نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree54Likes

موضوع: لیست کامل از وسایل سیسمونی نوزاد

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 59
صفحه 4 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    الهه(مامان النا) آواتار ها
    الهه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1429
    پسند کرده
    147

Re: لیست کامل از وسایل سیسمونی نوزاد

در مورد خریدهای اون موقع النا:

کریر: برای من خیلی کاربرد داشت .. وقتی خیلی کوچیک بود کفش یه پتوی کوچیک مینداختم تا صاف بشه و کمر بچه اذیت نشه و شده بود صندلی ماشین

روروئک: اصلا استفاده نداشت

آغوشی : اینقدر در مورد عوارضش خوندم که جرات نکردم بخرم ..

کالسکه : چون هر جا میرفتم با ماشین بود نیازی به خریدش ندیدم و پشیمون هم نشدم...

ساک نی نی : خیلی کاربردیه ..یه جنس خوب بگیرین تا زود از قیافه نیافته چون تا مدتهای مدیدی باهاش کار دارین
    ------------------
    وان حموم : محشره .. عشقه... وان النا از این مدلهایی بود که یه سمتش نی نی حالت نشسته هست و یه سمتش حالت نیمه خوابیده و دریچه خروج آب هم داره .. کفش طوریه که نی نی توش لیز نمیخوره و مطمئنه ...

شوینده ها: من همه رو چیکو گرفتم . توصیه میکنم شما هم بگیرین ...شامپوش عالی بود ... اوایل که نی نی خیلی مونداره با دو تا قطره اش میشه نی نی رو کامل حموم کرد ..خیلی برا من برکت داشت ..با وجود اینکه حتما حتما اگه النا رو هر روز حموم نمی کردم یه روز در میون تو حموم بود...

لگن کوچک : یه لگن کوچیک هم برا حموم نی نی لازمه

حوله : من یه حوله مربعی شکل داشتم که گوشه اش کلاه داشت ..اوایل از اون استفاده میکردم و وقتی تونست بایسته از حوله لباسی اش استفاده کردم که هنوزم استفاده میکنم ...

روغن بچه: روغن النا چیکو بود و خیلی بوی خوبی داشت و حسایت هم نداشت بهش ..هنوزم داره

پودر بچه : اونم چیکو بود ولی استفاده نشد

کرم پای بچه : اون موقع تو بیمارستان به ما پماد کادبرن رو معرفی کردن ولی خوب نبود ..چرب بود و به زور از پای بچه پاک میشد ..من تو تموم این مدت از کالاندولای شرکت دینه استفاده کردم ... مارک ایروکس هم کالاندولا داره ولی النا به ایروکس حساسیت داد و فقط دینه قزوین براش خوب بود ...از داروخانه باید بگیرید
    ------------
    شیشه شیر: مامانم اون موقع دو تا خرید که اصلا تا یه ماه پیش کاربردی نداشت الان تو 2.5 سالگی النا فهمیده با شیشه آب بخوره..
    شیشه اش هم چیکو بود

پستانک: کاش یه بار استفاده میشد!!!! اصلا بدرد نخورد

دارو خوری: بلا استفاده ... البته الان النا باهاش دکتر بازی میکنه .. من اصلا از سرنگ هم برا دارو دادن به نی نی استفاده نکردم

پاک کننده بینی نینی: مارک چیکو بود و شکل فک، خداییش الان به عنوان شیشه شیر نینی النا استفاده داره وگرنه برا پاک کردن بینی اصلا کاربرد نداشت..

شیر دوش: من مارک چیکو گرفتم ولی یکی دو بار بیشتر استفاده نشد
    -----------------------
    بلود, محدثه جون. و shimakhoshdel این نوشته را پسندیده.
    هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو!!!
    عجب برکتی دارد دوست داشتنت!!!

tarlan22 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    99
    پسند کرده
    94

سلام دوست جونا؛ قنداق فرنگی استفاده میشه من بگیرم؟
    "مادرمـــــــــ" پاییز شد تا مرا بهاری کند،خدایا،حال و هوای هیچ خانه ای را زمستانی نکنــــــــــ

samir آواتار ها
    سمیر
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    110
    پسند شده
    8232
    پسند کرده
    4976

