نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 2,193 به 2,200 از 2556
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sheida sheida آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1713
    پسند کرده
    2853
    نقل قول نوشته اصلی توسط لوس لوس نمایش پست ها
    سلام چند تا از ادکلن هام اسپری نمیکنه کسی میدونه باید چیکارشون کنم اصلا قابل درست شدنه ؟
    عزیزم سری های ادگلن رو عوض کن باید درست بشه
    *ARMITA* این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف
    fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065
    دوستان چندین صفحه را خوندم.
    ما بعد چند سال دوباره میخوایم تجدید عطر اصل کنیم. یعنی دیگه نمیخوایم پول دور بریزیم.باور نمیکنین عطر صد تومنی الان حتی بوی اب هم نمیده!!! هیچی!!بعد از 4-5 ماه! تا حالا 4-5 تا عطر را پر ریختم دور!نمیدونیم کجا عطر اصل دارن !
    قبلا از دوستم میگرفتم که همه اصل و خوب بودن که متاسفانه جمع کرد!
    هایلند و سایت لیلیوم را خوندم.کدومشون بهتره برای خرید؟ممنون میشم راهنماییم کنین.
    و این عطر شیرین یعنی چی؟؟!!! تلخو تند را میدونم اما اینو نه! شرمنده تا حالا خود دوستم میاورد و ما هم تست میکردیم اما خودمون سفارش عطر تلخ و شیرین و ... را نمیدادیم.میخوام اطلاعاتم کامل باشه.فکر کنین خواهر چش و گوش بستته تونم دیگه!!!!
    پری رخ و hastiye mamani این نوشته را پسندیده.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    207
    پسند کرده
    24
    نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2 نمایش پست ها
    ما بعد چند سال دوباره میخوایم تجدید عطر اصل کنیم. یعنی دیگه نمیخوایم پول دور بریزیم.باور نمیکنین عطر صد تومنی الان حتی بوی اب هم نمیده!!! هیچی!!بعد از 4-5 ماه! تا حالا 4-5 تا عطر را پر ریختم دور!نمیدونیم کجا عطر اصل دارن !
    هایلند و سایت لیلیوم را خوندم.کدومشون بهتره برای خرید؟ممنون میشم راهنماییم کنین.
    و این عطر شیرین یعنی چی؟؟!!! تلخو تند را میدونم اما اینو نه! شرمنده تا حالا خود دوستم میاورد و ما هم تست میکردیم اما خودمون سفارش عطر تلخ و شیرین و ... را نمیدادیم.میخوام اطلاعاتم کامل باشه.فکر کنین خواهر چش و گوش بستته تونم دیگه!!!!
    به نظر من برو تو بازار ادوکلنها رو بو کن و اونی رو که میپسندی از تو سایت خرید کن . اینجوری بهتره.
    منم به نظر شما رسیدم. 400 تومن بوی ادوکلن میدم ولی 2 سال راضیم. یه پیس میزنم حتی دفعه بعد که لباسو برمیدارم بو میده . نه اینکه میرم 100 تومن پول میدم 10 تا پیس هم میزنم شاید خودم بوشو بفهمم.
    یه چیزی هم بهتون بگما. حتی بهترین ادوکلنای اینجا اصل نیستن. من تصمیم گرفتم دوستانی که میرن خارج بگم برام از فری شاپ بگیرن. ادکلنای فری شاپا واقعا اصله. اونموقع است که فرق اصل و فرع رو میفهمید . من دوستم از اینجا از جای اصل و گرون ادکلن خرید وقتی من رفتم دبی دیدم اصلا شیشه اش یه تفاوتایی داره و مسلما بوش
    fafa2 و niloo_neli این نوشته را پسندیده.

rayehe آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3081
    پسند کرده
    3333
    سلام دوستان من یه عطر guees دارم که برام از دبی آوردن،واقعا خوشبوست....اصله اصل هم هست....فقط روکش پلاستیک روی جعبه باز شده..اگر کسی دوستش داشت بهم پیام خصوصی بده....
    اینم عکسش
    نام: PRFM-145237.jpg نمایش: 1600 اندازه: 22.7 کیلو بایت
    ویرایش توسط rayehe : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱ در ساعت ۰۸:۳۵ قبل از ظهر

nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1940
    پسند کرده
    2517
    دوست خوشملااااااااااااااا سلام
    در راستای تموم شدن الینم دلم نمی اومد درست ازش بزنم رفته بودم عطر فروشی قیمت کنم که پولامو جمع کنم گفت بیا فیکشو بخر منم خریدم بچه ها 50 تومن یه هفته پیش بوش خیلی عیییییییییییییییییین الین تازه خوبیش اینکه دلت نمیسوزه هر چقدر میخوای ازش میزنی موندگاریشم خوبه همونی که دوستام مارکشو گفتن شیشه عطرش مستطیل بنفش بخرید حتما بخرید من از گیشا خریدم
    من و مریخی عطرامونو همیشه از یه عطر فروشی تو یوسف اباد میخریم که پایین میدون کلانتری دست راسته اسمشو خواستید میپرسم تا الان که اصل بوده هر چی خریدیم و همیشه اشانتیون داده با خریدامون کیف لوازم ارایش تستر ساعت مردونه من یه دفعه از مغازه میناوند واسه مریخی عطر خریدم ابروم رفت تقلبی بود حتی اندازه اسپری هم بوش نمیموند
    niloo_neli, sheida sheida, مین و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

DARYA DEL آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    47
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    13934
    پسند کرده
    4737
    نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2 نمایش پست ها
    فافا جان هایلند یه جای مطمئن هست برای خرید عطر و ادکلن اصله .

من تا این لحظه از خریدهایی که از هایلند و سنگ هم تو خیابان وزرا داشتم راضی بودم .

اما شوهرم هایلند رو بیشتر قبول داره

"شیرین"، "تلخ"، "ترش". چند رده*بندی* دیگر مانند انواع رایحه*ی گل*ها یا میوه*ها یا حتی بوی چوب درختان و شکلات و توتون نیز وجود دارد ولی این سه نوع رایحه به اضافه*ی "سرد" و "گرم" ساده*ترین معیارهای ما برای شناسایی عطرها هستند.

علاوه بر صفات "تند" و "ملایم" شاید بشود صفت*های "سنگین" یا "سبک" را هم به کار برد. برخی از عطرها ترکیبی از این سه رایحه به اضافه*ی سردی و گرمیهستند مثلاً عطرهای گرم و شیرین یا سرد و تلخ یا تند و شیرین با تندی و ملایمت*های مختلف.

عطرهای گرم و شیرین و تلخ : مناسب برای فصول سرد یا مناطق سردسیر
    عطرهای سرد و تلخ یا ترش : مناسب برای فصول گرم یا مناطق گرمسیر و مجالس دوستانه
    عطرهای تند از هر نوع : برای میهمانی*ها و مجالس
    نوع و فصل استفاده هم البته اول بستگی به ذائقه*ی بویایی شما دارد.
    Negara و fafa2 این نوشته را پسندیده.
    هدف زندگی "
    زندگی بخشیدن به هدف هاست.....

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55
    دوستان من زیاد اهل عطر و ادکلن نیستم و زیاد آشنایی ندارم یه عطر خوب و خوشبو برام معرفی کنین قیمتشم مناسب باشه .....
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz نمایش پست ها
    من شالیز داشتم و موندگاریش خیلی زیاده .
    در مورد قیمتش اطلاعی ندارم آخه 5 سال پیش داشتم .
    شالیز الا25 تا30 هست اگر تهران هستی تو بازر بزرگ میتونی پیدا کنی