نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,505 به 1,512 از 2556
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    parvaneh jon آواتار ها
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    686
    پسند کرده
    427

Re: عطر و ادکلن

سلام دوستان.کسی اسم عطر چیک chik رو شنیده .میخواستم بدونم قیمتش چنده و موندگاریش چطوره؟البته مردونش !
    قورمه سبزی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    0

chic عطر خیلی خوبی هست عزیزم از برند کارولینا هررا هست. حدود قیمتشم 110 تومنه عطر ملایم و شیرینی هست بوی دارچین و لیمو میده. موندگاریشم خوبه
    Merci Beaucoup Mon Dieu

parvaneh jon آواتار ها
    میزان امتیاز
    15
    پسند شده
    686
    پسند کرده
    427

ممنون مرمر جون.
    قورمه سبزی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سودابه
    سلام دوستان منم می خوام ی عطر بخرم که هم به درد تابستون بخوره هم به درد بقیه فصلها!!!!!!!!!!!من بوی گل دوست دارم بوی یاس از عطرهای که بوی خیلی شیرین دارن یا بوی وانیل و اب نبات میدن خوشم نمیاد پخش بوش می خوام خوب باشه زیر صد تومن چی پیشنهاد میدید؟
    کسی عطر ورساچه بای ورساچه رو داشته ؟بو و موندگاریش چه طور؟من خودم بین ورساچه بای ورساچه و بری بری لندن و ازارو ناو صورتی موندم!
    یکی از دوستان هم پرمیر جور نینا ریچی رو معرفی کرد؟بوی چی میده و موندگاریش چقدر؟یک از دوستان هم ی عطر از ایو روسه معرفی کرد میشه در مورد نوع بو و موندگاریش بکی.راستش من چند تا از عطر های ایو روشه رو تست کردم بوش حتی تا رسیدن به خونه هم باقی نمونده بود!!
    مرمر جون میشه منم راهنمایی کنی.هنوز نتونستم عطر بخرم.مهمترین مسیله برام موندگاری و پخش بوی عطرا هست چون اکثر عطرایی که اسمشون گفتم میدونم بوهای خوبی دارند.ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    0

سودابه جون نینا ریچی پرمیر بوش نزدیک به دلچه گابانا رز د وان هست کسانیکه از د وان خوششون میاد حتما این و می پسندن پرمیر رایحش شیرینه تستش کن شاید خوشت بیاد تو نت اول یکم شیرینیش بیشتر ولی وقتی نت دوم میاد بیرون عالی میشه
    در مورد عطرهایی که گفتی من راستش زیاد با ورساچه نم تونم ارتباط برفرار کنم نمی دونم چرا؟!!
    اما در مورد آزارو نو و باربری لاندن هر دو عالی هستن از لحاظ موندگاری لاندن خیلی قوی تره پخش بوشم خوبه آزارو خیلی ملایمه ولی لاندن خنک و شیرینه البته شیرینیش زیاد نیس.
    در مورد ایو روشه راستش خود من از یکی از عطرهاش استفاده میکنم حتی کادو هم زیاد میدم عطر بدی نیست اما خوب راستش و بگم ایو روشه یه برند ارزان مثل نیوآ هس روش زیاد نباید حساب باز کرد در برابر برندهای معتبر عطرساز در واقعه هیچه
    Merci Beaucoup Mon Dieu

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

بسیار بسیار ممنون از راهنماییت با این تفاسیری که گفتید برم تو کار بربری لندن.بین لندن برایت و سامر به نظر شما کدوم بوش شیک ترو با کلاس تر .تو شهر ما ی مدت بربری لندن رو نمی ارن نمی دونم چرا؟باید بیام از تهران بخرم شما به جز هایلند کجا رو پیشنهاد میکنی که از اصل بودن عطر مطمین باشم و قیمتشم دولا پهنا حساب نکنن.
    یک دنیا تشکر مرمر عزیز

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

ی سوال دیگه هم داشتم مرمر جان شما بودی که عطر سو الکسیر ایو روشه رو معرفی کرده بودی؟ من چند روز پیش این عطر رو تست کردم بوش خوب بود ولی موندگاریش حدود سه ساعت بود و قیمتشم حدود هشتاد نود تومن بود.اگه قرار باشه برای ی عطر ایوروشه اینقدر پول بدم بهتر نیست با مقداری هزینه کردن بیشتر از مارک بهتری خرید کنم
    بازم ممنون بوووووووووس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    0

بله درسته so elixir عطر خوبیه موندگاریشم بد نیس اما در مورد قیمت در حدود 50 تومنه عزیزم نه بالاتر!!!!
    بهرحال میل خودتونه اگه تمایل به خرید عطرهای بالاتر هستید شما مختارید ولی خوب من نظرم و گفتم ایو روشه در مقابل برندهای مطرح و قدرتمند عطرساز از رتبه پائین تری برخورداره.
    Merci Beaucoup Mon Dieu