نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,193 به 1,200 از 2555
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

Re: عطر و ادکلن

این عطر جدیدم David Yurman بوش خیلی خوبه با موندگاریه بالا با رایحه گلهای بهاری و چایپر

آرزوهایت را بر آورده می سازد ، خدایی که آسمانی را برای خنداندن گلی می گریاند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz19
    با سلام خدمت دوستان عزیزه رایحه شناس...لطفا بفرمایید چطور میشه عطر اصل رو از تقلبی تشخیص داد و اینکه شما برای خرید عطر چه فروشگاههایی رو پیشنهاد می کنید؟
    سلام دوست خوبم

البته من که رایحه شناس نیستم ولی عطر بازم

شاید از نظر ظاهری خیلی نشه فهمید چون اونی که غیر اصل میسازه کاری نمیکنه ک شما بفهمی غیر اصله.

همینکه از جای معتبر میخرید خیلی میتونه کمک کنه.

من بیشتز از هایلند (خیابون ارژانتین) خرید میکنم. تنوع عطری زیادی داره اما اینکه گرون میده یا نه زیاد برام مهم نیست واسه همین زیاد دنبالش نرفتم که جای دیگه قیمت کنم .
    دیده را فایده آن است که دلبربیند؛

اللهم عجل لولیک الفرج...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

برای تشخیص عطر اصل از تقلبی من همیشه این کارو میکنم که یه داروساز بهم یاد داد و واقعا جواب میده.هر وقت خواستین عطر بخرین شیشه عطر رو خوب تکون بدین بعذ نگاه کنید ببینید اگه اون حبابای روی عطر زود رفت و دوباره یه مواذ صاف بدون حباب شد حتما حتما تقلبیه عطر اصل حبابای توی شیشه زود نمیره وحتی اگه خیلی ازون حبابا بره بازم چندتا دونه حباب میمونه که زمان میبره تا بره.امیدوارم خوب توضیح داده باشم بعذ چندبار تمرین دستتون میاد.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

golboo جان منم اینو اتفاقا از یه داروساز شنیدم به نظرم درسته اونم بدلیل الکل زیاد استفاده شده در عطرهای تقلبی هست اما اگه به عطر فروش ها اینو بگی زیاد تصدیقش نمیکنن و فوری میرن تو خط بویایی!!! و در واقع مواردی که به قول خودشون فقط از عهده اونا برمیاد مثل شناسایی بوی اصل از فرع و میزان الکل استفاده شده و نوع بسته بندی و فونت رو شیشه و خود شیشه عطر و درب عطر و ...
    ولی با این حال خود من بیشتر به بوی عطر، بینی من واکنش نشون میده عطرهای تقلبی میزان استفاده از الکلشون زیاده بوی عطرشون تیزه اگه دوتا عطرو اصل و تقلبی رو ( البته اگه اصل و تقلبی رو با هم پیدا کردین ) کنار هم بو کنید میبینید عطر تقلبی بوش تیزتره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ㋡سلاله㋡
    نقل قول نوشته اصلی توسط parinaz19
    با سلام خدمت دوستان عزیزه رایحه شناس...لطفا بفرمایید چطور میشه عطر اصل رو از تقلبی تشخیص داد و اینکه شما برای خرید عطر چه فروشگاههایی رو پیشنهاد می کنید؟
    سلام دوست خوبم

البته من که رایحه شناس نیستم ولی عطر بازم

شاید از نظر ظاهری خیلی نشه فهمید چون اونی که غیر اصل میسازه کاری نمیکنه ک شما بفهمی غیر اصله.

همینکه از جای معتبر میخرید خیلی میتونه کمک کنه.

من بیشتز از هایلند (خیابون ارژانتین) خرید میکنم. تنوع عطری زیادی داره اما اینکه گرون میده یا نه زیاد برام مهم نیست واسه همین زیاد دنبالش نرفتم که جای دیگه قیمت کنم .
    مرسییییییییییییییییییی دوست خوبم...حتما یه سری به هایلند می زنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

امشب تولد داداشم بود واسش اینو خریدیم :

معرکـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــه اس بوش
    marziyeh.ali1 این نوشته را پسندیده.
    دیده را فایده آن است که دلبربیند؛

اللهم عجل لولیک الفرج...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    0

عزیزان elle اِل خونده میشه با ل ساکن، یه کلمه فرانسویه به معنی او مونث هست مثل she

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط titi.jan
    عزیزان elle اِل خونده میشه با ل ساکن، یه کلمه فرانسویه به معنی او مونث هست مثل she

آفرین چه اشاره به جایی داشتید تی تی جان. اسامی بسیاری از عطرها به غلط تلفظ میشه مخصوصا عطرهای فرانسوی مثل elle که ال تلفظ میشه یا j adore dior که در واقع همون je adore هست به معنای می پرستم و ژادوق تلفظ میشه یا terre d hermes که تغ تلفظ میشه به معنای زمین و...

• بانک بند ناف