نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1543Likes

موضوع: روز عشق(روز سپندار مذگان)

نمایش نتایج: از 689 به 696 از 854
صفحه 87 از 107 نخستنخست ... 778485868788899097 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

Re: روز عشق(روز سپندار مذگان)

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارک زیبا
    خوب اینجا خیلی ساکته.
    دلم گرفت هیییییییییییییییی
    هیشکی نمیاد ایده بده.
    نکنه تعداد عاشقا کم شده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

2. بانک بند ناف
    hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    576
    پسند شده
    36116
    پسند کرده
    54986

بهارک جون روز عشق کی هست؟

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

دوستای خوبم یعنی سالهای قبل تموم این ایده های این تاپیک رو انجام دادین؟.... که دنبال ایده جدید هستین؟....بابا ایول به شما.....

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

مهنوش جان نه همه رو که من انجام ندادم چون بعضیاش اجراش واسه من خیلی سخت بوده . اوناییکه از پسش بر میومدمو تو مناسبتای مختلف انجام دادم . بعدم من خودم بیشتر دنبال ایده های جدیدم واسه سورپرایز کردن . دوست دارم بدونم بقیه چه برنامه ای دادن . خووووووو یکم شورو حال دیگه . ولی هیچ کس مثل اینکه شور و شوق نداره

هنگامه جون ایرانیش 16 مهره روز جشن مهرگان
    و خارجیش 26 بهمنه
    البته اینجا گفتن ایرانیش 29 بهمنه . یعنی روز سپندارمذگان ولی انجمن موبدان تهران اعلام کردن که روز عشق ایرنی روز 16 مهره و روز سپندارمذگان فقط و فقط و فقط روز زن و مادر میباشد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

منم شوهری عسسسسیسسسمو میخوام سوپرایز کنم والان در حال تداروکاتم

از این شمعهای وایمر 2بسته 50تایی قرمز خریدم میخوام وسط پذیرایی به شکل قلب بزارم وتوش کادو ها رو بزارو جلوی در ورودی که راهرو ماننده هم با شمع دوباره LOVE میچینم که درو باز میکنه این کلمه رو با شمع های روشن میبینه به توشو پر گلبرگ قرمز میریزم 2تا لیوان دادم بیرون عکس خودمو همسری تکی عکس عروسیمون لیوان سرمه اییه وقتی چایی میریزیم عکس ظاهر میشه که چای رو با قوریش میارم خودش بریزه که با عکس من روبه رو بشه 2تا هم عکس رو تخته شاسی سفارش دادم که 1کیش تکی شوشو و 1کیش 2تایی هست توی اون قلب شمع کیک به شکل قلب درست میکنم میزارم با عکسها و برای همسری 1دکمه سر استین خریدم با کمر بند و کفش که برای عید هم بمونه که 3تاش کرمه خیلی خوشگله که برای عید تیپه کرم قهوه ایی میزنه شلوارشو پیراهن و کت اسپرتش قهوه ایی هستش این 3تارو توی قالب قلبی که ازپارسال دارم میزارم چون دیگه پول ندارم بگیرم کفگیرم ته دیگ خورده حسابی 1خرس قرمز و 1عالمه شکلات که همشو توی او قلب میزارم با شمع های روشن به نظرم شما هم برید کادو بگیرید مخصوصا شکلات خیلی گرون شده اون موقع گرون تر هم میشه شکلات مرسی کوچیکش 35تومن پارسال 18 گرفتم شوشوی عاشقه شکلات خاذرجیه مخصوصا مرسسسسسسسسسی توی خونه هم روی میز اتاق خواب همه شمع میزارم شام هم کاسترول به شکل قلب اسمه همسری رو روش مینویسم با پیتزا به شکل قلب کوکی قلب هم درست میکنم جندتا گل رز هم میگیرم برای روی میز حالا باید برم 1لباس قرمز برای خودم بگیرم

وقتی همسری در حال نزدیک شدن به خونه بود تمام شمع ها رو روشن میکنم و چراغ ها رو خاموش و اون اهنگی که دوست داره رو تنظیم میکنم و رو استوپ میزارمهمیشه من درو براش باز میکنم وقتی زنگ بزنه و در باز نشه خودش در و باز میکنه با 1جای رمانتیک روبه رو میشه و بلافاصله اون اهنگو میزارم بعدش براش تو اون قلبه میرقصم اخه خیلی رقصیدنمو دوست داره حوصلش سر میره میگه برام برقص منم شیطونی میکنم میگو اول خشکی حساب کن تا برقصم

حالا ایدم خوبه که اجرا بشه راستی توره قرمز خریدم که روی میز شام حالت چروک بزارم و وسایل های شامو روش دیگه خودتون استادین برای بقیه کارا مثل سالاد و نون ودستمال سفره یخ به شکل قلب
    خدایا به خودت توکل میکنم خودت بهم دادی خودت مواظبش باش و سالم به دنیا بیاد

baran_68_mn آواتار ها
    مرضیه
    میزان امتیاز
    37
    پسند شده
    3158
    پسند کرده
    391

بهارک جون من همسرم 5شنبه ها خونس. ناهار هم خود شرکتشون میده و راهش هم دوره نمیشه با پیک غذا بفرستم...من میخوام تو اون جعبه ی فلزی شکلات کوکی بذارم واسه همین میخوام حتما تو این جعبه باشه چون هم کتابی هست و داخل کیفش جا میشه و هم فازی هست و کوکی ها خورد نمیشه...من میخوام 29 بهمن بگیرم............
    از آخر ما چه روزی و بگیریم؟
    --------------------

دنیا بدون مادرم چه سرد و تاریکه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

باران جان من صفحه 96 همین تاپیک لینک گذاشتم ولی بازم میزارم که هرکی ببینه بخونه . دوست دارم واقعا همه لطف کنن و بخونن
    http://www.esfandiar.blogsky.com/1387/07/09/post-168
    http://www.drshahinsepanta.blogsky.com/ ... 0/post-103

تو نتم حتما اینو سرچ کنین: پیام روز بازدید زرتشتیان از منشور کوروش در روز جشن مهرگان
    تو این سخنرانی زرتشتیان گفتن که روز جشن مهرگان که 16 مهره روز عشق ایرانیست . و گفتن اجازه بدین روز سپندارمذگان روز زن و مادر باقی بمونه.
    منم خودم اینارو نمیدونستم ولی تو یکی از سایتا یکی از بچه ها اینو گفته بود. منم پیگیری کردم و دیدم که حرفش کاملا درسته . حتی گفته بود که هفته نامه امرداد رو هم که واسه زرتشتیاس بگیرین دقیقا هر ساله روز 29 بهمن این موضوع رو کاملا توضیح میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سپندارمذگان چون نزدیکه ولن بوده یه عده اومدن جا انداختن که سپندارمذگان روز عشق ایرانیه . خواستن ازین طریق ولنو از سرمون بندازن.
    درصورتیکه سپندارمذگان روز زنه . و مهرگان روز عشقه

صفحه 87 از 107 نخستنخست ... 778485868788899097 ... آخرینآخرین