هم نارنجی.
    با آرایش برنز خیلی شیکه اما مارک و شماره اش و نمی شناسم.این ابر و بادی ها رو هم چندین مرتبه تا حالا خریدم اما هر بار اون رنگی که می خواستم نبوده و گذاشتم کنار.
    می شه کمکم کنید؟
    تناسخ است یا تکامل؟
    که در سی سالگی
    هزار سال زندگی کرده ایم...

alalh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط princess rozi
    ممنونم از راهنماییت خانمی.
    منظورتون از پالت چیه؟ باید دنبال چی باشم برای خریدش؟چی باید بگم به فروشنده..؟
    مارکهایی که تو این مایه رنگها باشن چیا هستن.؟
    عزیز برای پالتش باید بری مروی یا منوچهری اونا برات گرون در میاد و برای گریمورها که زیاد ازش استفاده میکنن خوبه مثل آبرنگ با قلم مو کار مبشه برای خریدش هم باید بگی رژ پالتی میخوام که مارکهای مختلف داره اگه رنگ عکس اول بخوای مارک اورال هم مایع داره هم معمولی دیروز رفته بودم مغازه تو تستر مای رنگ کرم که تقریبا به عکس دوم میخورد دیدم مارک گاش هم تنوع رنک زیادی داره بازم باید بگردی
    خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایت نداری

من چون تویی دارم تو چون خود نداری

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان تو این عکسا به جای مداد چشم از چی استفاده شده؟

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    123

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    نقل قول نوشته اصلی توسط roze31
    سلام خانمهای خوشگل. من اهل آرایش نبودم ولی بادیدن خانمهای خوشگلی که تو خیابون می دیدم و با دیدن این تاپیک آلی خیلی مشتاق شدم کمی آرایش کنم. از اول تاپیک رو خوندم و یکسری از مشکلاتمو جوابش رو گرفتم. فقط یه سئوال قبل از زدن کرم پودر پوست و چطور باید آماده کرد؟ آیا شستن خالی کافیه و در ضمن هنمگامی که کرم پودر می زنیم کرم روازنه هم باید بزنیم ؟ اگه بله قبل کرم پودر یا بعد از کرم پودر؟ خیلی خیلی خوشحال می شم بهم جواب بدین. انشالاه خیر ببینین.
    خانومی قبل از زدن کرم پودر پوستت را تمیز کن و یک بیس آرایشی بزن ، این بیس می تونه یه مرطوب کننده خوب یا یک آبرسان خوب باشه بعدش روی اون کرم پودرت رو بزن . پس اول یه کرم بزن بعد از یه ده دقیقه تا یه ربع بعد کرم پودرت رو بزن

عزیزم ممنون که جواب دادی فقط یه سئوال دیگه ، کرم ضد آفتاب هم می تونیم استفاده کنیم یا خود کرم پودر کار ضد آفتاب رو انجام می ده؟
    تا شقایق هست، زندگی باید کرد

alalh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    سلام خانمهای خوشگل. من اهل آرایش نبودم ولی بادیدن خانمهای خوشگلی که تو خیابون می دیدم و با دیدن این تاپیک آلی خیلی مشتاق شدم کمی آرایش کنم. از اول تاپیک رو خوندم و یکسری از مشکلاتمو جوابش رو گرفتم. فقط یه سئوال قبل از زدن کرم پودر پوست و چطور باید آماده کرد؟ آیا شستن خالی کافیه و در ضمن هنمگامی که کرم پودر می زنیم کرم روازنه هم باید بزنیم ؟ اگه بله قبل کرم پودر یا بعد از کرم پودر؟ خیلی خیلی خوشحال می شم بهم جواب بدین. انشالاه خیر ببینین.
    خانومی قبل از زدن کرم پودر پوستت را تمیز کن و یک بیس آرایشی بزن ، این بیس می تونه یه مرطوب کننده خوب یا یک آبرسان خوب باشه بعدش روی اون کرم پودرت رو بزن . پس اول یه کرم بزن بعد از یه ده دقیقه تا یه ربع بعد کرم پودرت رو بزن

عزیزم ممنون که جواب دادی فقط یه سئوال دیگه ، کرم ضد آفتاب هم می تونیم استفاده کنیم یا خود کرم پودر کار ضد آفتاب رو انجام می ده؟
    عزیز کرم پودر هیچ وقت کار ضد آفتاب رو انجام نمیده یکسری پنکیکهایی هستکه توش ضد آفتاب داره اما بهترین کار به نظر من اینه که یه ضد آفتاب رنگی بخر بعد هم ملایم روش پنکیک بزن البته بعد از زدن رژگونه اینجوری کم ضرر تره من همیشه اینکارو کردم راضی بودم و از کرم پودر فقط برای مهمونی استفاده میکنم اونم قبلش بازم ضد آفتاب میزنم

alalh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    11

عزیز کرم پودر هیچ وقت کار ضد آفتاب رو انجام نمیده یکسری پنکیکهایی هستکه توش ضد آفتاب داره اما بهترین کار به نظر من اینه که یه ضد آفتاب رنگی بخر بعد هم ملایم روش پنکیک بزن البته بعد از زدن رژگونه اینجوری کم ضرر تره من همیشه اینکارو کردم راضی بودم و از کرم پودر فقط برای مهمونی استفاده میکنم اونم قبلش بازم ضد آفتاب میزنم
    دوست خوب شما چه مارک ضد افتاب رنگی رو پیشنهاد می کنی؟ البته باید ضد آفتاب قوی باشه. و پوستم روشنه چه شماره ای بگیرم. ممنون می شم یه مارک خیلی خوبش رو معرفی کنی.[/quote]
    شما باید قبل از خرید کرم ضد آفتاب باید ببینی پوستت چربه یا خشکه مطابق همون کرم بگیری برای چرب و مختلط باید فاقد چربی oil free بگیری بعد هم طبق spf بخر مثال برای ما که تهران هستیم با پوستهای گندمی spf 30 خوبه وبرای پوستهای خیلی روشن و مهتابی که زود زی آفتاب میسوزه و لک میگیره 50 تا 60 خوبه برای رنگشم بیرنگ هست و هم بژ متوسط Tinted وهمخیلی تیره وهم پودری من خودم دوساله دکتر ژیلا میزنم خوبه هیدرودرم و اون هم خوبه بازم با داروخونه مشورت کن ضد آفتاب چیزیکه باید حتی تو خونه هم زده بشه با درجه کمتر مثلا 15 چون اشعه لامپهای کم مصرف و مهتابی کامپیوترو تلویزیون هم مضرهست

صفحه 36 از 92 نخستنخست ... 263334353637383946 ... آخرینآخرین