نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree54Likes

موضوع: لیست کامل از وسایل سیسمونی نوزاد

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 59
صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    68

Re: لیست کامل از وسایل سیسمونی نوزاد

نی نی من دو ماهشه. آغوشی رو چون دوست نداشتم اصلا نگرفتم. احساس کردم که به بچه خیلی فشار میاره. کریرش به شدت استفاده میشه. هم موقعی که بیرون میرم با ماشین چه خودم تنها چه با همسری. موقعی که مهمونی میرم پسرم رو می ذارم توش و میذارم پایین مبل خودم و خیلی دم دستمه. تو خونه هم خیلی ازش استفاده می کنم. مثلا وقتی تو آشپزخونه ام پارسا رو میذارم توش و می برم پیش خودم. کالسکه بستگی به خودت داره که پقدر اهل پیاده روی باشی. من که بدون نی نی زیاد پیاده روی می کردم کالسکه هم خریدم ولی تا حالا هوا ا نقدر خوب نبوده که بتونم با کالسکه ببرمش بیرون. صندلی ماشین هم که هنوز زوده. احساس کردم الان بگیرم خیلی جاگیره الکی. گذاشتم هر وقت تونست بشینه براش بگیریم.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    68

کهنه خیلیها می گن الان دیگه استفاده نمیشه. ولی من یه بسته که تو سیسمونی گرفته بودم. بعدش مامانم رفت پارچه خرید برام درست کرد. موقعی که می خوای بچه رو باز بذاری و پوشک نکنی خوبه یه کهنه زیرش بندازی. حتی بین تعویض دو تا پوشک اگه یه کهنه زیرش نباشه و اگه مثل پسر من باشه ممکنه به همه چیزها حسابی خرابکاری کنه. کوچکتر بود خیلی خیلی استفاده می شد الان هم استفاده می کنم.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    68

من دستمال مرطوب رو هم اصلا استفاده نکردم چون پوست پسرم حساس بود و دکترش گفت این دستمالها چون مواد شیمیایی داره واسه پوست نوزاد خیلی مضره. اگه آب در دسترس نباشه از دستمال کاغذس معمولی استفاده می کنم و به محض دسترسی به آب می شورم.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

مدیر انجمن
    firoozeh آواتار ها
    فیروزه ح.
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    821
    پسند کرده
    1720

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    کهنه خیلیها می گن الان دیگه استفاده نمیشه. ولی من یه بسته که تو سیسمونی گرفته بودم. بعدش مامانم رفت پارچه خرید برام درست کرد. موقعی که می خوای بچه رو باز بذاری و پوشک نکنی خوبه یه کهنه زیرش بندازی. حتی بین تعویض دو تا پوشک اگه یه کهنه زیرش نباشه و اگه مثل پسر من باشه ممکنه به همه چیزها حسابی خرابکاری کنه. کوچکتر بود خیلی خیلی استفاده می شد الان هم استفاده می کنم.
    من از دستمال خشک کن ها همین استفاده رو می کردم و 8 تا داشتم .... ولی اینها که تو بازار دیدم آب گیرشون خیلی عالی نیست ....

خواهر شوهر من از همین پارچه های مخصوص کهنه خرید و خودش دوخت ... هم ارزون تر و هم آب گیر بهتر ...
    akram. این نوشته را پسندیده.
    نمی نویسم ترانه بی تو

چگونه پر کشد خیالِ واژه بی تو؟

مدیر انجمن
    firoozeh آواتار ها
    فیروزه ح.
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    821
    پسند کرده
    1720

وسایل اتاق کودک و حمل

• تخت و کمد[/*:m:332be4nx]
    • تخت و پارک - خریدش بسته به سلیقه خودتونه والا از همون اول هم میشه بچه رو تو تخت خودش گذاشت. من تا 9 ماهگی پسرکم ازش استفاده کردم و باعث شد اصلا تو تخت ما نخوابه البته بعد از 7 ماهگی بچه رو کفش می خوابوندم که دستش رو نگیره و بیفته[/*:m:332be4nx]
    • کریر - تا 9 ماهگی ازش استفاده کردم - بازم به خودتون بستگی داره ولی من پسرک رو عادت دادم و همیشه تو ماشین تو کریر بود[/*:m:332be4nx]
    • آغوشی - اگر اهل بیرون بردن بچه نیستین اصلا استفاده نداره - مال من حتی یکبار هم استفاده نشد چون پسرکم توش بند نمی شد. معدود دفعاتی هم که بیرون میرفتیم من و باباش نوبتی بغلش می کردیم[/*:m:332be4nx]
    • روروئک - من روروئک نخریدم چون دکتر گفت تا 9 ماهگی استفاده نشه. اون موقع هم پسرکم خودش دستش رو می گرفت و راه میرفت[/*:m:332be4nx]
    • صندلی غذا - از 7 ماهگی که تقریبا غذا خور شد از صندلی غذا استفاده کردم (همون موقع هم خریدم و نه با سیسمونیش) و بسیااااار راضیم - بازم بستگی داره نی نی گلتون رو به چی عادت بدین - پسرک من هنوز هم غذاشو تو صندلی غذاش میخوره ولی خیلی ها رو میشناسم که مدت هاست جمعش کردن و اصلا استفاده نکردن[/*:m:332be4nx]
    • کالسکه - من چون تا قبل از اینکه پسرکم راه بیفته خیلی بیرون نمی بردمش اصلا استفاده نکردم جز اینکه گاهی تو خونه می گردوندمش تا خوابش ببره - اگر فکر می کنین که خیلی اهل بیرون بردن بچه هستین فکر کنم مدل عصایی خیلی خیلی بهتر باشه - مال من ماکسی کوزی بود و اینقدر بزرگ و جاگیر که ترجیح میدادم بچه رو بغل کنم[/*:m:332be4nx]
    • نی نی لای لای - من اصلا نگرفتم و فکر هم نکنم مدت طولانی قابل استفاده باشه ولی مامانم می گفت شما بچه که بودین داشتین و ظاهرا خیلی هم استفاده می کرده[/*:m:332be4nx]
    • صندلی ماشین - از 9 ماهگی استفاده کردم - مارک خوب بگیرین چون اقلا تا 4 سالگی مهمونتونه - این رو هم با سیسمونی نگرفتم[/*:m:332be4nx]
    • ساک حمل وسایل [/*:m:332be4nx]
    akram., پریا جونی, meriida و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    نمی نویسم ترانه بی تو

مدیر انجمن
    firoozeh آواتار ها
    فیروزه ح.
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    821
    پسند کرده
    1720

وسایل آشپزی و خورد و خوراک

• شیشه - من برای سیسمونی یه ست 6 تایی گرفتم ولی جز 1 دونه اش اصلا استفاده نشد چون پسرکم لب به شیشه نزد. به نظر من برای شروع 1 دونه بگیرین که کارتون راه بیفته بعدا اگه احتیاج شد از همه داروخانه ها قابل تهیه هست.[/*:m:1algfoes]
    • پستونک - درست مثل بالا - من که اصلا استفاده نکردم - به نظر من باز هم برای شروع 1 دونه کافیه - فقط یادتون باشه که یا خودش جا پستونکی داشته باشه و یا بخرین حتما [/*:m:1algfoes]
    • شیر دوش - من به زور فروشنده یک برقی گرفتم که اصلا استفاده نکردم - حس بدی داشتم موقع استفاده - بعد رفتم یه مدل دستی مارک مدلا medela گرفتم که خیییییلی راضی بودم - به نظر من برای سیسمونی نگیرین - اگه دیدین بعدا استفاده دارین بخرین [/*:m:1algfoes]
    • سرلاک خوری - این یه قلم رو من درست نمی دونم چی هست [/*:m:1algfoes]
    • ظروف غدا خوری - باز هم تا 5-6 ماهگی استفاده ای نداره - بهدش هم شاید کاسه پلاستیکی اش تا 2-3 ماه اول که غذا خور میشه براش استفاده داشته باشه ولی بعدش نه - خصوصا اینکه میگن غذای داغ رو تو ظرف های پلاستیکی و یا ملامین نریزین - من که دیگه تو همین کاسه کوچولوهای چینی سرویسم می ریختم و بهش غذا می دادم[/*:m:1algfoes]
    • قابلمه های لعابی پخت غذا - باز هم تا 5-6 ماهگی استفاده ای نداره ولی بعدش من که خیلی استفاده کردم [/*:m:1algfoes]
    • ست قاشق و چنگال - چنگالش که استفاده نداره - بهتره برای شروع غذا خوردن بچه ها فقط ست های قاشق تنهاشو بگیرین - با قاشق دسته بلند هم راحت تر می تونین به بچه غذا بدین[/*:m:1algfoes]
    akram., بلود, meriida و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    نمی نویسم ترانه بی تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

بچه ها بازم بذاريد خييييييييلي اين مطالب به درد ميخوره

لطفا ادامه بديد؟

چه اسباب بازي هايي تو سيسوموني خريديد؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تقدیم به کسى که درکنارم نیست، اما حس بودنش به من شوق زیستن مى دهد[/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

خيييييييييييييلي جالب بود

تو خيلي از سايتها بچه فقط ميگن اينو خريديم اونو خريديم

اما اينجا ميگيد چه چيزايي بيشتر ضروري بوده

بچه ها يه پيشنهاد كاش بگيد قيمت وسايلتون چند بوده

هر عكسي كه ميزاريد قيمتشم بگيد

راستي لازمه تا چند سالگي براي ني ني خريد كنيم يا همون نوزادي بسته؟(آخه فكر كنم لذتش به اونه كه با خودش بريم بازار و براش خريد كنيم)

ماشين كهنه شور لازمه؟؟؟؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تقدیم به کسى که درکنارم نیست، اما حس بودنش به من شوق زیستن مى دهد[/HIGHLIGHT]

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین