نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 473 به 480 از 2555
صفحه 60 از 320 نخستنخست ... 505758596061626370 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

Re: عطر و ادکلن

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanjojo
    با عرض سلام خدمت دوستان خوشبو
    من يه سوال داشتم مي خواستم بدونم شما از كجا ميفهميد عطرتون اصله من خودم معمولا از وزرا خريد مي كنم فكر مي كردم دارم اصل ميخرم ولي هفته پيش توخيابون ولي عصر ديديم يه چند نفر دست فروش يه سري عطراي معرف رو ميفروخت با قيمتاي خيلي جالب مثلا فلوراي گوچي رو 75 ميلشو ميداد 20 تومن من دو تا عطر ازش خريدم فلوراي گوچي رو با شنل البته مردونشو جفتش با تخفيف شد 22 هزار تومن اين دو تا رو من اصلشودارم رفتم مقايسه كردم مو نميزد با اصلش اصلا هيچ فرقي از نظر ظاهر و حتي بوش نمي كرد البته فروشنده مي گفت از بانه ميارن و درجه 2
    من اصلا موندم اين عطراي ايكه تا حالا خريدم اصل بوده يا نه من تصميم گرفتم برم از همين دست فروشا عطر بخرم باور كنيد آدم نميتونه تشخيص بده اگه بريد خودتون ببينيد ميفهميد من چي ميگم
    ماهان جون ميدوني جريان اين عطر ها چيه؟شيشه هاي خاليه كه با اسانس اون عطرپر شده من هم چند سال پيش همچين كلاهي سرم رفت ،ديدم كه جلوي پاساژ تنديس يه ماشين وايساده و مردم هم مثل قحطي زده ها ازش خريد ميكردن من هم اول عطر هايي رو كه خودم داشتم رو تست كردم و ديدم كه بو هاش همونه و بعد سه تا خريدم ...كلي هم سفارش دادم كه برام بياره ولي بعد كه استفاده كردم متوجه شدم كه از همين اسانس هاست كه توي مترو و بعضي مغازه هاي خاص توي شيشه پر ميكنن اول بوهاشون به اصل شبيهه ولي يه كم كه استفاده كني ته بوش خيلي بده من كه نميتونستم تحملش كنم و تهوع و سردرد ميگرفتم ...حتما خودتم بعد از مدتي متوجه ميشي

اگه ميخواي از اصل بودنش مطمئن باشي تنها راهش اينه كه از فروشگاه معتبر بخري

2. بانک بند ناف
    marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

منم اينو توصيه مي كنم. يه بوي خاصي داره. 100 ميلشو گرفتم 70 تومان.
    از برند lalique

زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

پویای عزیز چه قدر خوب شد که این مطلب رو عنوان کردین چون بعد از خوندن پست ماهان جوجوی عزیز به اصل بودن همه ادکلنهای بازار شک کردم . تصمیم گرفته بودم دیگه از اینجا ادکلن نگیرم و از دوست و آشنهاهایی که که عازم خارج از ایران هستند بخوام واسم ادکلن بیارن. ولی با این وجود این سوال مطرح میشه که این افراد متقلب شیشه های اصل رو از کجا تهیه می کنند؟ شرکت سازنده که ممکن نیست با فروش شیشه های اصل اعتبار خودش رو در بازار خراب کنه پس این شیشه ها از کجا میاد؟
    گاهی از نردبان بالا می رویم تا دستهای خدا را بگیریم...غافل از اینکه خدا پایین ایستاده و نردبان را محکم گرفته تا ما نیفتیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahanjojo
    با عرض سلام خدمت دوستان خوشبو
    من يه سوال داشتم مي خواستم بدونم شما از كجا ميفهميد عطرتون اصله من خودم معمولا از وزرا خريد مي كنم فكر مي كردم دارم اصل ميخرم ولي هفته پيش توخيابون ولي عصر ديديم يه چند نفر دست فروش يه سري عطراي معرف رو ميفروخت با قيمتاي خيلي جالب مثلا فلوراي گوچي رو 75 ميلشو ميداد 20 تومن من دو تا عطر ازش خريدم فلوراي گوچي رو با شنل البته مردونشو جفتش با تخفيف شد 22 هزار تومن اين دو تا رو من اصلشودارم رفتم مقايسه كردم مو نميزد با اصلش اصلا هيچ فرقي از نظر ظاهر و حتي بوش نمي كرد البته فروشنده مي گفت از بانه ميارن و درجه 2
    من اصلا موندم اين عطراي ايكه تا حالا خريدم اصل بوده يا نه من تصميم گرفتم برم از همين دست فروشا عطر بخرم باور كنيد آدم نميتونه تشخيص بده اگه بريد خودتون ببينيد ميفهميد من چي ميگم
    ماهان جون ميدوني جريان اين عطر ها چيه؟شيشه هاي خاليه كه با اسانس اون عطرپر شده من هم چند سال پيش همچين كلاهي سرم رفت ،ديدم كه جلوي پاساژ تنديس يه ماشين وايساده و مردم هم مثل قحطي زده ها ازش خريد ميكردن من هم اول عطر هايي رو كه خودم داشتم رو تست كردم و ديدم كه بو هاش همونه و بعد سه تا خريدم ...كلي هم سفارش دادم كه برام بياره ولي بعد كه استفاده كردم متوجه شدم كه از همين اسانس هاست كه توي مترو و بعضي مغازه هاي خاص توي شيشه پر ميكنن اول بوهاشون به اصل شبيهه ولي يه كم كه استفاده كني ته بوش خيلي بده من كه نميتونستم تحملش كنم و تهوع و سردرد ميگرفتم ...حتما خودتم بعد از مدتي متوجه ميشي

اگه ميخواي از اصل بودنش مطمئن باشي تنها راهش اينه كه از فروشگاه معتبر بخري
    ممنون پوياي عزيز از راهنمايتون من ولي از اون روز كه اين عطر ا ديدم واقعا نميدونم از كجا خريد كنم اگه امكان داره جايي كه بشه به اصل بودن عطراش اطمينان كرد به من معرفي كنيد من معمولا از وزرا خريد ميكنم بيشتر هم از فروشگاه هاي سعيد و سوگل ميشه لطفا يه فروشگاه معتبر به من معرفي كنيد . در ضمن من اين عطراي كه از دستفروش خريدم رو استفاده كردم ولي فعلا كه اون حالتاي كه شما گفتيدرو نداشتم شايد به مرور من سردرد حالت تهوع بگيرم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    از برند lalique

منم دارم عاشقشم ولی گرون گرفتیا من 52 گرفتم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

من اینو از خیابان بهشتی خریدم 70 تومان بوی گرم ولی ملایم داره .یعنی میشه تابستون ازش استفاده کرد موندگاریشم خوبه BLACK XS 100 ml
    با سنگهایی که در سر راهت میگذارند هم میتوانی چیز قشنگ بسازی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط titi.jan
    نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    از برند lalique

منم دارم عاشقشم ولی گرون گرفتیا من 52 گرفتم
    سلام..من این عطرو دارم...خداییش اول خریدم چقد ذوق کردم..وای الان به شدت پشیمونم..اصصصصلا بوش نمیمونه..اصله اما شاید جای مرطوبم اینجوریه..گرگانم...انگار اب زدم درصورتی که خانومه فروشندهه میگفت خط بو داره!62 گرفتم
    پروانه نیز گاهی فراموش میکند که زمانی کرم بوده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehravar
    من اینو از خیابان بهشتی خریدم 70 تومان بوی گرم ولی ملایم داره .یعنی میشه تابستون ازش استفاده کرد موندگاریشم خوبه BLACK XS 100 ml
    ووی زیادی بوی شکلات میده..
    پروانه نیز گاهی فراموش میکند که زمانی کرم بوده

صفحه 60 از 320 نخستنخست ... 505758596061626370 ... آخرینآخرین