نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,745 به 1,752 از 2555
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    740
    پسند کرده
    1639

Re: عطر و ادکلن

نقل قول نوشته اصلی توسط جاجان
    http://www.mamipic.com/share-93F1_5066B8C1.htmlمنم این ادکلن داشتم اگه اشتباه نکنم به معنیه قطرات باران هستش (همونطور که تو املای اسمش میبینید یه قطره آب هم هستش)نسبت به قیمتش بوی خوب و موندگاریشم در حد 4 و 5 ساعت میشه.قیمتش حول و حوش 25000 تومان
    سلام . این عطر در واقع بوی coco channel هست. که اصلش الان نزدیک 300 شده ولی rain drop هم موندگاری خیلی خوبی داره و هم اصلن بوی تند الکل رو نداره . قبل از گرانیها حدود 15 بود .لی الان حتمن این هم 2 برابر شده. والبته خیلی کمیاب.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    740
    پسند کرده
    1639

نقل قول نوشته اصلی توسط سهره
    من برای تولد همسرم می خواهم عطر بخرم اما نمی دونم از کجا بخرم
    یه سوال دیگه قیمتهای خیابون وزرا چطوره؟؟؟؟
    سهره جان. به نظر من مغازه های خیابان وزرا گران فروش هستنو فروشگاه هایلند تو خیابان بخارست نرسیده به میدان آرژانتین قیمتهاش بهتره ولی اونجا هم بنا به نرخ ارز سریع قیمتهاش رو تغییر میده. منتهی خوبیش اینه که بوهای جدید رو همیشه داره و معمولن عطراش تستر دارن. من خودم همیشه از پاساژ قائم تجریش مغازه های درنا و ساغر خرید میکنم. هم بهشون مطمئن هست از لحاظ اصل بودن و هم اینکه قیمتهاشون خوبه. و دیگه اینکه هر دوشون حوصله راهنمایی کردنت رو دارن. در خرید موفق باشی .

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    740
    پسند کرده
    1639

نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا سادات
    دوستان یه سوال
    از کجا میشه فهمید عطری که خریدیم اصله ؟
    قیمت بوگاتی خیلی زیاد بود و بوش هم معمولی بود ، دوکاتی خوش بو تر و ارزون تر بود
    ولی نمیدونم اصله اصل نیس ، کلی هم پول دادم حالا به شک افتادم
    زهرا سادات عزیز البته میدونم که الان دیگه گذشته و حتمن همسرتون از از کادوش خوششون اومده. مبارکشون باشه و ایشا... که به شادی و خوشی ازش استفاده می کنن. مارک دوکاتی رو من نمی شناسم. ولی پاییز سال گذشته یک ادوکلن بوگاتی برای همسرم حدود 120 از هایلند گرفتم که بوی جدیدی بود. ماندگاریش عالیه. ولی حالا حتمن خیلی گرانتر شده. نتونستم عکسش رو آپلود کنم. خوشحال میشم اگه دوست داشتی در مورد ماندگاری این هم بهمون بگی.
    در ضمن با توجه به تقلب در عطر که خیلی وقتا ما نمی تونیم شباهت اصل و تقلبیش رو تشخیص بدیم، یه جورایی بهتره که یه مقدار بیشتر پول بدیم ولی از جای معتبر که می شناسیم و بهش مطمئنیم خرید کنیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط shiriin

من جدیداً این کنزو رو خریدم 50 میل رو 60000 بوش خیلی خیلی آروم و ملایم ، خیلی می دوستمش
    اینم بیوگرافیش
    دنبال یک رایحه خنک ، با طراوت ، ملایم ، سبک و شیرین هستید ، عطری که رایحه آن ، شما و دیگران رو آزار نده ؟ کنزو - آب بهترین انتخابی هست که می تونید داشته باشید !
    کنزو L`eau Par ( لئوپاغ ) یکی از بهترین شاهکارهای کمپانی کنزوست که همواره عطرهایی منحصر به فرد تولید می کنه . عطری که در ایران به نام کنزو سفید معروف شده و همچنان در بین گروه سنی جوان طرفداران خودش رو حفظ کرده .
    تحلیلی بر رایحه عطر :
    L`eau Par در فرانسه به معنی آب هست و آب همواره نماد سلامتی ، زندگی ، جاودانگی و جوانیست .
    طراحی این عطر به قدری قوی انجام شده که به هنگام استفاده از آن کاملاً حس جوانی و سرزندگی به شما دست خواهد داد . کنزو در گروه رایحه های گل دار - آب قرار می گیرد .

رایحه این عطر در ابتدا با بویی از نارنگی ، نی و نعنا باز می شه که بسیار با طراوت و شیرین است .
    نت دوم دسته ای از گل هاست ، بنفشه ، رز ، سوسن و نرگس که با فلفل و هلو ترکیب شده اند عطری کاملاً دخترانه و کم تند رو ایجاد می کنه .
    در انتها با چوب سدر و وانیل که طعم شیرین و ماندگاری به این عطر می دهد این هارمونی زیبا به پایان می رسه .

ماندگاری :
    شاید تنها ایرادی که به این عطر بشود گرفت ، ماندگاری پایین آن باشد ، که اغلب عاشقان آن با این موضوع کنار می آیند !

سال تولید :
    این عطر محصول سال 96 هست با این حال رایحه ای جاودانه دارد که با گذشت زمان نه تنها قدیمی نمی شود بلکه همیشه با آن احساس مدرن بودن خواهید کرد !

مبارک باشه شیرین جون میشه بگی ماندگاریش تا چه حدی هست؟پخش بو داره؟فکر میکنم این ادکلن محبوب مرمر جون هم هست.
    من اشانتیونشو داشتم خیلی از این بو خوشم نیومد چون اصلا موندگاری نداشت
    تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی ! یکی دیروز و یکی فردا . ولی امروز بهترین روز واسه دوست داشتن هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ببخشید کسی میتونه به من ادکلنی رو معرفی کنه که از الوئورا توی اون استفاده شده باشه ؟

سهره آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    272
    پسند کرده
    42

من اطلاعاتی درباره عطر جاز jazz می خواهم. قیمت.....نوع رایحه.....و همچنین چه عطر هایی بوی مشابه جاز دارند.0
    در بدترین روزها امیداور باش ،زیرا زیباترین بارانها از سیاه ترین ابرهاست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

من دنبال یه عطر خوبم همه تایپیک رو خوندم اما نمیدونم کدومو بگیرم
    یه عطر میخوام بوش ملایم باشه و موندگاری داشته باشه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تا50000میخوام فعلا هزینه کنم
    هی روزگار
    مــــــن به درک
    خودت خسته نـــــشدی
    از دیـــــدن تصویر تکراری به درد کشیدن من؟؟؟

h

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    301
    پسند کرده
    1376

من یه عطر دارم عالیه هم موندگاری بوش هم قیمتش و هم پخش شدن بوش اون هم :
    s.d.dopount
    زنونه اش سفید و مردونه اش سیاهه عالیه علی
    اگه میخواین بهشت رو روی زمین تجربه کنید قرآن حفظ کنید.ببینید چقدر گفتم.

• بانک بند ناف