نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree87Likes

موضوع: آموزش و تبادل نظر درباره طراحي ابرو، هاشور و تاتو

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 317
صفحه 4 از 40 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

re: آموزش و تبادل نظر درباره طراحي ابرو، هاشور و تاتو

مامی مریم من با زنداییم قبل از عید تتو کردیم و اینم بگم که با کلی تحقیق پیداش کردیم و برامون مهم بود که کارش خوب باشه

چند با رهم تو خیابون ازم پرسیدن که کجا تتو کردی؟ایششش

البته اینو بگم که پوست من جوریه که هر کاری میکنم اون رنگی که من میخوام نمیشه

مثلا من و زنداییم با هم یه رنگی رو انتخاب کردیم(قهوه ای )تو صورت ایشون قهوه ای ولی تو صورت من قهوه ای سوخته و به سیاهی میزنه که چاره ای نداررم
    باز اگه خواستی شمارشو برات پیدا میکنم..

ایشون اول تتوی قبلی منو(البته دمشو)پاک کردن بعد تتوی جدیدمو یه کم بالاتر بردن ولی خب هر جوری که دوست داشته باشی برات در میاره و خودش هم خیلی با سلیقه س(گرچه ابروهای خودش .... )!!
    من مادرم

پس هستم!

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

من تو یه سایت عربی دیدم که روی ابرو رو حنا هندی گذاشته بود تا جاهای خالی ابرو بوسیله ی این رنگ پر بشه، به نظرم اگه بتونیم تمیز در بیاریم از تتو بهتر و بی خطرتره ضمن اینکه بعد از یه مدت خود به خود پاک میشه و مشکلی برای تغییر مدل ابرو نداریم!

اگر خداوند آرزویی در دلت نهاد ..
    بدان توانایی رسیدن به آن را در وجود تو دیده است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    167
    پسند کرده
    0

سلام خانومای گل میشه یه نفر واسه من مراحل دقیق اصلاح ابرو رو بزاره ارایشگر سر کوچه زده ابروهامو داغون کرده خیلی وقته دست نزدم تا پر بشن حالا شدن عینهو پاچه بز..
    و خدایی که همین نزدیکی ست....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

دوستان بعضی ها رو میبینم که ابروهای پهن و کم رنگی درست کردن واسه خودشون، اینجا یکی پرسیده بود که در جواب گفتن تاتوی موقت هستش، میخوام بدونم تاتو مگه پررنگ نیست ؟ ولی اینایی که من میبینم اصلا پر رنگ و جیغ نیستن !
    میشه دقیقا به من بگید چی میزنن که اونجوری میشه و چند تا از مارک های خوبشو بهم بگین ؟!
    I Am A Vegan
    Proud Of It

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

دوستای گلم منم دقیقاً سوال M@hsa جونو دارم!!! مطمینم هستم که تاتوی موقت نیست چون یه حالت خاصی داره انگار رو ابروشون َپودر میزنن من میخام بدونم اون پودره چیه؟!!! همون سایه ابروه؟؟؟ اگه همونه پس چرا من میزنم خیلی افتضاح میشه؟؟؟

کمکم میکنییین؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستان من 4 سال پيش تاتو دائم كردم ابروهامو...رنگ قهوه اي متوسط !!!!!!!علاوه بر اينكه رنگش خيلي كمرنگ شده و به قرمز ميزنه ! يكماه شديدا ميخاره و پوسته پوسته شده بطور كه مثل جاي زخم كنده ميشه ابروهام . و ازهمون ابتداي تاتو كردن موهاي ابروم بشدت ريزش پيدا كرد. الان به قدري سوزش و پوست پوست داره ابروم كه حد نداره!هرچي هم مرطوبش ميكنم و ويتامين آ ميزنم و..فايده اي نداره هرچي پوسته هاشو ميكنم ده ثانيه بعد باز خشك شده و پوستش كنده ميشه.
    توي خونه تاتو انجام دادم.چندوقت پيش توي نت خوندم مواد تاتو بعد چندسال باعث التهاب پوستي و ايجاد برجستگيهايي شبيه دانه هاي تسبيح ميشه!!! براي من يكماه پيش برجستگي درست شد كه خيلي ريز بود وبرطرف شد ولي الان هنوز سوزش و خارش شديد و پوسته پوسته و زخم شدن هست.
    اينم بگم يمدته ازماژيك ابروي بل استفاده ميكنم كه وقتي ميزنم سوزشو بيشتر ميكنه!(شايد الكل داره!) دليلش =چيه؟وچيمكار كنم لااقل ابروهام ازين حالت زخمي دربيان؟ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hsa
    دوستان بعضی ها رو میبینم که ابروهای پهن و کم رنگی درست کردن واسه خودشون، اینجا یکی پرسیده بود که در جواب گفتن تاتوی موقت هستش، میخوام بدونم تاتو مگه پررنگ نیست ؟ ولی اینایی که من میبینم اصلا پر رنگ و جیغ نیستن !
    میشه دقیقا به من بگید چی میزنن که اونجوری میشه و چند تا از مارک های خوبشو بهم بگین ؟!
    تاتوی موقت رو با سایه آکوا قهوه ای میزنن، یه سایه ی خشکه که با قلم موی خیس ازش استفاده میکنن و بعد از چند ثانیه خشک و ثابت میشه و تا وقتی صورتو نشوری پاک نمیشه
    البته بعضی ها هم پیناکل ابرو استفاده میکنن که مثل یه کرم خیلی غلیظ قهوه ای یا مشکی هستش که نسبت به سایه آکوا براقتره اما زودتر پاک میشه
    راستی تازگیها استنسیلهای طراحی تتو ابرو به بازار اومده که اگه توی طراحی ابرو وارد نیستید میتونید از اونها استفاده کنید تا ابروان زیبا و یکدستی رو طراحی کنید!
    tarsim88 و sara87 این نوشته را پسندیده.

اگر خداوند آرزویی در دلت نهاد ..
    بدان توانایی رسیدن به آن را در وجود تو دیده است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    51
    پسند کرده
    0

تاتوی موقت رو با سایه آکوا قهوه ای میزنن، یه سایه ی خشکه که با قلم موی خیس ازش استفاده میکنن و بعد از چند ثانیه خشک و ثابت میشه و تا وقتی صورتو نشوری پاک نمیشه
    البته بعضی ها هم پیناکل ابرو استفاده میکنن

مرسی از اطلاعات خوبت ... چون سوال من هم بود...فقط یه سوال برم ممغازه بگم سایه آکوا میخوام؟؟؟
    آخرین حرف این است
    (( زندگی شیرین است))

صفحه 4 از 40 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین