نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree23Likes

موضوع: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 269
صفحه 11 از 34 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    158
    پسند کرده
    0

Re: زیباسازی ، کوچک کردن و بزرگ کردن سینه ها

وای نه تو رو بخدا اسم عمل که میاد من از ترس میمیرم
    آیا دارویی مثلا پماد یا صابون یا دستگاهی هست که به روند خوب شدن سرعت بده؟؟؟؟ و در ضمن مطمین باشه و حتما جواب بگیرم ازش

خدایا !!!!!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تو فقط با من باش[/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    فینگیل بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    146
    پسند کرده
    18

ویترین مدال ها

دارو پماد و صابونی وجود نداره که از لحاظ علمی تایید شده باشه و جواب بده عزیزم
    اما ورزشها هستن
    دلتنگيهايم براي تو تمامي ندارد

مدیر انجمن
    فینگیل بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    146
    پسند کرده
    18

ویترین مدال ها

یکی از دوستان سوالی در مورد سینه اهی سایز کوچیک و بزرگ کردنشون پرسیده بود که من با اجازه اینجا جوابشون رو میدم
    عزیزم کرمهای افزایش حجم و پمادها فقط باعث تحریک پوست میشه ممکنه به طور مقطعی جواب بدن اما اثرشون دائمی نیست و همینطور هنوز معلوم نیست که ایا بی خطر هستن یا نه!!!!!!!!
    قرص خوردن رو هم کلا فراموش کنین که خطرات بالایی داره
    دوست متخصص جراحی که دارم که دختر جونش از همین مشکل رنج میبره دختر مورد نظر 20 ساله هست و دوست من هم اصلا تمایل نداره دخترشو عمل کنه و پروتز براش بزاره !!!! (به این نکته هم خوب فکر کنین که هیچ عملی بی ضرر نیست و هیچ جراحی خودش پروتز نمیزاره) به دخترش پیشنهاد کرد رازیانه و عرقش رو زیاد بخوره چون اصولا این گیاه شیر سازه و باعث تحریک بافت سینه و متورم شدنشون میشه اما در مورد مصرف رازیانه برای خانومای باردار و آقایون توصیه به کم مصرفی شده این رو هم در نظر بگیرین
    در آخر باید بگم بافت سینه چربیه بیشترش پس با تغییرات وزنی سایزش هم تغییر میکنه و این طبیعیه
    ورزشهایی هم هست که باعث میشه سینه ها رو تا 1 سایز بزرگتر و یا کوچکتر کرد و حتی اونارو سفت کرد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashpazefingili
    یکی از دوستان سوالی در مورد سینه اهی سایز کوچیک و بزرگ کردنشون پرسیده بود که من با اجازه اینجا جوابشون رو میدم
    عزیزم کرمهای افزایش حجم و پمادها فقط باعث تحریک پوست میشه ممکنه به طور مقطعی جواب بدن اما اثرشون دائمی نیست و همینطور هنوز معلوم نیست که ایا بی خطر هستن یا نه!!!!!!!!
    قرص خوردن رو هم کلا فراموش کنین که خطرات بالایی داره
    دوست متخصص جراحی که دارم که دختر جونش از همین مشکل رنج میبره دختر مورد نظر 20 ساله هست و دوست من هم اصلا تمایل نداره دخترشو عمل کنه و پروتز براش بزاره !!!! (به این نکته هم خوب فکر کنین که هیچ عملی بی ضرر نیست و هیچ جراحی خودش پروتز نمیزاره) به دخترش پیشنهاد کرد رازیانه و عرقش رو زیاد بخوره چون اصولا این گیاه شیر سازه و باعث تحریک بافت سینه و متورم شدنشون میشه اما در مورد مصرف رازیانه برای خانومای باردار و آقایون توصیه به کم مصرفی شده این رو هم در نظر بگیرین
    در آخر باید بگم بافت سینه چربیه بیشترش پس با تغییرات وزنی سایزش هم تغییر میکنه و این طبیعیه
    ورزشهایی هم هست که باعث میشه سینه ها رو تا 1 سایز بزرگتر و یا کوچکتر کرد و حتی اونارو سفت کرد
    با سلام وتشکر از محبت شما دوست عزیز در مورد رازیانه و عرقش میخواستم بپرسم برای افراد مجرد که تا بحال ازدواج نکرده اند آیا مشگلی نداره*؟ و اینکه تاثیرش موقتی هست ؟ چه مدت و چه مقدار استفاده بشه؟
    و دوم اینکه یکی از سینه های من کوچکتر از اون یکی هست و این مسئله خیلی محسوسه و با هم یکی نیست البته من شنیدم که تا حدی طبیعیه ولی من فکر میکنم سینه های من حداقل ا یک سایز اختلاف داشته باشن. ممنون از محبت شما.

مدیر انجمن
    فینگیل بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    146
    پسند کرده
    18

ویترین مدال ها

تازیین عزیزم
    اگر مشکل شما به این وضوحی که میگین هست باید حتما با پزشک جراح مشورت کنین چون مصرف رازیانه کمک زیادی به شما نمیکنه
    در مورد رازیانه برای افراد مجرد هم منع مصرفی وجود نداره
    موفق باشی خانومی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote="saeedeh62"]زیبا سازی و لطیف سازی سینه ها

۶- مصرف ویتامین ای ( روزی یک عدد به مدت ۱۵ روز.....) بعد ۱۵ روز استراحت بدید ........دوباره شروع به خوردن کنید........
    اینو میگم چون ممکنه ویتامین ای زیادی هم براتون ضرر به بار بیاره و باعث پرخوری و چاقی بشه..
    اگر برای مصرف ویتامین ای هم با دکتر مشورت کنید بهتر........
    چون خود من برای مصرف این داروها تحت نظر پزشک عمل کردم

t
    ویتامین ای منظورتون ویتامین A هستش؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

فاطمه جون سلام از همه راهنماییهات ممنون . عزیزم مشکل من اینه که سه بار زایمان و شیردهی داشتم و حالا سینه هام خیلی شل و افتاده س. به نظرت میتونم امیدوار باشم روزی سینه هام جمع و سفت شن ؟چه حرکاتی باید انجام بدم و کلا چیکار باید بکنم ( غیر از عمل جراحی ) لطفا راهنماییم کن . ( در ضمن من 66کیلو وزن و 165 قدمه و 38 سال سن دارم . بازم ممنون

مدیر انجمن
    فینگیل بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    146
    پسند کرده
    18

ویترین مدال ها

صهبای عزیزم سلام
    ببین عزیزم سینه های مانکنی و خیلی سفت و سربالا رو از ذهنت دور کن چون مسلما اونطور نمیشه
    اما خوب از حالت شل و آویزون هم بهتر میشه
    دیدم کسی که با فقط ورزش سفت کردن بازوها طول سرشانه تا نوک سینه رو تا 5 سانت کم کرده
    اما خب طول میکشه و ممارست میخواد
    بعد از حمام های گرم سینه ها رو با آب سرد یا ماساژ سرد شوک کنین خود من ایکنارو میکنم در کنار نرمش سفت کردن بازوها
    به نظرم میاد بی تاثیر نیست

صفحه 11 از 34 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین