نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree23Likes

موضوع: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 269
صفحه 5 از 34 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
 1. #33
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۹/۰۴/۲۹
  نوشته ها
  3
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  0
  پسند کرده
  0

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  سلام فاطمه خانم عزيز
  ممنون از راهنمايي هاي دلگرم كننده ات.شيداي عزيز از تو هم ممنون،

  ورزش هم ميكنم ولي فعلا تمركز كردم روي اين نرمشهايي كه صفحه اول آوردين.

  ممنونم يه عالمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

  نتيجه رو بعداً اگه عمري بود خبر ميدم.
  بازم مرسي

 2. #34
  مدیر انجمن
  فینگیل بانو آواتار ها
  عضویت: ۱۳۸۹/۰۳/۳۱
  محل سکونت
  t*hr*n
  نوشته ها
  486
  میزان امتیاز
  2
  پسند شده
  146
  پسند کرده
  18

  ویترین مدال ها

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  انواع ترشحات نوك *****

  در برخورد با ترشح نوك ***** توجه به نكات زير ضروري است:
  1- رنگ و نوع ترشح (ترشحات شيري، چركي، زرد و شفاف، آبكي، خوني و خونابه اي، سبز، آبي، قهوه اي و خاكستري)
  2- درگيري يك يا هر دو پستان، خروج ترشحات از يك منفذ نوك ***** يا بيشتر
  3- خروج خود به خودي مايع يا خروج آن با فشار بين انگشتان
  4- لمس يا عدم لمس توده همراه
  5- سن بيمار
  6- وضعيت هورموني بيمار (مصرف داروي هورموني، بارداري، شيردهي، يائسگي و ...)


  - ترشحات شيري
  ترشحات شيري به طور معمول در خانم هايي كه در سنين باروري هستند، به صورت ترشحات خود به خودي دو طرفه ديده مي شود. ترشح شير ناشي از افزايش هورموني به نام پرولاكتين است. اين هورمون در اواخر دوران حاملگي و طي شيردهي در بدن افزايش مي يابد و منجر به توليد شير مي شود كه موجبات تغذيه نوزاد را فراهم مي كند. از علل ديگر افزايش پرولاكتين، توده هاي خوش خيم قسمتي در مغز بنام هيپوفيز، تحريكات نوك ***** مثل مكيدن نوزاد، ضربات قفسه سينه و برخي داروها مثل داروهاي ضد فشار خون، قرص هاي ضدبارداري و برخي آرام بخش ها هستند. كم كاري تيروئيد نيز مي تواند باعث افزايش پرولاكتين و بروز ترشحات شيري شود. گاهي اوقات نيز ممكن است ترشحات شيري بدون افزايش پرولاكتين ديده شوند. لازم به ذكر است وجود ترشحات شيري 2-1 سال پس از قطع شيردهي نيز ممكن است وجود داشته باشند كه اين حالت بيماري تلقي نمي شود.
  - ترشحات خوني
  از مهم ترين انواع ترشحات ***** كه از نظر ارزيابي سرطان اهميت دارند، ترشحات خوني نوك ***** هستند. البته ترشحات خوني در اغلب موارد به علت بيماري هاي خوش خيم ***** نیز ايجاد مي شوند، اما بيشتر از ساير انواع ترشحات با سرطان همراه هستند، به همين دليل نياز به بررسي دقيق دارند.
  درصورتي كه شما ترشحات قرمز رنگ يا صورتي رنگي را در خروجي مجاري پستاني مشاهده كرديد، ابتدا بايد مشخص شود كه آيا ترشحات واقعاً خوني هستند يا خير. سپس بایستی شرح حال گرفته شده و معاينه كامل انجام شود. ترشحات خوني كه خود به خود خارج شوند، همراه با توده باشند، در سنين بالاتر از 40 سال باشند و از يك ***** و يك مجرا خارج شوند به ارزيابي هاي دقيق تری نیاز دارند
  ترشحات خوني يا خونابه اي در اواخر دوران بارداري و دوران شيردهي نيز ممكن است ديده شوند. علت چنين وضعيتي را افزايش عروق در بافت ***** در شرايط بارداري و اوايل شيردهي ذكر مي كنند كه معمولاً مدت كوتاهي پس از زايمان برطرف مي شود. در اين موارد اگر توده اي در ***** لمس نشود، به هيچ گونه اقدام تشخيصي و درماني ديگري احتیاج نیست.

  ترشحات آبكي
  ترشحات آبكي كاملاً شفاف و رقيق هستند و بعد از ترشحات خوني، مهم ترين نوع ترشحات هستند كه بايستي از نظر ارزيابي سرطان مورد توجه قرار گيرند.
  - ترشحات چركي
  اين ترشحات معمولاً ناشي از عفونت ها هستند. ترشحات چركي در اغلب موارد يك طرفه و همراه با علائم التهاب مانند قرمزي، درد و سفتي ***** می باشند در معاينه معمولاً ترشحات از چند مجرا خارج مي شوند. عفونت مجاري ***** اغلب در خانم هايي كه در حال شيردهي هستند اتفاق مي افتد، بنابراين بيشتر در سنين باروري ديده مي شوند، ولي در سنين يائسگي هم ممكن است ايجاد شوند. در عفونت ***** بايد درمان آنتي بيوتيكي شروع شود و در صورت ایجاد آبسه در پستان، بايستي تخليه شود. اگر عفونت و التهاب با درمان هاي انجام شده برطرف نشد ، بايد با توجه به احتمال وجود سرطان التهابی، آبسه تخلیه شده و از دیواره آن نمونه برداری انجام شود.

  - ترشحات رنگي
  گاهی ترشحات رنگي غليظ از چند مجراي ***** خارج مي شوند. اين ترشحات كه مشخصه اتساع مجاري ***** هستند، اغلب دو طرفه بوده و رنگ آن ها مي تواند سفيد، زرد، قهوه اي، سبز، آبي يا خاكستري باشد. گاهي ممكن است از يك پستان، ترشحاتي به رنگ هاي مختلف از چند مجرا خارج شود. همچنين ممكن است اين ترشحات با خارش و سوزش نوك ***** همراه باشند این ترشحات نیاز به اقدام درمانی خاص ندارند.
  دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

 3. #35
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۹/۰۴/۲۴
  نوشته ها
  206
  میزان امتیاز
  2
  پسند شده
  70
  پسند کرده
  0

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  فاطمه جون این یه دوره ایروبیک یا فیتنس یعنی چه مدت؟ من 2 ماه رفتم بد نبود .الان درس دارم و وقت نمیکنم:((
  تو برگ به آب انداز
  کوچک مشمار آن را
  شاید که نجات افتد
  زنبور غریقی را...

 4. #36
  مدیر انجمن
  فینگیل بانو آواتار ها
  عضویت: ۱۳۸۹/۰۳/۳۱
  محل سکونت
  t*hr*n
  نوشته ها
  486
  میزان امتیاز
  2
  پسند شده
  146
  پسند کرده
  18

  ویترین مدال ها

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  عفونت *****
  از ديرباز عفونت هاي ***** از مشكلات شايع اين عضو در بين زنان بوده است. در طب قديم ايراني و ساير متون قديمي پزشكي ساير كشورها، در مورد عفونت ها و آبسه هاي ***** مطالبي يافت مي شود.
  در حال حاضر نيز عفونت ***** يكي از شكايات شايع بانوان مراجعه كننده به درمانگاه هاي جراحي و زنان است. تشخيص عفونت هاي شايع ***** در مرحله حاد، كار سختي نيست و علائم عفونت و التهاب شامل درد، قرمزي، تب، تورم و گاهی لمس توده در آن ها ديده مي شود. اهميت عفونت هاي ناشايع ***** در تشخيص افتراقي آن ها با سرطان ها به علت بروز علائم شبيه سرطان است. به همين دليل شناخت عفونت هاي ***** از ابعاد مختلفي چون علائم، تشخيص و درمان، اهميت پیدا می کنند.
  بطور كلي عفونت هاي ***** را مي توان به دو دسته اصلي تقسيم كرد:
  1- عفونت هاي ***** در دوران شيردهي
  2- عفونت هاي ***** در دوران غير شيردهي
  عفونت هاي ***** ممكن است محدود به ***** باشند يا به دنبال يك بيماري عمومي در بدن ظاهر شوند.
  عفونت هاي ***** در دوران شيردهي
  التهاب و عفونت ***** در دوران شيردهي شايع است. البته در حال حاضر با مصرف آنتي بيوتيك ها در هنگام زايمان، ميزان بروز اين عفونت ها كاهش يافته است، ولي با اين حال هنوز هم بسياري از مادران شيرده دچار اين مشكل مي شوند. توجه و مراقبت كافي از ***** در دوران حاملگي و شيردهي مي تواند شانس ابتلا به اين عفونت ها را كاهش دهد. اين مراقبت ها شامل بهداشت مناسب، جلوگيري از پرشدن شير در ***** و جلوگيري از بروز خراش*هاي نوك ***** هستند.
  در دوران شيردهي، شستشوي ***** ها قبل و پس از شيردادن به كودك لازم است. نوك ***** بايستي خشك و تميز نگه داشته شود و بايستي توجه كرد كه تمام قسمت هاي ***** نيز كاملاً تميز شود. رعايت اين نكات در پيشگيري از بروز عفونت هاي ***** بسيار مؤثر است.عامل ميكروبي شايع در بروز عفونت هاي پستان، نوعي باكتري بنام «استافيلوكوك اورئوس» است. كه معمولاً از طريق خراش هاي نوك ***** وارد بافت ***** مي شود. وجود شير در پستان، محيط غذايي مناسبي براي رشد ميكروب فراهم مي كند و به تدريج، تهاجم ميكروب به قسمت هاي اطراف، باعث گسترش بيماري در ***** مي شود. در مراحل اوليه بيماري، عفونت به قسمت كوچكي از ***** محدود است ولي با پيشرفت بيماري، قسمت هاي ديگر ***** نيز درگير مي شوند، بنابراين حتي الامكان بايد از بروز خراش هاي نوك ***** جلوگيري كرد. شير دادن به روش صحیح به نوزاد مي تواند از بروز اين خراش ها جلوگيري كند. همچنين در صورت بروز اين خراش ها، تخليه مكرر ***** از شير و رعايت بهداشت نوك ***** براي جلوگيري از عفونت ***** بايد انجام شود.
  دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

 5. #37
  مدیر انجمن
  فینگیل بانو آواتار ها
  عضویت: ۱۳۸۹/۰۳/۳۱
  محل سکونت
  t*hr*n
  نوشته ها
  486
  میزان امتیاز
  2
  پسند شده
  146
  پسند کرده
  18

  ویترین مدال ها

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  مادران شيرده در دو مرحله از دوران شيردهي مستعد ابتلا به عفونت ***** هستند:
  1- در طي ماه اول شيردهي بعد از اولين حاملگي: در اين زمان به خاطر عدم آگاهي و تجربه كافي مادر، نوك ***** ها بيشتر در معرض صدمه هستند. بهداشت ***** ها كمتر رعايت مي شود و مراقبت كافي از ***** ها به عمل نمي آيد. به اين ترتيب حدود 75% از آبسه هاي ***** در دوران شيردهي، در ماه اول پس از زايمان اتفاق مي افتند.
  به مادران جوان توصيه مي شود:
  ♦ هنگام شيردادن به نوزاد، قسمت هاله و نوك ***** را وارد دهان نوزاد كنند. در صورتي كه فقط نوك ***** وارد دهان نوزاد شود، احتمال ايجاد خراش هاي نوك ***** بيشتر است.
  ♦ قبل و پس از شيردادن به نوزاد، نوك ***** ها با آب گرم شسته شود.
  ♦ همواره نوك ***** و هاله اطراف آن تميز و خشك نگه داشته شود.
  ♦ در مواقع گرسنگی به نوزاد شير داده شود. با اين كار نه تنها حجم شير زياد مي شود، بلكه به علت تخليه مكرر شير، احتمال عفونت هاي ***** كاهش مي يابد.
  دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

 6. #38
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۹/۰۶/۲۴
  نوشته ها
  13
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  0
  پسند کرده
  0

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  سلام به همگي.

