نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,817 به 1,824 از 2555
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

Re: عطر و ادکلن

6 نمونه از محشرترین عطرهای زمستانی:
    گاهی اوقات زمستان می تواند خشن و بی رحم باشد و به پوست شما آسیب وارد کرده و سلامت کلی بدنتان را با مشکل مواجه سازد. خوب می توانیم به راحتی و با استفاده از عطرهای مخصوص زمستان با رایحه های تر و تازه هم خودمان را خوشبو کنیم و هم کاری کنیم تا بدنمان احساس گرمای بیشتری کند. اسپری و عطرهای مختلفی را می توان در زمستان استفاده کرد اما بهتر است هر عطری را که انتخاب می کنید از زیر گروه عطرهای چوبی باشد و بوی درخت سرو در خود داشته باشد. بوی چوبی که در این نوع عطرها احساس می شود سبب می شود که گرمای بیشتری را احساس کنید و دمای بدن به طور نرمال بالاتر برود.

برخی از انواع فعلی عطرهایی که می تواند به شما گرما بدهد.این عطرها آنقدر خوشبو هستند که مطمئنم شما حاضرید تشک برقی خودتان را بدهید تا فقط چند قطره از این عطر را به شما بدهند.

۱- Splendor از Elizabeth Arden
    استفاده از این عطر باعث می شود که در تمام طول روز حس شادابی و گرما در بدن شما ایجاد شود. درون مایه ی این عطر رایحه ای شبیه به ویستریا و نخود شیرین می دهد. از آنجایی که اغلب از مشک سفید درست می شود، کلیه حواس شما را نیز ارتقا می بخشد.

۲- Coco از Coco Chanel
    این عطر گرم و تند که در خانواده ی عطرهای شرقی قرار می گیرد، گرما و حرارات بسیار زیادی را به شما هدیه می دهد. Coco به عنوان یک عطر کاملاً کلاسیک شناخته میشود و بوی تند آن سبب ایجاد حس گرما در فرد می شود.

۳- Lovely از Sarah Jessica Parker
    این عطر دارای رایحه ای دوست داشتنی می باشد. در آن از عطر چوب مرکبات بکار رفته و زمانیکه شما از آن استفاده می کنید نه تنها تبدیل به یک فرد دوست داشتنی می شوید بلکه احساس گرما و حرارات نیز پیدا می کنید. درون مایه ی بوی این عطر عنبر سفید، مشک و چوب است. برای اینکه بوی آن ماندگاری بیشتری داشته باشد به همراه لوسیون بدن و ژل حمام ارائه می شود.

۴- Vanilla Fields
    هیچ چیز نمی تواند مانند بوی خوش وانیل شما را گرم کرده و درونتان را ریلکس نماید. افراد با سلیقه این عطر را انتخاب می کنند. درون مایه ی این عطر مخلوطی از رایحه وانیل، ایلیانگ، بنفشه، ترنج و یاسمن است و در گروه عطرهای شرقی و گرم طبقه بندی می شود.

۵- Organza از Givenchy
    اگر می خواهید احساس گرما و راحتی داشته باشید و تصور کنید که همواره کنار شومینه نشسته اید، این همان عطری است که می تواند این حس را در شما زنده کند حتی در محیط کار! این عطر حس خوبی را در شما ایجاد می کند و با استفاده از آن می توانید در تمام طول روز حس شادابی و سرزندگی خود را حفظ کنید.

۶- Red Ginger از Suzanne Lange
    گفته می شود که این عطر دارای خاصیتی است که نزدیک به پوست باقی می ماند و سبب می شود که شما احساس گرما کنید. درون مایه ی این عطرگرم و دارای آمیخته ای از بوی خوش دارچین، جوز، میخک، و ترنج است. از آنجایی که بوی شیرین و تند این عطر با گرما و حرارت خاصی همراه است، در ردیف عطرهایی قرار می گیرد که حتماً باید در زمستان مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع: پوشش
    یابن الحسن
    ما بی سلیقه ایم
    تو حاجات ما بخواه
    ورنه گدا مطالبه آب و نان کند...

2. بانک بند ناف
    khale goli jun آواتار ها
    کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    89
    پسند کرده
    1

ديروز رفتم اين دوتا رو خريدم:

urban 39000 عصاره های تشکیل دهنده ادکلن زنانه اوربان وومِن Urban Woman اصلی :ترنج و توت سیاه، گل رز، زنبق زرد و چوب صندل،میوه توتی سیاه و مشک سفید.

rio 45000
    محرک ، فریبنده ، مشهور . . .
    کریستال روشن ، عنوان این عطر بوده که شفافیت و وضوح آمیخته با رایحه ی آن سرشار از تازگی و لطافت زنانه است . رایحه ی این عطر آمیزه ای از انار ، گل صد تومانی ، ماگنولیا ، لوتوس ، کهربا ، مشک و چوب درخت ماهون می باشد . این عطر توسط Alberto Morillas طراحی و ساخته شده است . طراحی الماس گونه ی درب این عطر در رنگهای جذاب آن برای مدل های مختلفش آن را به یکی از جذاب ترین طراحی های سال های اخیر تبدیل کرده است .

هرجا چراغي روشنه
    از ترس تنها بودنه
    اي ترس تنهايي من
    اينجا چراغي روشنه

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5910

مبارک باشه خانومی من تعریف اولی رو خیلی شنیدم .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

من عاشق Midnight Dreams شدم.درکل از عطرهای برند Alta Moda همین یکی رو خیلی دوست دارم قیمتش هم مناسبه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام بچها میتونین یه ادکلن زنونه خنک بهم معرفی کنین قیمتش هم حداکثر تا 30000تومان باشه؟لطفااااااااااااااااا خواهش میکنم خیلی بهش نیاز دارم یه چیز خوب موندگاریش هم خئب باشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستان عزیز سلام من دنبال یه عطر خیلی عالی میگردم قیمتش هم مهم نیست میخام عطری باشه که هر جا بری تو رو با اون عطر بشناسن بوش موندگار باشه ممنون میشم کمک کنید

كارولين آواتار ها
    میزان امتیاز
    290
    پسند شده
    6365
    پسند کرده
    3239

نقل قول نوشته اصلی توسط huriaa
    دوستان عزیز سلام من دنبال یه عطر خیلی عالی میگردم قیمتش هم مهم نیست میخام عطری باشه که هر جا بری تو رو با اون عطر بشناسن بوش موندگار باشه ممنون میشم کمک کنید
    اگر اصلا قيمت ادكلن براتون مهم نيست من اين چندتا ادكلن بهتون پيشنهاد ميدم با موندگاري خيلي خيلي خوب و حتما شمارو با اين بو ميشناسن
    (coco chanel) رايحه: زنانه، ملايم وشيرين مناسب براي: مهماني ومجالس غير رسمي
    (chance chanel) رايحه زنانه ملايم وشيرين مناسب براي مجالس ومهماني ومراسم ويژه
    (eau fraiche chanel) رايحه زنانه ملايم وشيرين مناسب براي مجالس ومهماني
    (chance eau tendre) رايحه ملايم وشيرين مناسب براي مهماني ها ومراسم ويژه
    البته سليقه اي اما من بين اينا chance chanel بهت توصيه مي كنم من خودم استفاده مي كنم روي بليزم يا مانتوم بيشتر از دو هفته ميمونه
    خورش آلو زرشك

negar_sirish این نوشته را پسندیده.
    مهم نداشته هات نيست!

مهم اينه كه عاشق داشته هات باشى...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

عزیزم منم coco chanel رو بهت پیشنهاد می کنم ...من عاشقشم .