نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,737 به 1,744 از 2556
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    0

Re: عطر و ادکلن

خیلی خیلی ممنونم از مینا جون و سعیده جونی
    مینا جان play صورتی در حدود 150و بنفش در حدود 160 شده. فچ کنم بالاتر هم میره با این وضعیت دلار.
    زهرا سادات عزیز اگه از فروشگاهی خرید کردی که محصولاتش لیبل دار و شرکتی هست که نگرانی نداره خیالت راحت باشه خواهر اصله.عطر خوبی هم خریدی . موبارکه
    Merci Beaucoup Mon Dieu

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    267
    پسند شده
    15569
    پسند کرده
    12208

ویترین مدال ها

من جدیداً این کنزو رو خریدم 50 میل رو 60000 بوش خیلی خیلی آروم و ملایم ، خیلی می دوستمش
    اینم بیوگرافیش
    دنبال یک رایحه خنک ، با طراوت ، ملایم ، سبک و شیرین هستید ، عطری که رایحه آن ، شما و دیگران رو آزار نده ؟ کنزو - آب بهترین انتخابی هست که می تونید داشته باشید !
    کنزو L`eau Par ( لئوپاغ ) یکی از بهترین شاهکارهای کمپانی کنزوست که همواره عطرهایی منحصر به فرد تولید می کنه . عطری که در ایران به نام کنزو سفید معروف شده و همچنان در بین گروه سنی جوان طرفداران خودش رو حفظ کرده .
    تحلیلی بر رایحه عطر :
    L`eau Par در فرانسه به معنی آب هست و آب همواره نماد سلامتی ، زندگی ، جاودانگی و جوانیست .
    طراحی این عطر به قدری قوی انجام شده که به هنگام استفاده از آن کاملاً حس جوانی و سرزندگی به شما دست خواهد داد . کنزو در گروه رایحه های گل دار - آب قرار می گیرد .

رایحه این عطر در ابتدا با بویی از نارنگی ، نی و نعنا باز می شه که بسیار با طراوت و شیرین است .
    نت دوم دسته ای از گل هاست ، بنفشه ، رز ، سوسن و نرگس که با فلفل و هلو ترکیب شده اند عطری کاملاً دخترانه و کم تند رو ایجاد می کنه .
    در انتها با چوب سدر و وانیل که طعم شیرین و ماندگاری به این عطر می دهد این هارمونی زیبا به پایان می رسه .

ماندگاری :
    شاید تنها ایرادی که به این عطر بشود گرفت ، ماندگاری پایین آن باشد ، که اغلب عاشقان آن با این موضوع کنار می آیند !

سال تولید :
    این عطر محصول سال 96 هست با این حال رایحه ای جاودانه دارد که با گذشت زمان نه تنها قدیمی نمی شود بلکه همیشه با آن احساس مدرن بودن خواهید کرد !
    Dualar eder insan, mutlu bir ömür için
    Sen varsan her yer huzur, huzurla yanar içim
    Çok şükür bin şükür seni bana verene
    مسابقه عکاسی

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    267
    پسند شده
    15569
    پسند کرده
    12208

ویترین مدال ها

she is crazy ادکلن+اسپری+لوسیون ، 30000 تومان
    بیوگرافی
    عطر زنانه شی مخصوص دختران مدرن که به دنبال مد و اعتماد به نفس هستند
    For crazy girls... The perfume of exceptional young girls who follow fashion and trust themselves. The perfect harmony of bergamot and pear in a modern package with colorful active lines.
    محصول کشور ترکیه
    مسابقه عکاسی

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

وزارت بهداشت به مردم هشدار داد این ادکلن را نخرند.
    به گزارش خبرانلاین؛ این هشدار را مدیرکل نظارت بر فرآورده*های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو داده است.که ادکلن با عطر خوش به نام lovely ساخت اسرائیل که جدید از مرز کشور عراق وارد ایران شده حاوی مواد سمی کشنده است که با یک استنشاق آن پس از ۴ الی ۵ روز تاثیر گذاشته و درمان ندارد.

(لطفا به دوستان و نزدیکان خود اطلاع دهید)
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shiriin

من جدیداً این کنزو رو خریدم 50 میل رو 60000 بوش خیلی خیلی آروم و ملایم ، خیلی می دوستمش
    اینم بیوگرافیش
    دنبال یک رایحه خنک ، با طراوت ، ملایم ، سبک و شیرین هستید ، عطری که رایحه آن ، شما و دیگران رو آزار نده ؟ کنزو - آب بهترین انتخابی هست که می تونید داشته باشید !
    کنزو L`eau Par ( لئوپاغ ) یکی از بهترین شاهکارهای کمپانی کنزوست که همواره عطرهایی منحصر به فرد تولید می کنه . عطری که در ایران به نام کنزو سفید معروف شده و همچنان در بین گروه سنی جوان طرفداران خودش رو حفظ کرده .
    تحلیلی بر رایحه عطر :
    L`eau Par در فرانسه به معنی آب هست و آب همواره نماد سلامتی ، زندگی ، جاودانگی و جوانیست .
    طراحی این عطر به قدری قوی انجام شده که به هنگام استفاده از آن کاملاً حس جوانی و سرزندگی به شما دست خواهد داد . کنزو در گروه رایحه های گل دار - آب قرار می گیرد .

رایحه این عطر در ابتدا با بویی از نارنگی ، نی و نعنا باز می شه که بسیار با طراوت و شیرین است .
    نت دوم دسته ای از گل هاست ، بنفشه ، رز ، سوسن و نرگس که با فلفل و هلو ترکیب شده اند عطری کاملاً دخترانه و کم تند رو ایجاد می کنه .
    در انتها با چوب سدر و وانیل که طعم شیرین و ماندگاری به این عطر می دهد این هارمونی زیبا به پایان می رسه .

ماندگاری :
    شاید تنها ایرادی که به این عطر بشود گرفت ، ماندگاری پایین آن باشد ، که اغلب عاشقان آن با این موضوع کنار می آیند !

سال تولید :
    این عطر محصول سال 96 هست با این حال رایحه ای جاودانه دارد که با گذشت زمان نه تنها قدیمی نمی شود بلکه همیشه با آن احساس مدرن بودن خواهید کرد !

مبارک باشه شیرین جون میشه بگی ماندگاریش تا چه حدی هست؟پخش بو داره؟فکر میکنم این ادکلن محبوب مرمر جون هم هست.

مدیر انجمن
    shiriin آواتار ها
    شیرین
    نوشته های وبلاگ
    8
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    267
    پسند شده
    15569
    پسند کرده
    12208

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط shiriin
    http://www.mamipic.com/share-401C_506BD9F3.html
    اینم بیوگرافیش
    تحلیلی بر رایحه عطر :

ماندگاری :

سال تولید :

مبارک باشه شیرین جون میشه بگی ماندگاریش تا چه حدی هست؟پخش بو داره؟فکر میکنم این ادکلن محبوب مرمر جون هم هست.
    مرسی گلم
    ماندگاریش دقیقاً مثل توضیحاتش در روز باید چند باری زد بالاخره ادو توالت و پارفوم نیستش
    بله پخش بو خوبی داره
    مسابقه عکاسی

سهره آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    272
    پسند کرده
    42

من برای تولد همسرم می خواهم عطر بخرم اما نمی دونم از کجا بخرم
    میشه کسی راهنمایی کنه؟ خونمون خیابان پیروزی هست.
    در ضمن همسرم ازعطر jazz خوشش می یاد. همون که جعبه اش به صورت عمودی سیاه و سفیده.
    کسی می دونه چنده؟؟؟؟
    من تا آبان فرصت دارم.
    یه سوال دیگه قیمتهای خیابون وزرا چطوره؟؟؟؟
    در بدترین روزها امیداور باش ،زیرا زیباترین بارانها از سیاه ترین ابرهاست

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    581
    پسند شده
    36154
    پسند کرده
    55051

ببخشید من یک سوال داشتم عطر shiny چطور عطری هست مخصوص تابستان یا زمستانه و خلاصه اطلاعات می خواهم ممنون ببخشید

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

• بانک بند ناف