نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,537 به 1,544 از 2555
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

Re: عطر و ادکلن

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرایی
    سلام باتشکر از دوستانی که عطر rain drops رو پیشنهاد دادن امروز این عطر را از مفازه ای در پایین هفت حوض خریدم 19 تومن .بوش فوق العاده است.ولی متاسفانه سکری فایس رو نداشت و گفت عطر های اجمل مونوپل شده و هر مغازه ای تموم کنه دیگه نمیاره گفت اگه 24 دیدی جایی شک نکن و حتما بخر.منم شاید اینترنتی بخرم.

خاک و چوووووک! شده19 تومن!!!!!واویلااااا لیلی....دوست دارم خخیلی..... من آخرین بارپارسال خریدم7تومن!الانم چندتا چیکش مونده حیفم میاد بزنمش!با این حساب که شده 19 تومن الان میرم اون یذررو فریز میکنم!
    ا

2. بانک بند ناف
    مامان آریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    263
    پسند کرده
    20

ویترین مدال ها

این she wood پر تعریف 30 میلش چنده؟

هر یک از ما فرشته هایی هستیم که فقط یک بال داریم.فقط هنگامی قادر به پروازیم که به یکدیگر بپیوندیم..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafe maman
    من می خوام برای یه دختر 13 ساله چند تا عطر با قیمت مناسب بخرم میشه راهنماییم کنید متشکرم
    عزیزم اکثر عطرها از برندهای معتبر و معروف مناسب سنین 16 یا 18 سال به بالا هستن
    به نظر من بهتره شما برای دختر 13 ساله از عطرهای she یا برند ajmal استفاده کنید که ملایم تره و تقزیبا می تونه مناسب سنشون باشه.
    Merci Beaucoup Mon Dieu

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

[quote=*مرمر*]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "sadafe maman":32nptsd1
    من می خوام برای یه دختر 13 ساله چند تا عطر با قیمت مناسب بخرم میشه راهنماییم کنید متشکرم
    عزیزم اکثر عطرها از برندهای معتبر و معروف مناسب سنین 16 یا 18 سال به بالا هستن
    به نظر من بهتره شما برای دختر 13 ساله از عطرهای she یا برند ajmal استفاده کنید که ملایم تره و تقزیبا می تونه مناسب سنشون باشه.[/quote:32nptsd1]
    منم چندتا از عطر های she رو برای چندتا نوجوون هدیه گرفتم که خیلی راضی بودم و راضی بودن قیمتش هم مناسبه
    ای آفتاب پاک صداقت در من غروب کن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

من تازگی با عطرهای jlo (جنیفر لوپز) آشنا شدم البته تو مجله ها و سایتهای خارجی زیاد دیده بودم ولی ایران پیدا نمی کردم که خیلی بو موندگاری عالی دارن . من از still و live خیلی خوشم اومد و البته همه عطرهاش خیلی بوی شیکی دارن و دلم می خواست همه رو بخرم.

ای آفتاب پاک صداقت در من غروب کن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sadafe maman
    سلام
    به نظر من هم she مناسبه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

دوستای خوبم خودم هم عطر sheبه نظرم رسید دیگه چه پیشنهادی دارید ممنون
    سراب ردپای تو کجای جاده پیدا شد کجا دستاتو گم کردم که پایانم اینجا شد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

عطر و ادكلن و ۱۵ نكته اي كه بايد بدانيد
    ۱.در دنياي مُد، عطر و اودكلن هم مثل رخت و لباس و كفش و كلاه و .. . سال به سال، نو مي*شود اما هر عطري براي هر سن
    ۱.در دنیای مُد، عطر و اودكلن هم مثل رخت و لباس و كفش و كلاه و .. . سال به سال، نو می*شود اما هر عطری برای هر سن وهرموقعیتی مناسب نیست.

۲. از عطرهایی مانند بولگاری، اسكادا و ایریا كه رایحه سنگینی دارند، ترجیحا در محافل رسمی استفاده كنید. همیشه بهتر است كه در مكان*های رسمی از رایحه*های تلخ، گرم، شیرین و تند استفاده كنید. ۳
    . در ساخت عطرهای تلخ معمولا از اسانس*هایی مانند ریشه درختان و ادویه*های تند شرقی استفاده می*كنند. عطرهای شیرین و گرم هم عطرهایی هستند كه از بو و طعم شكلات و میوه*های تابستانی برخوردارند.
    4_. از عطرهایی مانند مادام روشاز، گپ، هوگو و آزارو ترجیحا در محافل دوستانه و صمیمی استفاده كنید. همیشه بهتر است كه در محافل دوستانه و صمیمی، از عطرهای سرد و ترش استفاده كنید.
    ۵. عطر سرد به عطری می*گویند كه حس خنكی و تازگی را القا *كند.استشمام این عطرها معمولا باعث می*شود كه طعمِ میوه*هایی مانند خیار و هندوانه را به خاطر بیاوریم.

6. عطر ترش به عطری می*گویند كه طعم مركبات را به خاطر بیاورد. عطرهای ترش نیز القاكننده حس طراوت و شادمانی*اند.
    7. عطرهای سرد و ترش باعث آرامش روحی و رفع خستگی نیز می*شوند. لابد دیده*اید كه در باشگاه*های ورزشی، هوای داخل باشگاه را معمولا با رایحه*های سرد و ترش مطبوع می*كنند. عطرهایی با طعم گل*های وحشی می*توانند حس صمیمیت بیشتری به محیط القا كنند.
    ۸. همانطور كه در بحث رنگ*ها، از رنگ سال و رنگ فصل برایتان گفتیم؛ در بحث عطرها هم باید از عطر سال و عطر فصل صحبت كنیم. طبیعتا عطرهایی كه بهتر است در روزهای گرم و آفتابی استفاده *شوند، با عطرهایی كه مناسب روزهای سرد زمستان*اند، یكسان نیستند
    .۹. در فصل بهار از عطرهای ملایم استفاده كنید. عطرهای ملایم و بهاری را معمولا از گل*های بنفشه، تمشك و مگنولیا می*گیرند.
    10. در روزهای گرم تابستان برای ماندگاری بوی عطر باید به دفعات بیشتری از آن استفاده كنید.با این حساب، بهتر است كه در فصل گرم از عطری استفاده كنید كه ماندگاری بیشتری داشته باشد.
    ۱۱. در فصل گرم، استفاده از رایحه*های خنك و ترش، تلخ و ***سرد، جنگلی و* وحشی بسیار خوشایند است. استفاده از رایحه های خنك و ترش در فصل تابستان، سرمای خوشایندی را به شما و اطرافیانتان منتقل می*كند و درنتیجه از حس ِ*گرمای محیط می*كاهد تا به یك حس تعادل دمایی برسید.

12. ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر است. یعنی در پاییز و زمستان با توجه به دمای پایین هوا، الكل موجود در عطر دیرتر تبخیر می*شود. در فصل*های سرد سال، بهتر است از رایحه*های سنگین مانند عطرهای شیرین، تند و تلخ استفاده كنید.
    ۱۳. اگر پوست*تان چرب است، خوشحال باشید چون دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوست*های چرب و تیره بیشتر است. اما عطر برای پوست*های روشن و خشك، در حكم یك مرطوب*كننده است و دوام زیادی روی این پوست*ها ندارد.
    ۱۴. اگر پوست*تان روشن و خشك است و می*خواهید ماندگاری عطرتان بیشتر شود، بهتر است پیش از استفاده از عطر، از لوسیون*های مرطوب كننده بدون بو استفاده كنید.

[JUSTIFY]۱۵. از زمان*های گذشته، این باور همچنان پابرجاست كه عطر و اودكلن را باید به پوست جلوی گردن و یا به مچ دست زد. واقعیت این است كه زدن عطر بر روی محل نبض*ها (مانند: مچ*دست، مچ پا، پشت زانوها و نبض گردن) باعث متصاعد شدن رایحه عطر شده و كلا خوشایند است اما پزشكان توصیه می*كنند به گردنتان عطر نزنید چرا كه این كار، احتمال بیماری*های پوستی را در این ناحیه افزایش می*دهد [/JUSTIFY]
    glabella این نوشته را پسندیده.
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را