نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree4Likes

موضوع: راهنمايي ، پرسش و پاسخ براي خريد لــــــــــــــــوازم منزل

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 965
صفحه 1 از 121 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    125
    پسند کرده
    0

راهنمايي ، پرسش و پاسخ براي خريد لــــــــــــــــوازم منزل

دوستان میخام برای جهیزیه خواهر ماکروفر بگیرم به نظرتون چه مارکی خوبه
    ما رفتیم مدلهای سامسونگ رو دیدیم خیلی جالب بودن اما از هر کسی میپرسیم میگن ال جی خیلی بهتره
    ممنون میشم کمک کنین
    :72: :72: :72:

نقل قول نوشته اصلی توسط خاتون
    خانومی منم شنیدم ال جی خوبه..
    البته میگن مایکروویو بگیرین نه مایکروفر چون مضراتش کمتره!
    منخودم کن وود دارم...هم مایکروویوه هم آون توستر و این خیلی برام مفیدبوده...اینقدر هم کارایی داره که خودم هنوز بعد از 2 سال کشف نکردم!!!!:-B
    این ماله منه:

قیمتشم 315000 تومنه...

نقل قول نوشته اصلی توسط نرمینه
    نیلوفرجون بهت پیشنهاد می کنم اصلا مایکروفر نخری چون هیچگونه استفاده بهینه ای نداره تو ********** که بودیم مریم شریفی مهربونآون داشت و خیلی هم راضی بود و راست هم می گفتم که خیلی بهتر از مایکروفرهست غذا که تو مایکروفر نمی شه پخت و کیک و انواع مرغ هم خشک میشه اما تویآون این خبرها نیست و مثل مایکرو قابلیت یخ زدایی و گرم کردن غذا هم دارهبدون هیچ اشعه مضر
    آونهای دلونگی خیلی متنوع و شیک هست من خودم مایکرو دارم اما می خوام بفروشم و یک آون تهیه کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط ساناز مامان دانیال
    نیلوفر جان راستش من خودم از مایکرو خیلیاستفاده میکنم مثلا کیک و برنج را توی اون میپزم سیب زمینی یا هویج و. راهم با مایکرو میپزم خیلی زود انجام میشه
    بین ساسونگ و ال جی ببین هر دوتاش یه جورن کیفیتش ولی ال جی خدمات پس از فروش بهتری داره

نقل قول نوشته اصلی توسط نگین
    نیلوفر جون منم مایکرو دارم ولی به نظر من سولاردام ال جیبخرین که اصلا ضرری نداری چون مثل فر عمل میکنه. خیلی هم عالیه در ضمنحالت مایکرو ویو هم داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sandra
    سلام نیلوجون.فک میکنم ما یکروفر یه ترجمه واسه مایکروویوباشه.من خودم مایکروویو ال چی 42 لیتری داشتم و همه جور استفاده همکردم.حلوا-کوکو-کیک-جوجه کباب-یخ در بهشت........ ولی در کل ناراضی . [-(چون کیکش خیس در میاد.جوجه لاستیکی میشه و........دیگه اینکه تو نت تحقیقکردم نظرات مخالف زیاد بود :38: خلاصه اینکه ردش کردم و یه اونویداس خریدم که خیلی راضیم. من معتقدم رو چشمو هم چشمی نباید سلامتیرو بهخطر انداخت.بعضی اسیبها در دراز مدت نشون داده میشه :love:

نقل قول نوشته اصلی توسط ارديبهشت
    سلام نيلوفر جون من هم قم به دنيا اومدم ولي الان ساكن قم نيستم :43:
    درمورد خريد ماكروفر اگه دير نشده باشه به نظر من سولاردام بهترين باشه چونهمه امكاناتي داره مثل بخار پز-گريل-يخ زدايي 4 دستوره مخصو ص همه چي كهمن خيلي ازش استفاده ميكنم - برنامه زمان بندي سيو شده مخصوص غذاهايايراني- جوجه گردان چهار سيخ و همه چي كه الان يادم نيست ولي تحقيق كهكردم همه فرشنده ها گفتن اين نوع تكميل ترينش هست در ضمن خطر ش هم ازبقيه كمتره چون فر نوري هست .در ضمن من كيك هام هم توش خيلي خوب ميشه:32:
    اینم آدرس وبلاگ تازه کار من
    nilofarshadab.blogfa.com

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    125
    پسند کرده
    0

Re: خرید ماکروفر

مرسی خانوما بابت راهنماییهاتون :love: :love: :love:
    نگین جان قیمتش نمیدونی چنده آخه من میخام برای عروس کادو بگیرم مهم نیست اما میخام ببینم اندازه هست یا نه مرسی ازت
    ساندرا جان این اون ویداس چیه ؟
    نمیدونم همش احساس میکنم شما بانوسوسانو ********** هست ;;)

نقل قول نوشته اصلی توسط sandra
    سلام زهراجون درست میگم؟من سوسانو نیستم.من سندرام کهوقتی وارد اشپز ان لاین شدم که بزن بزن بود :101: :budo: من اون توسترمارک ویداس دارم که با برق کار میکنه.4سال پیش 90 تومان خریدم وراضیم.گرممیکنه سرخ میکنه .کیکم توش عالی میشه. :72:

نقل قول نوشته اصلی توسط ارديبهشت
    سلام مجدد :43:
    نيلوفر جون من دوسال پيش گرفتمچهارصدو هشتاد هزار تومان سولاردام ال جي الان نميدونم چنده ولي ماكروفرخوبيه ديگه فول هست من كه راضي هستم چون قبل از خريد خوب تحقيق كردهبودم :72:
    اینم آدرس وبلاگ تازه کار من
    nilofarshadab.blogfa.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

ساید بای ساید

سلام میخواستم نظرتون رودرباره ساید بای ساید بدونم از لحاظ جا دار بودن اخه بعضیها میگن جا نداره وچه مارک ومدلی خوبه من میخواستم بگیرم ولی مرددم

خانومی خواهر من فریجیدر داره و فوق العاده راضیه...کلامزایای فریجیدر خیلی زیاده...ابعاد و طبقه بندیش هم خیلی ایده آله...یخهاشاز ساید بای سایدهای سامسونگ و دوو خیلی بهتره...دیگه در کل من این مارکوپیشنهاد میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط عطيه
    ساحل جون من LG رو پيشهاد ميكنم
    هم خودم دارم هم اكثر دور بريهام
    ما كه خيلي راضي هستيم
    شنيدم كه مصرف برقش هم نسبت به يخچالهاي آمريكايي پايينتره
    خدمات پس از فروشش هم عاليه
    اما شنيدم بعضي از sumsung ها برفك ميزنه
    اما درمورد Lg كه فكر كنم 10نفري هستند دوروبرم كه دارند تابحال نشنيدم كسي ناراضي باشه
    به نظر من قيافه اش هم بهتره
    بازهم سليقه ايه :72:

نقل قول نوشته اصلی توسط دخترک
    ساحل عزیز من ساید بای ساید سامسونگ دارم 29 فوته. دوساله دارم و فوق العاده ازش راضیم به خصوص از یخچالش، یخچالش هم حسابیجاداره هم واقعا همه چیز رو خوب نگه می داره به خصوص میوه ها رو. امافریزر همه ی ساید بای سایدها کوچیکه حتی مال ما که بزرگترین سایز بود اونموقع. البته واسه من و همسرم که دو نفریم و همیشه گوشت و مرغمون رو واسهمصرف طولانی مدت می خریم کفاف می ده اما اگه خانواده ی پر جمعیتتری باشینفکر کنم دوقلو خیلی بهتر باشه. ما می خواستیم دوقلو بگیریم اما چون اونموقع مدلای جدید تو بازار نبود به این راضی شدیم اما تازگی کلی مدلهایجدید و قشنگ زیمنس و بوش و سامسونگ و ال جی دیدم که آبسردکن و یخساز همدارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery
    ساحل جون اگه از لحاظ مالي برات فرقي نميكنه من هم مثلخاتون فريجيدر رو بهت پيشنهاد ميكنم. توشيبا ژاپن هم فوق العادست هم مصرفشهم موتورش...ولي فريجيدر موتورش خوبه....مصرفش معموليه ولي جنس قطعاتداخليش خيلي خوبه واز بقيه سايد باي سايدها جا دارتره.

زيمنس و بوش آلمان هم از لحاظ موتوري و مدل خيلي خوبن...فقط خيلي جادار نيستن و جنس طبقاتش خيلي خوب نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط سعيده
    ساحل جون من هم فريجيدر رو بهت پيشنهاد ميكنم. به نظرم اگهخودت يه دوري توي سه راه امين حضور بزني و نمايندگي هاي مختلف روبري و بعدبا هم مقايسه كني دستت مياد كه كدوم رو انتخاب كني. مارك فريجيدر از نظرقطعات داخلي و موتورش خيلي خوب و مناسبه و ظاهرش هم ساده و شيكه.

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزانه
    من سایدم سامسونگه و خیلی راضیم هیچ وقتم برفک نزده درکل خیلی خوبه ولی جای فریزریش کم هست :72:

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: ساید بای ساید

با تشکر که بهم جواب دادین توی فریزرش ماهی میگو مرغ وگوشت رو برای چند وقت وچه مقدار میشه فریز کرد ویا تویخچال قابلمه جا میگیره

خانومی میزان نگهداری مواد غذایی توی فریزر که ربطی بهمارکشون نداره کلا بیشتر از 12 ماه نمیشه ماهی و میگو نگهداری کرد...
    توی یخچالشم قابلمه جا میشه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

خاتون جون منظورم این بود که چه مقدار از مواد غذایی مانند ماهی میگو گوشت ومرغ رو میشه نگهداری کرد تو فریزرش از نظر وزن و اندازه :43:

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: خرید ماکروفر

سلام عزیزم
    من 2 ساله که سولاردام دارم با کلی تحقیقات خریدم...
    مایکروفر و مایکرو ویو یکی اند...
    الان چند ساله که سولاردام ال جی حرف اول رو میزنه و تو بورس چون حالتهای مختلف ویو رو داره گریل ... اون... توستر... و خیییییییییییلی امکانات دیگه.
    هر طور مایلی.

میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    84
    پسند کرده
    0

منم بهتون *وستینگ هاوس* رو پیشنهاد می کنم. تا امروز ساید بای سایدی با گنجایشش نیومده البته قیمتش به نسبت یخچالهایی مثل سامسونگ و ال جی خیلی بیشتره ولی عمریه و حرف نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery
    نگين جون كارخونه وستينگهاوس جمع شده و ديگه توليد نداره والان كارخونه توليدش توي مكزيك( يا برزيل) داره ماركwhite house رو توليدميكنه..چيزهايي كه توي بازار مونده از قبله و از لحاظ خدمات پس از فرو شدر آينده يه كم مشكل دار ميشه.
    sepidar1390 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    2

Re: راهنمايي ، پرسش و پاسخ براي خريد لــــــــــــــــوازم

دوستان می خوام کتری و قوری برقی بخرم؟ چه مدلی و چه مارکی بهتره و البته قیمت اگه دارین
    و اینکه می گن چایی توش خوب نمی شه اینجوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aram_khp
    آوا جون به نظر من کتری و قوری برقی خریدن پول دورریختنه ... اگرم میخوای فقط برای آب جوش آوردن بگیری از همین tea fall هابگیر ... کیفیتش خیلی خوبه مثل تفاله ... چایی توشون خوب دم نمیکشه وقوریش بسیار بزرگ و غیر قابل استفاده اس. هیچی چایی ای که روی سماور دممیکنی نمیشه ... بعدشم کتری . راستی یه سری سماور برقی هست اونهابهتره

صفحه 1 از 121 123411 ... آخرینآخرین