ترلان جان این جور چیزا اصلا مشخص نمیکنه که استفاده شدنی هست یا نه.
    مثلا من بچه های زیادی رو دیدم که توی قنداق فرنگی میمونن و خیلی قشنگ هم میخوابن یا آروم هستن توش. اما دختر من از همون نوزادی تا یکی دوماهگی چند بار تلاش کردم بیرون که میبرم بزارمش توی قنداق فرنگی اما به هیچ وجه اروم نمیگرفت و انگار بدش میومد اینطور دست و پاش احاطه شده باشه. با اینکه زمستون بود و سرد هم بود اما مجبور میشدم توی پتو فقط بپیچم.
    کریر و کالسکه و روروئک و خلاصه چیزای اینجوری برای هر بچه ای یه جوره. یه بچه تحمل میکنه یکی اصلا نمیپذیره
    خورش بادمجون

نگار9422 این نوشته را پسندیده.
    به ســـــــــــــــــــــــو ی جنوب

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

خیلی تاپیک خوب وبجایی هست میشه بگین رنگ وسایل نوزاد ودیوار اتاقش چه رنگی باشه خوبه ؟

samir آواتار ها
    سمیر
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    110
    پسند شده
    8232
    پسند کرده
    4976

آران عزیز رنگ وسایل کاملا سلیقه ایه. کسی نمیتونه به شما بگه فلان رنگ خوبه یا بده.
    اگه حتی الامکان برای نینی از رنگهای آرامش بخش استفاده کنید بهتره. درسته که بچه ممکنه همون اول متوجه رنگهای تند نباشه اما شما که هستی. مثلا اگه اتاقی رنگهای فسفری یا قرمز یا حتی رنگهای سرد و مرده باشه این شما هستی که با رفتن توی اتاق تحت تاثیر قرار میگیرد و ممکنه کلافه یا هیجان زده بشید.
    میتونی از ترکیب دو تا رنگ مکمل استفاده کنی که هم تکراری نباشه هم خسته کننده.
    من برای دختر خودم وسایلش رو هم صورتی خریدم هم نارنجی که در کنار هم نه خسته کننده میشه نه یکنواخت. بازم هرچی سلیقه ی خودتونه. ضمنا حتما توی اتاق نینی ازرنگهای شاد استفاده کن چون کم کم بزرگ میشه و اینا توی روحیه ش اثر داره.
    خورش بادمجون

tarlan22 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    99
    پسند کرده
    94

خونمون کوچیکه و نمی تونم واسه بچه تخت و کمد بگیرم، به نظرتون بهترین گزینه برای جای خواب بچه چیه؟ ممنون میشم کمک کنین
    "مادرمـــــــــ" پاییز شد تا مرا بهاری کند،خدایا،حال و هوای هیچ خانه ای را زمستانی نکنــــــــــ

samir آواتار ها
    سمیر
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    110
    پسند شده
    8232
    پسند کرده
    4976

ترلان جان بچه که فعلا نمیتونه توی تخت خودش بخوابه پس اگه جای ندارید خیلی خودتو درگیر این برنامه ها نکن که حتما تخت داشته باشه. چه اشکالی داره روی زمین بخوابه. نهایتش میتونی یه دونه ازین تختهای کنار تخت مادر بخری. همه قیمتش هم هست. یه دونه قیمت مناسبش رو بخر که اگه نینیت توش نخوابید دلت نسوزه. اخه من خودم برای دخترم خریدم اما اصلا توش نمیوند. خصوصا وقتی دوماهش شد که دیگه بدتر یه ثانیه هم نمیموند چون از توش نمیتونس بیرون رو ببینه و گریه میکرد همه ش. تا تکون نمیخورد روی تخت خودم میخوابوندمش الان هم وقتی خوابش میبره میزارم توی تخت سرویس خوابش چون وقتی بیداره توی اون نمیمونه
    خورش بادمجون

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    367
    پسند کرده
    73

من فرق کرم سوختگی و کرم ضد التهاب و کالندولا و ویتامین آ د رو متوجه نشدم . از کدوم کی استفاده میشه ؟ و مارک هم بگین ممنون
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

صفحه 4 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین