نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree160Likes

موضوع: عکس و آموزش ست كردن لباس همسران

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 77
صفحه 1 از 10 1234 ... آخرینآخرین

لباس رسمي آقايان

كاربران محترم،

خواهشمند است جهت سهولت استفاده از بخشهاي مختلف انجمن و برقراري امكان دسترسي سريع و آسان به مطالب مورد نظر به نكات زير توجه نماييد:

1- قبل از ايجاد هرنوع مبحث جديد با مدير انجمن هماهنگي صورت گيرد.

2- در صورتي كه عناوين درخواستي شما در قالب هيچ يك از مباحث ايجاد شده نمي گنجد عنوان مورد نظر را در مبحث "ساير موارد" مطرح نماييد تا بررسي گردد. بديهي است در صورت اهميت و وسعت مطلب مورد مطرح شده ، مبحث جديدي به آن اختصاص خواهد يافت.

3-حتي الامكان از درج پرسش و پاسخهاي غير ضروري در داخل مباحث خودداري نموده و براي اين منظور از مبحث "پرسش و پاسخ " استفاده نماييد.

از حضور گرم و تلاش و همكاري صميمانه شما عزيزان سپاسگذارم و خواهشمندم با نظرات سازنده خود ما را در ارتقا انجمن ياري نماييد.
    من زماني زنده ام كه در يادها زنده بمانم.

2. بانک بند ناف

Re: لباس رسمي آقايان

کراوات؟ چه سايزي؟ چه رنگي؟ چه جنسي؟...

برای استفاده از کراوات نکات مهمی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.

- نوک کراوات به اندازه کافی بلند باشد تا به کمر شلوار برسد.

- کراوات اصولا تیره تر از رنگ پیراهن انتخاب می*شود.

- از کراوات*های خیلی روشن استفاده نکنید.

- در صورت تمایل عرض کراوات حدود ۹ سانتی متر باشد چرا که این عرض از مد نخواهد افتاد.

- عرض کراوات تقریبا با عرض پایه یقه کت یکسان باشد، اگر پایه یقه عریض بود کراوات باید عریض تر شود و اگر باریک تر بود به همان نسبت کراوات نیز نازکتر خواهد شد.

- گره کراوات باید متناسب با یقه باشد. نباید خیلی بزرگ باشد بطوری که روی یقه پهن شود و نه خیلی کوچک بطوریکه در یقه گم شود.

- رنگ کراوات نباید با رنگ کت و شلوار تضاد داشته باشد و نیز رنگ*ها نباید خیلی مشابه باشند بطوریکه در رنگ کت و شلوار گم شوند.

- رنگ اصلی یک کراوات مکمل رنگ کت و شلوار و رنگ ثانویه باید با پیراهن جور باشد.

- بافت کراوات با کت و شلوار هماهنگ باشد، مثلا یک کراوات ابریشمی براق با یک کت و شلوار ابریشمی براق هماهنگ است و یک کراوات پشمی به یک کت و شلوار پشمی می*آید.

منبع: پول
    من زماني زنده ام كه در يادها زنده بمانم.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    78
    پسند شده
    888
    پسند کرده
    0

عکس و آموزش ست كردن لباس همسران

سلام بچه ها..... اين عكس ها هم جالب بود گفتم بذارم براتون...... ايده اش رو هم از همسايه ي روبرومون گرفتم كه من بهشون مي گم دوقلوهاي افسانه يي...... يك زن و شوهر جوان و به غايت دوست داشتني كه هميشه لباس هاي يك رنگ مي پوشن..... اين كارشون يك جور حس همدلي بيشتر بين اون ها رو به بيننده القا مي كنه!..... حين گشت و گذارم چشمم به اين تي شرت هاي قشنگ افتاد..... بد نديدم براتون اين جا بگذارم.... اميدوارم خوش تون بياد و كانون زندگي تون ميشه گرم گرم گرم باشه......

يك توضيح كوچولو اين كه شما مي تونين براي داشتن تي شرت ها و لباس هايي مشابه اين ها، تي شرت هاي ساده ي يك رنگي رو در اندازه ي خودتون و همسرتون پيدا كنيد و روي اون ها رو با تكنيك هاي مختلف نقاشي روي پارچه، طرح بندازين..... يعني در حقيقت خودتون روي تي شرت ها رو نقاشي كنين و از اين حس همدلي لذت ببرين..... اين هم چند تا ايده ي خوشگل براي شما....
    mina_m این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    78
    پسند شده
    888
    پسند کرده
    0

re: عکس و آموزش ست كردن لباس همسران

مايرا جون اصل اينه كه خودتون بپوشين و لذت ببرين.... زماني هم كه مهموني خودموني داريد باز هم مي تونين از تي شرت هاي كار دست خودتون لذت ببرين..... بيرون هم مي شه لباس ها رو ست كرد.... مثلا رنگ شال يا مقنعه تون رو با رنگ لباس همسري ست كنين و يا كارهايي از اين قبيل.....

سامانتا جون عكس ها رو من مي بينم..... مشكلي ندارن..... احتمالا سايت آپلودشون ف+يلت+ر شده!!!!!!!!!!

خوب اين هم يك سري عكس ديگه كه البته به خوشگلي بالا نيستن اما خوب به جهت القاي حس همدلي شون قشنگن..... اميدوارم هميشه خوشبخت و شاد باشين.....

میزان امتیاز
    78
    پسند شده
    888
    پسند کرده
    0

لباسي رو كه در اين شكل مي بينين حسگر يا سنسور داره كه قلب ها زماني كه همسران كنار هم هستن در هر دو لباس كامل روشن مي شن و وقتي از هم دور مي شن روي تي شرت هر كدوم شون تنها دو قلب و يك نصفه قلب روشن مي مونه.....

میزان امتیاز
    78
    پسند شده
    888
    پسند کرده
    0

میزان امتیاز
    78
    پسند شده
    888
    پسند کرده
    0

مدیر انجمن
    Andrew آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1136
    پسند کرده
    12512

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    ايده خيلي توپيه! اين مدل تي شرتها کجا پيدا ميشه ؟ يا اگه ساده شو پيدا کنم چطور روش عکس بزنم ؟؟؟
    -----------------
    سلام سیما جون نوعروس
    اگه نقاشی روی پارچه بلد باشی می تونی و یا چاپ سیلک
    اما می تونی ست یکرنگو ساده بخری اگه دوست داشتی
    راستی من در تاپیک دیگری پستی از شما دیدم ببخشید وقت نکردم جواب بدم تا جایی که اطلاع دارم دوستان هم جوابی ندادند خلاصه جواب رو در جای خودش می زارم امیدوارم کمکت کنه
    سلام ای به نعمت رسیده خدا با توست...

All things are yours

از خدا می خوام که عطر دلخوشی هرجا باشی به مشامت برسه...

صفحه 1 از 10 1234 ... آخرینآخرین