نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree698Likes

موضوع: عطر و ادکلن

نمایش نتایج: از 1,105 به 1,112 از 2555
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: عطر و ادکلن

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaii
    نقل قول نوشته اصلی توسط love station
    عطرهای برند اجمل خیلی خوبن.درسته مال پاریس نیست و مال اماراته و شاید مثل برندهای معروف قیمت بالایی نداشته باشن اما ماندگاری و خط بوی خوبی دارن.خیلی از عطرهای برندهای معروف و گراناصلا خط بو ندارن و باید دماغتو به جایی که عطر زدی بچسبونی تا بوشو حس کنی!!!!ولی عطرهای اجمل خط بوی خوبی دارن و بوشون خوب پخش میشه.عطر chemystery از همین برند خیلی بوی خوبی داره.یه عطر اسپرته.قیمتش 25000 تومنه.الان نزدیک عید شده 30000 تومن.اکثر عطرهای برند اجمل قیمتاشون همین حول و حوشه.اینم عکسش.

http://www.mamipic.com/share-F5C0_4F3E7BCA.html www.mamipic.com/share-F5C0_4F3E7BCA.html

باهات شدیدا موافقم منم همینو استفاده میکنم و عاشقشم خط بوی خوبی داره اینو سه ماه پیش فروشنده بهم معرفی کرد با تردید زیاد خریدم ولی خیلی الان راضیم
    من هم موافقم ، ادکلن محبوب منه اکه البته چند قطره دیگه ازش بیشتر نمونده ولی خیلی دوسش داشتم . الان نمیدونم چی بخرم همین رنج قیمت تا 40-45 تومن...که موندگار باشه

2. بانک بند ناف
    ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva
    به نظرتون واسه محیط کار چه عطری مناسبه؟تو محیط کارم آقایون زیاد رفت و آمد دارن و نمیخوام خیلی تند باشه.اگه میشه راهنماییم کنید و اسم یه عطر خوب بگین.راستی واسه عید هم یه عطر تک معرفی کنید که موندگاریش خوب باشه.قیمتش مهم نیس.

من برای محیط کار جاستیتی و یا کلاسیک زنونه رو معرفی میکنم عطر خانم معلم ها مثل مامان خودم و خانم های کارمند من که خیلی جاستیتی رو دوست دارم .
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hiva
    به نظرتون واسه محیط کار چه عطری مناسبه؟تو محیط کارم آقایون زیاد رفت و آمد دارن و نمیخوام خیلی تند باشه.اگه میشه راهنماییم کنید و اسم یه عطر خوب بگین.راستی واسه عید هم یه عطر تک معرفی کنید که موندگاریش خوب باشه.قیمتش مهم نیس.
    عزیزم من تو محیط کار بیشتر از این عطر ها استفاده میکنم dolce & gabbana , burberry ملایم هستند.
    برای عید هم بهتون یکی از مدل های dior مخصوصا pure posion رو پیشنهاد میکنم .(midnight posion هم خوبه)
    و CH از carolina hererra. هر دو محشرن حتما امتحان کن
    هر دوتاشون گرم وشیرین هستن و مخصوص مجالس مهمانی قیمت اولی فک کنم حدود 220دومی حدود 150
    آرزوهایت را بر آورده می سازد ، خدایی که آسمانی را برای خنداندن گلی می گریاند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

مامی ساینا مارک کلیون محصولات مردانه خوبی داره وخیلی متنوع برای همه نوع پوست داره من شوهرم پوست سفید و حساسی داره ولی استفاده میکنه راضیه ست کادویی زیادی داره
    پروردگارا
    ازعشق امروزمان چیزی برای فردایمان باقی بگذار
    به اندازه یک نگاه "به اندازه یک لبخند"
    تابه یاد داشته باشیم که روزی عاشق هم بودیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

منم جولی استفاده می کنم بوشو دوس دارم بوی سرد داره قیمتش هم مناسبه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

طرفدارانِ بوهای خاص البته برای آقایان !!!
    طبق معمول به پیشنهاده آقای فروشنده این عطرو خریدم و چون خیلی* با استقبال رو به رو شد گفتم اینجا معرفی* کنم

solo by loewe
    شاید اسمشو کم شنیده باشیم ولی* اونجوری که من تحقیق کردم کمپانی دیور ،جیونچی، و ... زیر مجموعهٔ این کمپانی هستند !
    بوش سرد و اسپرت ، مخصوص استفاده در روز و کلی* با کلاس خلاصه !
    ۱۲۵ میلش رو خریدم ۱۱۵ تومن !

روژان ج آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    633
    پسند کرده
    341

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaii
    نقل قول نوشته اصلی توسط love station
    عطرهای برند اجمل خیلی خوبن.درسته مال پاریس نیست و مال اماراته و شاید مثل برندهای معروف قیمت بالایی نداشته باشن اما ماندگاری و خط بوی خوبی دارن.خیلی از عطرهای برندهای معروف و گراناصلا خط بو ندارن و باید دماغتو به جایی که عطر زدی بچسبونی تا بوشو حس کنی!!!!ولی عطرهای اجمل خط بوی خوبی دارن و بوشون خوب پخش میشه.عطر chemystery از همین برند خیلی بوی خوبی داره.یه عطر اسپرته.قیمتش 25000 تومنه.الان نزدیک عید شده 30000 تومن.اکثر عطرهای برند اجمل قیمتاشون همین حول و حوشه.اینم عکسش.

http://www.mamipic.com/share-F5C0_4F3E7BCA.html http://www.mamipic.com/share-F5C0_4F3E7BCA.html

باهات شدیدا موافقم منم همینو استفاده میکنم و عاشقشم خط بوی خوبی داره اینو سه ماه پیش فروشنده بهم معرفی کرد با تردید زیاد خریدم ولی خیلی الان راضیم

من هم از عطرهایی که از اجمل دارم راضیم !!

از این عطر هم خانوم داداشم داره ...3 باره میخره ... اونم اکثرعطرهاش از اجمل هس ... من چون می دیدم همیشه عطرهای خوبی میزنه و از اجمله مشتری اجمل شدم
    ...این تصویر من در سحرهای ماه رمضان ..!!

10 روز بدون سحری روزه گرفتم !! امروز12 ماه رمضان...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

من روز عشق برای همسرم عطر دیویدوف خریدم ولی اصلا راضی نیستم بوش اصلا نمیمونه کاش واسه چیز دیگه ای هزینه میکردم.