نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree160Likes

موضوع: عکس و آموزش ست كردن لباس همسران

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 77
صفحه 4 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
 1. #25
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  MaHrOoOo آواتار ها
  عضویت: ۱۳۹۰/۰۶/۱۶
  محل سکونت
  اصفهان
  نوشته ها
  1,824
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  3126
  پسند کرده
  4420

  re: عکس و آموزش ست كردن لباس همسران 2. #26
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۹/۰۹/۲۷
  نوشته ها
  502
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  34
  پسند کرده
  0

  Re: مدل پالتو و باراني

  viewtopic.php?f=193&t=4425&start=900
  اینجا سر بزنید پر از ست لباسه
  خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

 3. #27
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  MARYAM.E آواتار ها
  عضویت: ۱۳۹۰/۰۷/۱۸
  محل سکونت
  تبریز
  نوشته ها
  851
  میزان امتیاز
  133
  پسند شده
  5403
  پسند کرده
  4185

  Re: لباس رسمي آقايان

  بهترین راهنمای انتخاب لباس برای آقایان!

  حتما پیراهن*های رنگارنگ و شاد محمدرضا شریفی*نیا را در فیلم «دایره زنگی» به یاد دارید که احساسی از شادی و سرزندگی را به شما القا می*کرد. در حقیقت چنین پیراهن*های مردانه*ای* شاید مناسب یک سفر تفریحی در سواحل شمالی کشورمان باشند ولی برای مهمانی رسمی مناسب نیستد. خانم*ها می*دانند که خریدن لباس برای آقایان خیلی دشوار است ولی خود آقایان چنین مشکلی ندارند و در همان فروشگاه اول لباس دلخواه*شان را می*خرند و قال قضیه را می*کنند. فقط خریدن لباس مردانه مهم نیست. این هماهنگ کردن کت و شلوار و پیراهن و کفش است که از شما مرد خوش*پوش و مرتبی می*سازد…

  انتخاب پارچه کت و شلوار
  بسیاری از آقایان ایرانی قد بلند هستند، بنابراین نیازی ندارند از شگردهای انتخاب لباس برای بلندتر شدن قدشان استفاده کنند. اگر شما از این گروه از آقایان هستید، در انتخاب پارچه کت و شلوارتان دقت کنید تا بلندتر از آنچه هستید، به نظر نیایید. شما باید کت و شلوارهایی را که در پارچه آن راه*های ریز عمودی کار شده است، کنار بگذارید. کت شلوارهای با راه*های افقی و یا پارچه*های پیچازی که نقش*های پنجره*ای دارند، مناسب شماست. اگر شما لاغر هستید، از انتخاب پارچه*هایی که به تن شما می*چسبند، خودداری کنید و به جای آن، پارچه*هایی را برگزینید که کمی *شل*تر روی تن شما می*نشینند. برعکس، اگر شما قد و قامت بلندی ندارید، به سراغ کت و شلوارهایی بروید که در پارچه آن راه*های عمودی وجود دارد. ژاکت*ها وکت*های خیلی بلند مناسب شما نیست.
  چه کفشی؟
  انتخاب کفش مردانه هم قوانین ویژه*ای* دارد. (همیشه کفشی را انتخاب کنید که رنگ شلوارتان باشد ویا تیره تر باشد.) لازم نیست جوراب*های*تان به*طور دقیق رنگ کفش*تان باشد. اگر روی شلوارتان کمربند بسته*اید، سعی کنید کفشی بپوشید که هم*رنگ کمربندتان باشد. اگر جین*پوش هستید، تقریبا می*توانید هر رنگ و مدل کفشی را با آن بپوشید. فقط کفش*هایی که زیاد براق هستند مناسب جین نیستند. چکمه، کفش*کتانی، صندل و کفش مردانه چرمی*همه با جین جور در می*آیند ولی باید بر اساس پیراهنی که پوشیده*اید، آن را با جین بپوشید. رنگ کفش*تان با رنگ شلوارتان باید هماهنگی داشته باشد. (کفش مشکی با شلوار مشکی یا خاکستری جور می*شود. اگر کفش قهوهای دارید، آن را با شلوار قهوهای، زغالی وسبز بپوشید).
  چه رنگی؟
  رنگ*ها در لباس*های مردانه معجزه می*کنند ولی به یاد داشته باشید استفاده از بعضی رنگ*ها در زمان به*خصوصی از سال بهتر است. برای مثال، لباس*های در مایه زرد اغلب برای تابستان، رنگ*های، قهوه*ای، سبز و زرشکی برای پاییز مناسب است. پوشیدن لباس زرد رنگ در پاییز و لباس سبز در تابستان کمی *نامتناسب است. یک لباس روشن را با دو لباس تیره یا یک لباس تیره را با دو لباس روشن سِت کنید. برای مثال، کت و شلوار زغالی، پیراهن سفید و دستمال*گردن قرمز، یا کت و شلوار خرمایی با پیراهن زرد و دستمال گردن سبز، یا شلوار خاکی با یک پیراهن آبی تیره. رنگ*های تیره شما را لاغرتر نشان می*دهد، درحالی*که رنگ*های روشن برجسته شده و چاق*تر نشان*تان می*دهد. رنگ*های تیره رسمی*تر از رنگ*های روشن است. کت و شلوار*های تیره رنگ را برای جلسات رسمی*اداری کنار بگذارید.
  کوتاه؟ بلند؟ عضلانی؟
  هنگام انتخاب لباس، فرم بدنی*تان را هم مدنظر قرار دهید. اگر قد کوتاه هستید، نباید کفش*های پاشنه*دار یا چکمه*های ساق بلند بپوشید. این*گونه کفش*ها هیچ کمکی به بلندتر به نظر آمدن شما نمی*کند. سعی کنید حتی*الامکان از لباس*های آستین بلند و شلوارهای پارچه*ای* استفاده کنید چون این*گونه لباس*ها موجب می*شوند دست*ها و پاهای شما بلندتر به نظر برسند. در ضمن، طرح پارچه لباسی که شما انتخاب می*کنید بسیار مهم است. ژاکت*هایی که در یک طرف خود دکمه دارند و شلوار پارچه*ای یا جین که مدل راسته باشند، نیز برای شما مناسب*اند. اگر قد و قامتی بلند دارید، نباید از سر تا نوک پا یکرنگ باشید و از پوشیدن جلیقه یا ژاکت*های صاف و بدون مدل، یا ژاکتی که در جلو، زیپ دارد، بپرهیزید. جلیقه*های کوتاه که تا کمر شما می*رسند هم موجب قد بلندتر شدن شما می*شوند. شما باید سعی کنید از جلیقه و ژاکت*هایی که در دوطرف دکمه دارند و نیز از شلوارهای کمر کوتاه، بیشتر استفاده کنید. از شلوارهایی استفاده کنید که رنگ تیره دارند و از پارچه نسبتا سفتی تهیه شده*اند. بهتر است جنس شلوار با جنس پیراهن یا ژاکت شما متفاوت باشد. اگر از آقایان درشت هیکل و چاق به شمار می*روید، نباید از لباس*هایی مانند جلیقه*های بادگیر و یا در کل لباس*هایی که یک لایه اضافه دارند، استفاده کنید.
  در ضمن باید دقت کنید سایز دور گردن لباس رسمی* که انتخاب می*کنید، به*طور دقیق اندازه گردن و یا حداکثر یک سایز بزرگ*تر باشد. در هنگام خرید لباس، سعی کنید که بلوزهای بزرگ را با بافت*های درشت انتخاب کنید و از پوشیدن جلیقه*های ایستاده بپرهیزید. پارچه لباس*هایتان هم نباید خیلی سفت و محکم باشد. در مقابل لباس*های یقه هفت، با طرح*های عمودی و لباس*های یقه باز و نیز جلیقه*های سه یا چهار دکمه، برازنده شماست. بهتر است به جای بلوزهای بزرگ و گشاد، از بلوزهای کشباف با رنگ*های تیره و شلوار آزاد و راحت، استفاده کنید. آقایانی که شکم بزرگی دارند نباید از کت*های کمر باریک و یا هر پوششی که موجب برآمده شدن شکم می*شود، استفاده کنند. این افراد نباید کمربند خود را روی شکم*شان ببندند. نباید همانند افراد لاغر اندام، لباس*هایی با پارچه براق و رنگ روشن بپوشند. در مقابل باید سعی کنند که از لباس*های تیره رنگ با جنس کتان یا لنین و شلوارهایی که روی کمر قرار می*گیرند، استفاده کنند.
  چه جنسی؟
  پیراهن*های مردانه جنس*های متفاوتی دارند و این بستگی به بودجه شما دارد که بخواهید چقدر پول برای یک پیراهن بپردازید. پیراهن*های مردانه نخی این حسن را دارند که نرم*اند و در طول روز در آن احساس راحتی می*کنید، به راحتی هم چروک نمی*شوند و می*توانید در طول یک روز کاری بدون نگرانی از چروک شدن، آن را بپوشید. رنگ*های روشن پیراهن*های نخی برای هر فصلی مناسب*اند. اگر می*خواهید در تابستان احساس خنکی کنید، پیراهن*های مردانه از جنس لنین را انتخاب کنید ولی فراموش نکنید که این جنس لباس مردانه به راحتی چروک می*شود و باید وقت بیشتری برای اتو کردن آن صرف کنید.

  منبع: http://www.vivannews.com/Pages/News-17603.aspx
  به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

 4. #28
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  MARYAM.E آواتار ها
  عضویت: ۱۳۹۰/۰۷/۱۸
  محل سکونت
  تبریز
  نوشته ها
  851
  میزان امتیاز
  133
  پسند شده
  5403
  پسند کرده
  4185

  Re: لباس رسمي آقايان

  پوشيدن جوراب سفيد براي آقايان ممنوع


  جام جم آنلاين: در دنياي مد و لباس قوانيني مشخص وجود دارد كه نوع پوشش افراد را تعيين مي*كند. يكي از اين قوانين منع پوشيدن جوراب سفيد براي آقايان است. اگرچه اغلب آقايان وسواسي پوشيدن جوراب سفيد را به هر رنگ ديگري ترجيح مي*دهند، اما جوراب سفيد، جورابي ورزشي و غيررسمي است. به همين دليل هيچ*گاه نبايد با لباس رسمي يا كفش رسمي جوراب سفيد بپوشيد.

  معمولا آقايان اغلب اوقات شلوار جين، مخمل كبريتي يا پارچه*اي تيره رنگ مي*پوشند و طبق قانون دنياي مد و لباس، جوراب شما بايد همرنگ شلوارتان باشد به همين دليل جوراب سفيد هيچ*گاه متناسب با اين نوع شلوارها نخواهد بود.

  بلكه اغلب پوشيدن جوراب سفيد با شلوارك*هاي ورزشي، شلوارهاي كتان و كفش*هاي ورزشي توصيه مي*شود و براي ديگر انواع شلوارها بهتر است به جاي جوراب سفيد، جوراب*هايي به رنگ خاكستري، مشكي يا سورمه*اي تهيه كنيد.

  امروزه آلودگي جزء لاينفك زندگي ما انسان*هاست و از آنجا كه آلودگي به طور محسوسي روي زمينه سفيدرنگ خودش را نشان مي*دهد در مهماني*ها و مراسم رسمي موجب آزار فرد مي*شود. اين در حالي است كه اگر جوراب تيره*تري پوشيده باشيد بخصوص در روزهاي برفي و باراني كه سطح خيابان*ها گل*آلود است، كثيفي سطح جوراب شما كمتر ديده خواهد شد.

