نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,833 به 1,840 از 2554
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    168
    پسند کرده
    0

Re: عطر و ادکلن

نقل قول نوشته اصلی توسط *آذین*
    دو تا سوالم دارم اول اینکه یه عطر بهم معرفی می کنی برای محیط کارم میخوام که ملایم باشه و بسیار خوشبو و در ضمن برای محیط کار مناسب باشه قیمتشم در حدود 100 تومن باشه.
    همچنین میخواستم یه عطر خوشبو هم برای شب بهم معرفی کنی که پخش بوی خوبی هم داشته باشه. شنیدم بعضی از عطرها مخصوص شب هستن درسته؟
    آذین جان معمولا عطرهای ملایم و خنک بسیار مناسب برای مکانهای کاری و... هستن. عطرهای خیلی زیادی وجود دارن من خودم یه مدته از azzaro now استفاده می کنم هم خوشبوئه هم خیلی ملایمه موندگاریشم خوبه قیمتشم فک کنم الان حدود 120 باشه. اما عطر خیلی خوبیه موندگاریشم با اینکه خیلی ملایمه خوبه

اما در مورد سوال دومتون آذین جان، بله برخی از عطرها با توجه به غلظتی که دارن بهتره که در شب استفاده بشه اون هم به دلیل پخش بو عطر در شب هست. تعداد این عطرها هم زیاد نیست ولی برخی از برندها محصولات خودشونو مخصوص شب معرفی می کنن مثل :
    victor & rolf flower bomb - bvlgari jasmine noir - prada woman - guerlain idylle - armand basi in red -
    estee lauder sensuous noir - chopard wish-

من دو تا از عطرهام رو شبها استفاده می کنم و واقعا پخش بوشون تو شب با روز واقعا متفاوته . یکی armand basi که محصول کشور اسپانیاست موندگاریش و رایحش بی نظیره من عاشقشم ( البته فقط این مدل تو این برند موندگاریش بالاست بقیه محصولات این کمپانی خیلی ضعیف هستن) و بعدی که کلی باهاش خاطره دارم ایدل هست. یکم این عطر غلیظه بوی رز خیلی درش غالبه ولی از عطرهای محبوبمه ( یکی از معدود عطرامه که خیلی ها تو خیابون و تاکسی و مکانهای عمومی ازم می پرسن که چه عطری زدم انقد این عطر پخش بوش بالاست )

Merci Beaucoup Mon Dieu

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دوستای خوبم شنیدم شرکت rio collection اسانس های شرکت های معروف مثل شنل ، کلوین کلی ، دیور و ریچی رو خریداری میکنه و توی شیشه های ساده تر و کوچک تر با قیمت مناسب تر می فروشه .فقط یه تغییر کوچولو تو اسمشون میده .
    می تونید عطرهای این شرکت رو هم امتحان کنید .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام تازگی کسی ورساچ صورتی خریده هرچی می گردم نیست فقط مشکیش پیدا میشه یا تقلبی صورتی حالا به نظر شما مشکیش خوشبوتر یا صورتیش راستی رنج قیمت مشکیشم روی 120 تا 150 بود

yas62 آواتار ها
    طاهره
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    2447
    پسند کرده
    3114

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam-mamani
    سلام عطر فقط Marc Jacob Daisy
    فوق العاده ست

اینم عکسش

من از این ادکلن داشتم بوش خوبه ولی ماندگاریش کمه
    تمام غصه هاي دنيارو
    ميشه با يك جمله تحمل كرد:
    خدايا ميدانم كه ميبيني!

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    11059
    پسند کرده
    5910

نقل قول نوشته اصلی توسط m@m@na
    سلام تازگی کسی ورساچ صورتی خریده هرچی می گردم نیست فقط مشکیش پیدا میشه یا تقلبی صورتی حالا به نظر شما مشکیش خوشبوتر یا صورتیش راستی رنج قیمت مشکیشم روی 120 تا 150 بود

من پارسال شب عید ورساچ صورتی گرفتم 90 تومن همونموقع یه دونه پرفیوم مشکی هم داشت که 100 میداد اما من بوی صورتیشو بیشتر دوست دارم اما مشکیشم خوبه قیمت الان دستم نیست اما با توجه به گرانیها 150 معقول تر هست و اینکه هیچ وقت برای حتی 10 15 هزار تومن عطر ارزونترو انتخاب نکنید و بدونید حتمن درجه دو است که ارزونتره .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    11059
    پسند کرده
    5910

[quote=*مرمر*]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*آذین*":49ep5a5k
    دو تا سوالم دارم اول اینکه یه عطر بهم معرفی می کنی برای محیط کارم میخوام که ملایم باشه و بسیار خوشبو و در ضمن برای محیط کار مناسب باشه قیمتشم در حدود 100 تومن باشه.
    همچنین میخواستم یه عطر خوشبو هم برای شب بهم معرفی کنی که پخش بوی خوبی هم داشته باشه. شنیدم بعضی از عطرها مخصوص شب هستن درسته؟
    آذین جان معمولا عطرهای ملایم و خنک بسیار مناسب برای مکانهای کاری و... هستن. عطرهای خیلی زیادی وجود دارن من خودم یه مدته از azzaro now استفاده می کنم هم خوشبوئه هم خیلی ملایمه موندگاریشم خوبه قیمتشم فک کنم الان حدود 120 باشه. اما عطر خیلی خوبیه موندگاریشم با اینکه خیلی ملایمه خوبه

اما در مورد سوال دومتون آذین جان، بله از عطرها با توجه به غلظتی که دارن بهتره که در شب استفاده بشه اون هم به دلیل پخش بو عطر در شب هست. تعداد این عطرها هم زیاد نیست ولی برخی از برندها محصولات خودشونو مخصوص شب معرفی می کنن مثل :
    victor & rolf flower bomb - bvlgari jasmine noir - prada woman - guerlain idylle - armand basi in red -
    estee lauder sensuous noir - chopard wish-

من دو تا از عطرهام رو شبها استفاده می کنم و واقعا پخش بوشون تو شب با روز واقعا متفاوته . یکی armand basi که محصول کشور اسپانیاست موندگاریش و رایحش بی نظیره من عاشقشم ( البته فقط این مدل تو این برند موندگاریش بالاست بقیه محصولات این کمپانی خیلی ضعیف هستن) و بعدی که کلی باهاش خاطره دارم ایدل هست. یکم این عطر غلیظه بوی رز خیلی درش غالبه ولی از عطرهای محبوبمه ( یکی از معدود عطرامه که خیلی ها تو خیابون و تاکسی و مکانهای عمومی ازم می پرسن که چه عطری زدم انقد این عطر پخش بوش بالاست )

[/quote:49ep5a5k]

مرمر جون این ایدل اینروزا چنده قیمتش ؟ منم یه عطر با پخش بوی زیاد دوست دارم داشته باشم . میشه از نت های میانی و انتهاییشم بگی برامون ممنون
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

من مشکی ورساچه رو بیشتر دوست دارم قیمتشم 180 بود عزیزم
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    168
    پسند کرده
    0

[quote=aftab shiraz][quote="*مرمر*":3jfmmrhg]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*آذین*":3jfmmrhg

ا

مرمر جون این ایدل اینروزا چنده قیمتش ؟ منم یه عطر با پخش بوی زیاد دوست دارم داشته باشم . میشه از نت های میانی و انتهاییشم بگی برامون ممنون [/quote:3jfmmrhg][/quote:3jfmmrhg]

من آخرین بار پارسال خریدم 180 تومن ، الان 400 تومنه
    idylle یکی از محصولات پر طرفدار شرکت guerlain هست نوع رایحه اش ملایم و شیرینه. محصول سال 2009 و طراحش theirry wasser هست ( طراح معروف عطر که طراح سابق دیور بوده و الان طراح گرلن هست جالبه ایشون سال گذشته به ایران اومدن و از یک نوع رز ایرانی برای طرح عطر جدید این شرکت استفاده کردن )
    نت اولیه اش : گل صد تومنی ، یاسمن و فریزیا هست نت میانی : رز و نت اصلی: نعناع
    رز در این عطر خیلی غالبه همون ابتدا هم کاملا بوشو حس میشه کرد بعد از نیم ساعت که نت دومش در میاد رایحه رز خیلی زیباتر حس میشه این عطر میتونم بگم یه جورایی رایحش نزدیک به عطرهای dolce & gabbana the one و narciso rodriquez for her هم هست.
    بیشتر توصیه شده این عطر در عصر و شب استفاده بشه اونم به دلیل غلظت عطر و پخش فوق العاده بالاشه.
    Merci Beaucoup Mon Dieu