  در مورد عمل كوچك كردن كسي اطلاعاتي داره؟
  كسي اين عمل رو انجام داده؟
  لطفا با همه جزييات توضيح بدين.
  مثل دكتر متخصص و عالي - هزينه-ميزان درد-كيفيت عمل- جاي بخيه ها و هر چيزي كه ضروريه.
  متشكرم.
  خدا همه جا با من است و همه چيز نيكوست!

 7. #39
  مدیر انجمن
  فینگیل بانو آواتار ها
  عضویت: ۱۳۸۹/۰۳/۳۱
  محل سکونت
  t*hr*n
  نوشته ها
  486
  میزان امتیاز
  2
  پسند شده
  146
  پسند کرده
  18

  ویترین مدال ها

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  سلام خوب راستش با اینکه دوست دارم بیشتر از مراقبت و جلوگیری بگم امااین بار به خاطر ملیکا جان:
  عمل زیبایی سینه به سه دسته تقسیم میشه
  1.مامو پلاستی 2 ماستوپکسی و 3ماموپلاست پروتز
  دسته اول ماموپلاستی به معنی کوچک کردن سایز سینه هست و با توجه به وزن بافت خارج شده و نوع برش پوست انواع مختلفی داره و معمولا برای وزن بالای 1 کیلو از هر سینه جنبه درمانی بیشتری داره تا زیبایی به دلیل فشار وارد بر مهره های گردن
  دسته دو ماستوپکسی که بافت از سینه خارج نمیشه فقط سینه به سمت بالا کشیده میشه و در واقع پوست به سمت بالا کشیده میشه البته خوب بعد یه مدت دوباره کمی افتاده میشه که اگه یادتون باشه چند وقت پیش در مورد ماستوپکسی با مش گفتم که روش جدیدیه و خوب این افتادگی رو به صفر میرسونه و در واقع شکل بعد عمل سینه رو خیلی بهتر و اصطلاحا گردتر میکنه
  دسته سوم پروتز گذاریه که برای سینه های کوچیک انجام میشه پروتز از جنس بی ضرر برای بدن انتخاب میشه با یه برش تو بدن پشت بافت اصلی سینه قرار میگیره و بعد توسط سایزر پر میشه 1 درصد پیش میاد که بدن به پروتز حساسیت نشون بده و خوب چون پشت بافت سینه قرار میگیره مشکلی برای شیر دهی یا مامو گرافی و سونوگرافی نداره من شنیدم که گاهی هم ممکنه تو بدن بترکه و پخش بشه که خوب در اینصورت باید عمل ترمیمی انجام بشه
  دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

 8. #40
  ناظر کیفی انجمن
  sh_capr آواتار ها
  شیدا.ص
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  1,931
  میزان امتیاز
  34
  پسند شده
  1462
  پسند کرده
  2950

  Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

  یه سوال فاطمه جون :

  1.ماموپلاستی به تنهایی انجام میشه یا اینکه هر جا ماموپلاستی انجام شد حتما بالاکشیدن سینه هم همزمان باهاش انجام میشه ؟
  2.شنیدم که پروتز ها دائمی نیستند و مدت زمان خاصی دارن و بعد از گذشت اون مدت باید چیزی به داخلشون تزریق بشه . درسته ؟

  و در مورد پروتز من هم یه نکته بگم :

  بعضا دیده شده که پروتز به مرور زمان جابجا شده و باعث میشه که سینه از فرم اصلی خودش خارج بشه . البته خیلی به ندرت این اتفاق میفته .
  قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
  http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

صفحه 5 از 34 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
 • مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

  محاسبه ي شاخص توده ي بدني

  وزن به کيلـو گـرم
  قد به سانتي متر

  شاخص توده ي بدني
  بازه ي وزني مناسب شما