نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree87Likes

موضوع: آموزش و تبادل نظر درباره طراحي ابرو، هاشور و تاتو

نمایش نتایج: از 265 به 272 از 317
صفحه 34 از 40 نخستنخست ... 2431323334353637 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    شیرین ب آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    43
    سلام
    من الان 1 ماهه که سایه روشن زدم یه چیزی بین تاتو قدیم و هاشوره یعنی خیلی عمیق نیست و حالت محو داره .از عسلی تا رنگ تیره هر جور بخواین میتونید بزنید.من دودی زدم .تازه من از قبل تاتو داشتم یعنی میشه حتی رو تاتو قدیمم زد! ولی تاتو کاره من هاشورو برام توصیه نکرد چون من ابروم کم پشته و گفت جالب نمیشه و خیلی مصنوعی میشه. هاشور برای ابرو های پر پشت که میخوان تغییر مدل بدن خوبه. سایه روشن و میشه هم به صورت کادری زد هم خیلی محو .الان من ترمیم انجام دادم چند روز دیگه براتون عکس میزارم تا ببینید.
    *سیندرلا*, مامان مهدیس و زهره .م این نوشته را پسندیده.
    مهمترین2 روز زندگی تو روزی است که به دنیا می آیی و روزی است که دلیل به دنیا آمدنت را بفهمی.

2. بانک بند ناف
    مامان آتیلا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    249
    پسند کرده
    173
    سلام

برای تتو ابرو جایی رو سراغ دارین که کارش خوب بشه و بیخودی پول اضافه نگیره؟

حدود قیمت تتوی ابرو چقدره؟

من ابرو تتوس ولی میخوام یه کم مدلشو عوض کنم و یه کوچولو پهن ترش کنم چون باریک شده!

مرسی که جواب میدین!

parish آواتار ها
    پرستو
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    457
    پسند کرده
    316
    باسلام به همگی.من هاشور رو روی ابروی مادرم انجام دادم هاشورابرو از تتو خیلی طبیعی تر هستش اما بایدتوجه داشت کسی که این کار روبرای شماانجام میده حرفه ایی باشه وبتونه ظرافت خطهایی که میکشه وهمچنین قرینه بودن اون روحفظ کنه.مزیت دیگه هاشوراینه که مثل تتو توی عمق پوست کارنمیشه ومیتونیدبعدازچندماه که ازون خسته شدید به صورت مدل دیگه ایی اون روتمدیدکنید چون بعدازچندماه پاک میشه البته این زمان بستگی به جنس پوست/ عمقی که هاشورزده شده وچندتاجزییات دیگه داره خوبی که داره اینه برای کسایی که خودشون ابروی پرپشت دارن ونمیخوان ابروشونو دست بزنن ولی میخوان به ابروشون حالت بدن یاتاج ابرو رو مدل بدن فوق العاده زیباست وطبیعی.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    426
    پسند کرده
    150
    كسي ميدونه مدل كركي چيه و چه فرقي با هاشور داره؟

parish آواتار ها
    پرستو
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    457
    پسند کرده
    316
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjoooon نمایش پست ها
    كسي ميدونه مدل كركي چيه و چه فرقي با هاشور داره؟
    تااونجاکه من میدونم ابرو به صورت کلی از دو نوع مو تشکیل شده موهای ضخیم وموهای ظریفتر یا همون کرک.درهاشورابرو از خطهای ضخیم واز خطهای نازکتر یاهمون کرک استفاده میکنن برای طبیعی تر نشون دادن ابرو یعنی دست رو حین کشیدن ابرو پرت میکنن که حالت کرک پیدا میکنه.البته آرایشگرها ماشالاتوی اختراع اسم براهمه چیز دستی دارن ولی درکل تاتو هاشور سایه روشن همگی پایشون یکیه باتفاوتهای جزیی
    maryamjoooon این نوشته را پسندیده.
    ​چه زشتخویند آنانکه دوست نمیدارند...

مر جان آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    801
    پسند کرده
    811
    احتمالا تا به حال دیده*اید که بعضی*ها آنقدر ابروهای زيبايي دارند که انگار یک نقاش ماهر ساعت*ها روی آن کار کرده *است. حالا ما می*خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا خود شما تبدیل به همان نقاش ماهر شوید و بهترین ابرو را برای خود طراحی کنید.

نقطه شروع برای ابروها1. موهای زیر ابرو رابا موچین بردارید حواستان باشد به شکل ابروآسیبی نرسانيد.

2. اگر لازم است با تیغ ابرو موهای خیلی ریز زیر ابرو را که با موچین برداشته نمی*شود اصلاح کنید.

3. اگر موهای ابرو بلند است، با یک برس ریمل آنها را به سمت بالا شانه *کنید.

4. حالا با قیچی ابرو که سر آن کمی زاویه*دار است ، موهای بلندی را که با برس ريمل شانه كرديد، پیرایش کنید.

5. اگر ابروهای خیلی نامرتبی دارید یک*بار هم آنها را به سمت پایین شانه كرده و موهای خیلی بلندش را قیچی کنید.
    آلما ف این نوشته را پسندیده.

مر جان آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    801
    پسند کرده
    811

بعد از پیرایش با قیچی باید ابروها چنین حالتی پیدا کنند،با مقایسه این شکل و حالت اول می*توانید تفاوت را ببینید.

. حالا با مداد ابرو قاب زیرین ابرو را بکشید تا مرز آن کاملا مشخص شود.

حالا باید داخل ابروها را با پودر یا سایه ابرو پر کنید، اگر در این مرحله مهارتی ندارید می*توانید یک ورق پلاستیکی را زیر ابروهايتان بگیرید تا پودرها روی پلک پخش نشود.خط مرزی زیر ابرو باید کاملا مشخص باشد،اما دیگر جاهای ابرو باید حالتی طبیعی داشته *باشد.

7. برس ابرو رادر سایه یا پودر مخصوص ابرو بزنيد و خیلی آرام داخل ابرو را پر كرده، می*توانید از کمان ابرو کار را شروع کنید.
    نجمه گلی و آلما ف این نوشته را پسندیده.

مر جان آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    801
    پسند کرده
    811
    8. با ضربات آهسته ابرو را پر كنيد، در این مرحله بهتر است از 2 رنگ پودر کمی تیره*تر و کمرنگ*تر استفاده كنید، یعنی برای کناره*های ابرو از کم*رنگ*تر و داخل ابرو پر رنگ*تر .حواستان باشد به هیچ وجه نباید پودر اضافی روی برس باشد.

9. حالا با برس و چشم*تان می*توانید حالت ابرو را چک کنید و بفهمید که آیا ابرو خیلی کوتاه است یا اندازه مناسبی دارد. باید بتوانید با خطی راست، گوشه خارجی ابرو را به دم ابرو وصل کنید.

0. در نهایت با مقدار خیلی کمی پودر ایرادات را برطرف کنید، حواستان باشد به هیچ وجه، روی ابرو پودر اضافی باقی نماند.

11. حالا با یک برس ریمل تمیز رنگ*های ابرو را یکنواخت کنید، زيرا این برس کشیدن تمام پودرهای اضافی را نیز پخش می*کند و به ابرو حالتی طبیعی*تر می*دهد.

12. اگر لازم است زیر ابرو را کانسیلری که یک درجه از رنگ پوست*تان روشن*تر است، بمالید تا هم قاب ابرو خود را بهتر نشان دهد و هم ابروهایتان تمیزتر به نظر برسند.
    اگر ابروهایتان به راحتی منظم نمی*شوند، توصیه می*کنیم ازمقداری ژل سبک استفاده کنید،*البته اسپری مو به همراه یک برس ریمل هم می*تواند کمک*کننده باشد.
    آلما ف و مهپاره. این نوشته را پسندیده.

صفحه 34 از 40 نخستنخست ... 2431323334353637 ... آخرینآخرین