نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree2Likes

موضوع: معرفي و تجربیات استفاده از وسايل ورزشي و لاغری در خانه

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 232
صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    214
    پسند کرده
    257

Re: معرفي وسيله ورزشي براي كوچك كردن شكم

fotros جان

من رفتم و این دستگاه ابکینگ رو خریدم.خود فروشنه هم بین این سه وسیله ،آبکینگ رو پیشنهاد داد

ولی کار باهاش خیلی هم آسون نیس:(

یا شاید من نمیتونم:(((

خیلی باید فشار بیاری تا اون میله بیاد پایین .واقعا دستم درد گرفت
    البته شاید من هنوز بهش عادت ندارم :((

حالا یه چند روز که کار کردم میام و بهتون میگم که چجوریه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

صبایی جونم مبارکت باشه
    بهت که گفتم یکی دو روز باهاش کار کنه هم مچه دستت قوی میشه هم عادت میکنی،فقط نا امید نشو
    منتظر خبرای خوبت هستم
    [HIGHLIGHT=#c0504d][HIGHLIGHT=#ffffff]
    [/HIGHLIGHT]
    [/HIGHLIGHT]یه روزی، یه جایی، یه جوری، یه کسی، یه چیزی، صبر داشته باش صبر داشته باش

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    214
    پسند کرده
    257

یه چیزی

نه !خوبه دستگاهه

حالا فهمیدم چجوریه

من اشتباهی اون میله رو فشار میدادم به سمت پایین ینی باید تمام وزن خودمو می کشیدم به سمت پایین واسه همین خیلی فشار میومد

در صورتی که اون میله فقط یه تکیه گاهه تا کمک کنه که بلند شم

حالا تونستم یه 70تایی بزنم

میخوام برم چند جای شکم رو اندازه بگیرم بعد از چند وقت کار کردن با دستگاه هم دوباره اندازه بگیرم

ببینم چقد تاثیر گذاره

حتما میام و بهتون میگم

صبا جون مباركه.سي دي اين دستگاه رو با دقت ببينين.من اوايل مثل اوني كه تو سي دي ياد ميده نميزدم ولي اون جوري بزنين كاملا حس مي كنين داره به شكمتون فشار مياد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

vesper جان ممنون از راهنماییات
    ولی خود من به شخصه از دکترای رژیم و زیبایی خوشم نمیاد (به کسی توهین نشه،قصد جسارت ندارم) نظر شخصیه،
    من خودم وقتی تاثیره یه چیزیو به چشمم میبینم اون واسم میشه یه اصل،
    اکثرا از رژیم و چیزایی که اونا رو از وابستگی به خودشون در میاره متنفرن: من یه مدت همراه خوانوادم زیر نظر یه متخصص گیاهخواری رژیم خوامخواری گرفتیم سر 40 روز تاثیرشو دیدیم پدرم حدود 17 کیلو کم کرد توی همین 40 روز ما خودمون هم 10 کیلو 5 کیلو کم کردی هرکسی به وزن اییده آلش رسید بدون اینکه نه صورتمون چروک شه نه مشگلات روده و نه چیزی دیگه پیدا کنیم اون متخصص بهمون اخطار داد ابدا رژیم به دکتری نشون ندید چون ردش میکنه ما وزنمون حدود دو سال ثابت نگه داشتیم بدون کم خوری یا رعایت رژیم و خیلی خیلی آهسته دوباره وزن اضافه کردیم که تقصیر خودمون بود ولی به اون وزن افتضاح هنوز نرسیدیم.
    حتی مادرم هم که دیابتیه بعد و قبل از شروع رژیم ازمایش داد که بعد رژیم دکتر گفت امکان نداره چون تقریبا خوب شده بود
    خودم به شخصه طب سنتی رو ترجیح میدم و اما در رابطه کار با دستگاه: من گفتم این دستگاه واقعا روی کوچک کردن شکمم تاثیر چشمگیر داشته خیلیا تا دیدنم ازم پرسیدن منم با صراحت بهشون گفتم که با دستگاه کار کردم و هیچ رژیمی نگرفتم. توی چند پست قبلمم گفتم که من بدون رژیم انجام دادم واگه با رژیم همراه باشه تاثیرش چند برابر میشه دادن این پست نه سودی واسه نداشت تنها و تنها چون دیدم داشتن شکم چه تاثیری روی روحیه میذاره خواستم اگه از دستم کمکی بر میاد انجام بدم. متاسفانه اخلاق بدیه که واسه دیگران دل می سوزونم بارها چوبشو خوردم ولی بازم عبرت نمیگیرم که
    مطمئنم شماهم برخوردید به این قضیه: اگر از یک دکتر رژیمی بپرسی مطمئن باش قرصای کارویل یا ونوستات یا چربی سوزهای دیگرو به عرق زیره سیاه ترجیه میده یا دکتر پوست استفاده از لایه بردارو به استفاده از سفید اب ترجیه میده، بازم میگم وتاکید میکنم که قصد جسارت به کسی و ندارم و فقط و فقط نظر شخصیمه. ولی بازم ممنون هرکی یه عقیده ای داره خوب
    [HIGHLIGHT=#c0504d][HIGHLIGHT=#ffffff]
    [/HIGHLIGHT]
    [/HIGHLIGHT]یه روزی، یه جایی، یه جوری، یه کسی، یه چیزی، صبر داشته باش صبر داشته باش

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    1858
    پسند کرده
    299

fotros جان من هم قصد دارم یکی از این دستگاهها بخرم. همه ی نظرات رو هم خوندم . در اینکه درازو نشست تاثیر داره که هیچ شکی نیست ولی من هم گردن درد مزمن دارم هم بدنم خیلی خشکه یه دراز و نشست میخوام بزنم میمیرم!! فکر کنم این دستگاهها به آدم کمک میکنه ( معلومه معجزه نمیکنه) فقط موندم این توتال کور رو بگیرم یا آبکینگ ...
    همسر گرامی رفته یه جائی این آبکینگ ها رو دیده میگه خیلی دستگاه ضعیفی بود یکی از دوستاش نشسته روش صدای شکستنش دراومده!!!! آیا این دستگاهها تقلبی و اصل داره ؟ یه سئوال دیگه اینکه چقدر فضا میخواد خیلی بزرگه ؟ تا میشه ؟ چون شما گرفتی و تجربه داری میپرسم . ممنون میشم اگه راهنمائی کنی.
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

fotros جان شما AB rocket دارین یا total core؟

مدیر انجمن

میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    1858
    پسند کرده
    299

هیچکدوم!! آبکینگ داره!!
    خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین