نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree14Likes

موضوع: با خشکی لبها چه کنیم؟

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 76
صفحه 1 از 10 1234 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با خشکی لبها چه کنیم؟

با خشکی لبها چه کنیم؟
    خشک شدن لبها در بعضی افراد به صورت چشمگیری مشاهده می شود .شاید این امر موجب نگرانی شما که با این مشکل مواجه اید شود اما نگران نباشید چون در این مقاله به توضیح راه کارهایی پرداختیم که شما میتوانید طی مدت کوتاهی خشکی لبهایتان را بر طرف ساخته و دارای لبهایی زیبا گردید.
    در طول مدت مراقبت باید همواره به این نکات توجه کنید:
    آب زیادی بنوشید .حد اقل روزی هشت لیوان آب برای بدن ضروری است.
    هیچ گاه لبان خود را با بزاق دهان خیس نکنید زیرا این کار نه تنها موجب مرطوب شدن لب ها نمی شود بلکه با خشک شدن بزاق ترک خوردگی و خشکی لبها بیشتر می شود.
    هیچ گاه پوست لب خود را با دست یا با دندان نکنید زیرا این کار موجب می شود که پوست لب نازک و حساس شود.
    زیاد نگران لبها یتان نباشید زیرا فکر کردن و نگرانی دایم به خشکی آنها نوعی تلقین در شما ایجاد میکند و در این صورت خشکی لبها در اثر ایجاد این استرس و نگرانی امکان دارد بیشتر شود.
    راه مراقبت یک هفته ای:
    این روش درمان خشکی لبها بسیار موثر است به شرط آنکه به صورت دایم و مستمر در طول یک هفته انجام شود و پس از اتمام هفته همواره به نکات ذکر شده دقت شود.
    کمپرس آب نمک:
    دولیوان آب سرد را در کاسه ای ریخته و یک قاشق چایخوری نمک به آن اظافه کنید .آب باید خیلی سرد باشد.بعد با استفاده از یک تکه پارچه ی نخیی یا حوله که آن را در آب نمک گذاشتید و آب آن را گرفته اید و تا اندازه ای مرطوب است به مدت ده دقیقه بر روی لبها قرار دهید.
    با یک کرم مرطوب کننده یا ویتامینه مثل کرم ویتامین آ-د روی لب را بپوشانید تا رطوبت آن حفظ گردد.
    این کار را به مدت یک هفته ادامه دهید پس از یک هفته لبهای شما حالت عادی را بدست خواهد آورد.
    بعد از این مدت همیشه لبهای خود را با رژهای ویتامینه چرب کنید و نکات ذکر شده را رعایت کنید تا این حالت خشکی دو باره به لبهای شما بر نگردد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: با خشکی لبها چه کنیم؟

من استفاده از محصولات مراقبت از لب هيدرودرم روئ پيشتهاد ميدم دو تا محصول داره يكي ضد آفتاب لب هيدرودرم و ديگري مرطوب كننده لب هيدرودرم دوتاشون باعث مرطوب كردنم لب مي شن و از بروز خشكي جلوگيري ميكنن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0

CHOOBAK جون ممنون از راهنماییت.حتما امتحان میکنم چون من همیشه این مشکل رو دارم
    مرسیییییییییی

aşk yalnızca bir ihtimaldi ... ve sevişmek yapabildiğimiz en iyi şey

*فاطمه* آواتار ها
    میزان امتیاز
    38
    پسند شده
    2928
    پسند کرده
    1795

ویترین مدال ها

ممنون من هم این مشکل رو دارم البته توی زمستون بیشتر میشه. حتما به این توصیه عمل می کنم
    ماکارونی

كنار تو در باران قدم می زنم
    "چتــــر" برای چه؟!
    خیـــــال كه خیس نمی شود!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

ممنون چوبک جان
    این بزرگترین مشکل من هستش . به دلیل خشکی و پوسته پوسته شدن لبهام هیچ وقت از آرایشم راضی نیستم . از ویتامین a هم استفاده کردم ولی نتیجش موقتی بوده.
    اتفاقا همیشه پوست لبهامو با دندون میکنم. حتما به توصیه شما عمل میکنم.امیدوارم نتیجه بخش باشه.
    گاهی از نردبان بالا می رویم تا دستهای خدا را بگیریم...غافل از اینکه خدا پایین ایستاده و نردبان را محکم گرفته تا ما نیفتیم

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1384
    پسند کرده
    1339

اگر یک شب در میان یک کپسول ویتامین E را باز کرده وروی لب ها بمالید وبگذارید تا صبح بماند به نرمی ولطافت لب ها کمک میکند.
    yagmur این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    158
    پسند کرده
    0

سلام من واسه مدتی از کرم QV استفاده کردم عالی بود و خوب نتیجه داد در ضمن ضد آفتاب هم داره و از پیری زود رس جلوگیری میکنه

خدایا !!!!!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تو فقط با من باش[/HIGHLIGHT]

beautiful_lie آواتار ها
    میزان امتیاز
    20
    پسند شده
    1069
    پسند کرده
    1697

منم لبهای خشک میشه و پوسته پوسته می شه بعدم با دندون می کنمشونو به درد و سوزش میوفته تازگیا از لبلو labello استفاده می کنم تو داروخانه به همین نام فروخته میشه تا الان که خوب بوده و جواب داده توی خونه به جای رژ استفاده می کنم مزه ی توت فرنگیش و گریپ فروتش قرمز رنگه و کلاسیکش بی رنگ http://www.labello.com/

صفحه 1 از 10 1234 ... آخرینآخرین