  اگر توجه كرده باشيد پوشيدن جوراب سفيد يك قانون پيش پا افتاده در دنياي مد و لباس مردانه است كه آثار و ردپايي از آن در هنرپيشه*هاي اكشن و ستارگان دنياي فيلم در كشور چين به جا مانده است. چارلي چاپلين از جمله افرادي است كه وقتي او را در ذهن خود به ياد مي*آوريد جوراب*هاي سفيدرنگش را هيچ*گاه فراموش نخواهيد كرد.

  همان*طور كه لزوم همرنگ بودن كفش و كمربند براي آقايان از قوانين بي*چون و چراي دنياي مد و لباس است، پوشيدن جوراب سفيد يا لباس*هاي رسمي نيز براساس همين قوانين ممنوع خواهد بود.

  اگر مي**خواهيد در محيط كار خود از نظر ظاهري وضعيت مناسبي داشته باشيد بهتر است همواره در تلاش باشيد تا بهترين*ها را براساس قوانين مربوط به پوشش*هاي رسمي انتخاب كنيد و به جاي اين كه ساده**ترين روش را انتخاب كنيد، دقت كنيد تا لزوم هماهنگي بين لباس*ها را تا جايي كه امكان دارد، رعايت كنيد.

  اگرچه ممكن است شما چنين تصور كنيد كه لزوم هماهنگي بين رنگ جوراب و شلوارتان موضوع بي*اهميتي است، اما رعايت همين نكات جزيي است كه افراد مختلف را از هم متمايز مي*سازد.

  اگر قوانين انتخاب لباس را رعايت كنيد حتي علي*رغم اين كه ممكن است هزينه بسيار زيادي را هم براي خريد اختصاص ندهيد، اما مي*توانيد مطمئن باشيد كه از نظر ظاهري كاملا رسمي به نظر مي*رسيد و مي*توانيد با خيالي آسوده از اين بابت، در يك مهماني يا يك جلسه كاري رسمي حضور پيدا كنيد.

  منبع:http://www.jamejamonline.ir/newstext...m=100878639941
  $*تبسم*$ این نوشته را پسندیده.
  به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

 5. #29
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  MARYAM.E آواتار ها
  عضویت: ۱۳۹۰/۰۷/۱۸
  محل سکونت
  تبریز
  نوشته ها
  851
  میزان امتیاز
  133
  پسند شده
  5403
  پسند کرده
  4185

  Re: لباس رسمي آقايان

  تاریخچه کت وشلوار


  کت وشلوار، لباس رسمی و سنتی جهان غرب است و طی ۴۰۰ سال کت وشلوار و جلیقه های مختلف مد بوده اند...
  در قرن ۱۷، کت وشلوار و کلاه گیس لباس مخصوص درباریان فرانسه بود که با ****** فرانسه شیوه استفاده از آن دگرگون شد. این کت و شلوارها رنگ های روشن داشتند که اکثرا کت آن به رنگ قرمز و شلوار آن به رنگ سفید بود و چکمه هایی بلند با آنها می پوشیدند. روی کت ها به طرز استادانه ای کار شده بود و آنها را با جواهرات تزیین می کردند. بعد از ****** فرانسه این سبک لباس با حفظ ریشه های خود رو به ساده تر شدن رفت.
  اوایل قرن نوزدهم فردی با نام «بیو برامل» که بسیار شیک پوش بود، مدل جدید کت وشلوار را وارد زندگی آقایان کرد و این سبک موردتوجه و علاقه مردان اروپا قرار گرفت. در این دوران کت وشلوار بیشتر مخصوص طبقه بالا و به صورت کت های تنگ با دنباله بلند و گرد و رنگ تیره بود که با جلیقه روشن و پیراهن سفید هماهنگ می شد.
  اواخر قرن نوزدهم کت وشلوار به سبک امروزی با برش های ساده تر و رنگ های متنوع تر پدید آمد که در ابتدا بیشتر جنبه لباس کسب و کار داشت و اکثرا تجار با کت وشلوار دیده می شدند.
  کم کم کت وشلوارها ساده تر و امروزی تر شدند و مورد استفاده طبقه های مختلف مردم قرار گرفتند که امروزه جزو جدانشدنی کمد آقایان است و در مراسم خاص مثل مراسم ازدواج تا محل کار استفاده می شود.

  منبع:www.salamat.ir
  به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

 6. #30
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  MARYAM.E آواتار ها
  عضویت: ۱۳۹۰/۰۷/۱۸
  محل سکونت
  تبریز
  نوشته ها
  851
  میزان امتیاز
  133
  پسند شده
  5403
  پسند کرده
  4185

  Re: لباس رسمي آقايان  به کسی اعتماد کن که بتواند اندوه پنهان شده در لبخندت،عشق پنهان شده در عصبانیتت و معنای حقیقی سکوتت را تشخیص دهد.

 7. #31
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  khanoom tala آواتار ها
  عضویت: ۱۳۹۱/۰۲/۰۵
  نوشته ها
  186
  میزان امتیاز
  2
  پسند شده
  205
  پسند کرده
  122

  re: عکس و آموزش ست كردن لباس همسران

  واییی چقد ایده!!!
  من تازه اینجا رو دیدم!!!
  من و شوشو لباس عیدمونو ست کرده بودیم.
  شوشو کت سلوار مشکی پوشیده بود و پیرهنش آبی سیر بود
  منم مانتو و شلوارم مشکی بود و روسری و کیف و کفشم آبی سیر ک ب سورمه ای میخورد.
  همه متوجه ست بودنمون شدن و کلی ذوق کرده بودن!
  امسالم ست میکنیم
  خدایا من اینجا دلم سخت معجـــزه میخواهد....
  و تو انگار
  معجزه هایت گذاشتی برای روز مبــــــــــــادا...!!!

 8. #32
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  @زهرا@ آواتار ها
  عضویت: ۱۳۹۰/۰۱/۲۶
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  813
  میزان امتیاز
  3
  پسند شده
  1252
  پسند کرده
  2005

  re: عکس و آموزش ست كردن لباس همسران

  من فقط عااااشق اینم ...عمری از خدااااا بگیرم...
  نه نه ببخشید اشتب شد من عااااشق اینم که با همسری ست کنم ولی امان از این مریخی ها اصلا براش مهم نیستو همشم میگه کشتی مارو با این ست کردنات.
  منکه خیلی سعی میکنم لباسامون ست باشه...
  مثلا وقتی مانتو قهوه ای میپوشم همسری هم پلیور قهوه ایشو باید بپوشه(طفلکی معمولا تو لباس پوشیدن حق انتخاب نداره چون بستگی داره من چی بپوشم).
  عید سال پیشم مانتو خردلی پوشیده بودم همسری هم کت خردلی که هر کی میدید سریع میگف با هم ست کردین؟؟؟(پ ن پ با هم چت کردیم)!!!!
  یه مانتو طوسی دارم که بافته با پالتو طوسی همسری ستش میکنم ولی تا الان موفق نشده بپوشتش...
  یا مثلا تابستون وقتی من شال آبی نفتیمو سر میکردم همسری هم تیشرت آبی نفتیشو باید میپوشید....
  خلاصه اینکه من عااااااشق ست کردن با همسری هستم...
  راستی خوبه که اینجا عکسای ست های خودمونم بزاریم نه؟؟؟
  نفسم پسرم فردادم هر روز عاشقترت میشم.خدایا شکرت

صفحه 4 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
 • مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

  محاسبه ي شاخص توده ي بدني

  وزن به کيلـو گـرم
  قد به سانتي متر

  شاخص توده ي بدني
  بازه ي وزني مناسب شما