نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2505Likes

موضوع: مرغ درسته

نمایش نتایج: از 185 به 192 از 323
صفحه 24 از 41 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    lady of shalott آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7300
    پسند کرده
    4775
    مرغ نا درسته در فر....به مرغام آبلیمو+نمک+زعفرون و پودر عصاره مرغ زدم گذاشتم تو فر بعد چون قرار بود با باقالی پلو سرو بشه یه مایع با رب و فلفل سیاه و زعفرون درست کردم وقتی مرغم پخت ریختم روش و چند دقیقه بدون فویل توی فر گذاشتم

نام: 20140424_133142.jpg نمایش: 1402 اندازه: 29.0 کیلو بایت
    sOhEiLa71, DARYA DEL, ( MAHNAZ ( X ZIEBA و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    [url=http://lilypie.com]

2. بانک بند ناف
    من ۲ تا مرغ شکم پر مختلف درست کردم که با پوره سیب زمینی* و نخود سبز و سٔس سرو کردم.

مرغ زعفرونی ، مواد داخل : فلفل دلمه، هویج سیر جعفری چنتا تیک ه کره برگه زرد آلو گوجه کوچک با پیاز داغ-ablimo

مرغ ۲ با پیاز داغ و رب انار گردو خرد شده تفت دادم ablimo برگه زرد آلو و آلو سیاه تو فریز داشتم هویج ترخون کاکوتی؟(یه چیزی بین نعنا و آویشن) رو مرghم هم مایه مخصوص آماده سیر در زدم ۱ ساعت با فویل و ۳۰ مین بدون فویل
    نام: IMG_0836.jpg نمایش: 1370 اندازه: 106.3 کیلو بایتنام: IMG_0841.jpg نمایش: 1385 اندازه: 102.0 کیلو بایتنام: IMG_0844.jpg نمایش: 1369 اندازه: 102.4 کیلو بایت
    aydaa, yangom, atoosa92 و 15 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    lebasno

DARYA DEL آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    47
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    13935
    پسند کرده
    4737
    مرغ درسته در فر

مرغ درسته

نام: DSC04573.jpg نمایش: 2352 اندازه: 104.2 کیلو بایت
    mary524, ( MAHNAZ ( X ZIEBA, dokhtare ordibehesht و 14 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    هدف زندگی "
    زندگی بخشیدن به هدف هاست.....

mami  2m آواتار ها
    میزان امتیاز
    534
    پسند شده
    9039
    پسند کرده
    8540
    مرغ رو کاملا تمیز کردم ..قسمت رون وسینه مرغو با چاقو چند جا سوراخ کردم که خوب ببزه. یه بیاز درشت و سه حبه سیرراهم رنده کردم+ابلیمو وزعفرونوفلفل ونمک .ومرغ رو تو این مخلوط گذاشتم تا مزه دار شد تو شکمش هویچ وکدو سیب زمینی خلال شده گذاشتم وتو کیسه تنورک گذاشتم ودر فر180 بمدت 2 ساعت

نیکی گل, nora1, zardin و 12 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

$$blue rose$$ آواتار ها
    میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    7271
    پسند کرده
    1061
    نقل قول نوشته اصلی توسط roshani نمایش پست ها
    میشه بگید مرغ را چطوری به سیخ گردون باید زد؟من بلد نیستم؟
    جوجه کباب را هم با سیخ گردون میشه درست کرد؟
    عزیزم اول یه دوشاخه سیخ تو سیخ قرار بده
    مرغتو از گردن اونجای که رگاش بیرون امده بوده و تمیز کردی سیخ واردش کن از پشت سوراخ شکمش خارجش کن منکه سیخ به جای گیر نمیدم یعنی نمیتونم بعد دو شاخه دوم
    کار اصلی دوشاخه ها انجام میدن دوشاخه اول باید گردن مرع فشرده کنی دوشاخت تو بالای قسمت بالچه فروبره حسابی محکم بشه پیچشو تا میتونی صفت کنی با پیچ کوشتی یا انبر دستی
    سیخ دوم پشت مرغ حسابی جمع کم دوشاخت فرو بره تو پوست مرغ دوطرف شکمش حسابی فشارش بده تا مرغشاز قدشم یکم کوتاه بشه اینجوری به سیخ موقع پختن لق نمیزنه اینم محکم کن
    بعد بالای مرغ و بهم و روناشم بهم ببند
    من یکی دوبا نخم دور مرغ پیچیدم که عالی نگهش داشت سه چهارتا دور دور مرغ پیچید زیاد نه

برای جوجه کبابهم بله میشه یه سیخای مخصوصی هم هست که بجای یه سیخ 5 تا سیخه سوار میشه رو یه دیسک که اون میخوره به جوجه گردون

اینام از نت گردینام: morgh beryan sikh.jpg نمایش: 1279 اندازه: 38.8 کیلو بایتنام: DSC01427.JPG نمایش: 1140 اندازه: 27.9 کیلو بایت

زیرشون تو فر یه تابه اب قرار بده که روغنش تو فرت نچکه والا دود کل خونه تو بر میداره پشیمون میشی از کارت
    حداقل مرغت دوساعت تو فر بمونه استخوناشم میشه خورد
    نوشجان
    cma, zardin, m1361 و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

titish khanoom آواتار ها
    فرشته
    نوشته های وبلاگ
    18
    کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    768
    پسند شده
    46941
    پسند کرده
    17064

ویترین مدال ها

مرغ درسته مارینه شده با :پیاز/فلفل دلمه ای/گردغوره/گردلیمو/کاری/نمک/فلفل سیاه/فلفل قرمز/آبلیمو(که تازه فهمیدم گوشت مرغ رو سفت میکنه و نباید بریزیم)/ماست/یک دونه کیوی

داخل شکمشو آلو و زرشک و فلفل دلمه ای گذاشتم و روی سیب زمینی حلقه شده گذاشتم تو فر.هر از گاهی روشو با کره و زعفرون برس کشیدم تا کاملا پخت و برشته شد.
    سیب زمینی های دورشم اینجاست>>>چیپس گل رز
    عجله ای تزیین کردم و یادم رفت مرغو برگردونم.ایندفعه خیلی کرکر شده طفلک ندید بگیرین

قیمه احتمالا :-x

zardin, nora1, mami mahdis و 11 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    169
    پسند کرده
    121
    بچه ها این دفعه به مرغتون جسابی رب انار بزنید وای عالی میشه هر کی میخوره دستور میخواد
    من مرغ رو از شب قبل پیازخورد میکنم روش و با نمک ماساژ میدم بعد ابلیو ورب انار و ادویه رو قاطی میکنم میزنم بش حتی زیر پوستش هم میزنم تو شکمش من برنج و زرشکو گردو میزنم با رب انار
    وااز اونچایی که بدم میاد مرغ حشک شه تو پیرکس در دار سه ساعت میزارم تو فر حسابی اب و روغن پس میده که سر ابش دعواست بدجوری خوشمزس
    Andrew, **mahsa**, mahshid و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#31859b]حتی در بن بست ها هم راه اسمان باز است باید پروازرا بلد بود![/HIGHLIGHT]

پنجه طلایی آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    218
    پسند شده
    5974
    پسند کرده
    3913
    مرغ درسته که این بارروشو فویل کشیدم دوساعت با پیازو هویج وسیب زمینی کمی نمک تو فرپخت بعد روشو کره مالیدم وگریل روزدم تا روش سرخ شه ولی دیگه این طوری درست نمیکنم چون پوست مرغ چسبیدبه فویل وبدمنظره شد مثل همیشه بدون درپوشت میپزم که خیلی بهترهنام: DSC00078.jpg نمایش: 1289 اندازه: 100.7 کیلو بایتبه خاطرمهموناکه پلوروخشک نمیخوردن لوبیاسفیدباآب خودمرغ یه حالت سس درست کردم باسیب زمینی به شکل رز
    قورمه سبزی

nora1, m1361, Andrew و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 24 از 41 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین