نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree87Likes

موضوع: آموزش و تبادل نظر درباره طراحي ابرو، هاشور و تاتو

نمایش نتایج: از 145 به 152 از 317
صفحه 19 از 40 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

re: آموزش و تبادل نظر درباره طراحي ابرو، هاشور و تاتو

نقل قول نوشته اصلی توسط sahba81
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran80
    سلام بچه ها
    من ابروهام قهوه ای روشن هست و حالتش و پر بودنش خوبه فقط توی ابروی راستم اثر یه شکستگی از زمان بچگی مونده که اذیتم میکنه.
    چون ابروهام روشنه وقتی با مداد میخوام شکستگیش رو بپوشونم یکم مصنوعی میشه و تابلو میشهدر ضمن میترسم مداد باعث ریزش جاهای دیگه ابروم بشه.
    کسی میدونه که میتونم از تتو دائم فقط برای قسمت شکسته ابروم استفاده کنم یا نه؟باعث ریزش جاهای دیگه ابروم نمیشه؟
    لطفا هرکی میدونه کمکم کنه
    من خواهرم دقیقا همین مشکلو داشت و همون قسمت رو که خط بالای ابروش بود تتو کرد و مشکلی براش پیش نیومد . فقط دیگه نمیتونه مدل ابروشو تغییر بده چون اون قسمت تتو ی دائم داره
    مرسی عزیزم شکستگی ابروی من بصورت اریب از وسط ابروم گذشته.پس اگه بقیه ابروم نمیریزه برم تتو کنم تا از دست مداد خلاص بشم؟
    خواهش میکنم والا خواهر من که ابروش نریخت. بازم صبر کن افراد صاحب نظر تر از من هستن بیان نظر بدن تا کاملا مطمئن شی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها
    من ابروهام قهوه ای روشن هست و حالتش و پر بودنش خوبه فقط توی ابروی راستم اثر یه شکستگی از زمان بچگی مونده که اذیتم میکنه.
    چون ابروهام روشنه وقتی با مداد میخوام شکستگیش رو بپوشونم یکم مصنوعی میشه و تابلو میشهدر ضمن میترسم مداد باعث ریزش جاهای دیگه ابروم بشه.
    کسی میدونه که میتونم از تتو دائم فقط برای قسمت شکسته ابروم استفاده کنم یا نه؟باعث ریزش جاهای دیگه ابروم نمیشه؟
    من خواهرم دقیقا همین مشکلو داشت و همون قسمت رو که خط بالای ابروش بود تتو کرد و مشکلی براش پیش نیومد . فقط دیگه نمیتونه مدل ابروشو تغییر بده چون اون قسمت تتو ی دائم داره
    مرسی عزیزم شکستگی ابروی من بصورت اریب از وسط ابروم گذشته.پس اگه بقیه ابروم نمیریزه برم تتو کنم تا از دست مداد خلاص بشم؟
    خواهش میکنم والا خواهر من که ابروش نریخت. بازم صبر کن افراد صاحب نظر تر از من هستن بیان نظر بدن تا کاملا مطمئن شی
    به نظر من اصلا این کار را نکن من کردم پشیمون شدم کلی ابروم ریخت وموهای ابرو رو به پایین میافته همون یه تیکه را بکار بهتره در ضمن من پیش متخصص رفتم کسانی که تتو بکنند نمیتوانند ابرو بکارند

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

نقل قول نوشته اصلی توسط nafis2725
    سلام بچه ها
    به نظر من اصلا این کار را نکن من کردم پشیمون شدم کلی ابروم ریخت وموهای ابرو رو به پایین میافته همون یه تیکه را بکار بهتره در ضمن من پیش متخصص رفتم کسانی که تتو بکنند نمیتوانند ابرو بکارند

عزیزم من تمام ابروم تتو هست و این به این علت هست که ابروهام کم پشت است .ولی ابروهام نریخته و کلا در مورد پوست نمیشه به صورت قاطع نظر داد و این بستگی به بدن و پوست افراد داره که همه مثل هم نیستند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    67
    پسند کرده
    0

بچه ها از سایه اکوا میشه برای خط چشم هم استفاده کرد مناسبه

اگه نیست میشه یه مداد خوب رو بهم معرفی کنید برای داخل چشم که ماندگاریش خوب باشه وپایین هم نیاد

برای ابروهای تقریبا مشکی با موهای رنگ نشده مشکی سایه اکوا قهوه ای خوبه یا مشکی
    خوشا روزی که مادر داشتم من
    زفرّش تاج بر سر داشتم من
    میان بیکران آسمانها
    فروزان ماه و اختر داشتم من

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سایه ابرو بیو خیلی خوبه
    پروانه نیز گاهی فراموش میکند که زمانی کرم بوده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    4

من هم دم ابرومو هم تاج ابرمو خیلی کم رنگ تاتو کردم اما ابروهام نریخته کلا بستگی داره کجا تاتو کنی که حساسیت مثل (خارش تاول و....)نشون ندی و تاتو ت عفونت نکنه واین نکات بیشتر به بهداشت اون آرایشگاه بستگی داره بعد تاتو هم خودت باید مراقب باشی به نظر من چن روز تا خوب شدن تاتو سعی کنید بیرون نرید چون زخمش بازه امکان آلودی بالاست . در ضمن میتونی با خود آرایشگر سنگا تو وا بکنی و تضمین بگیری که ابروهات نمی ریزه در این صورت آرایشگرت حرف راست ومیگه
    اما در مورد کاشت ابرو یه ایراد که هست در مورد رویش ابرو معلوم نمیشه که رشد ابرو به کدام سمت خواهد بود خصوصا در دم ابرو ممکنه رشد به سمت پائین یا بالا یا راست یا چپ باشه اونم بستگی به شانست داره
    حالا تصمیم با خودتونه دوست عزیز
    خدایا از اینکه اجازه دادی دنیای زیبای تو را ببینم سپاسگزارم مرا ازیاد مبر وبگذار در همه حال عاشقت باشم خدایا دوستت دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

چگونه ابروهای بی نقص داشته و از آنها مراقبت کنیم

ابروها به صورت تقارن می بخشند.به همین علت است که زنها یی که ابروهای بی نقص دارند،زیباتر به نظر می رسند. متاسفانه بسیاری از خا نمها نسبت به آرایش وشکل بخشیدن به ابروهایشان بی تفاوتند که این امراز زیبایی شان می کاهد.بنابراین در این قسمت به نکاتی برای دستیابی به بهترین ابروها و مراقبت از آنها مي پردازيم تا به زیبایی کلی صورتتان افزوده شود.

* از یک برس ریمل تمیز استفاده کنید و ابروها یتان را به سمت بالا شانه کنید.حالا به یک قیچی کوچک نیاز دارید تا موهایی که از خط دلخواه ابروهایتان بالا رفته اند را اصلاح کنید.حالا همۀ ابروها را به حالت طبیعی شان شانه کنید.

* با یک مداد چشم یا مداد ابرو ،از دوطرف بینی تان به سمت بالا خطی بکشید که گوشۀداخلی چشم را قطع کند وبه بالا رود وبه ابرو برسد.در این صورت مطمئن خواهید شد که گوشۀ داخلی ابرو در بالای گوشۀ داخلی چشم قرارگرفته است.

* همین کار را با یک مداد چشم انجام داده واز اطراف بینی خط بکشید که عنبیه را قطع کند.امتداد این این خط جایی است که هلال ابرو شکل می گیرد.

* یک بار دیگر،برای آنکه مشخص کنید ابروهایتان کجا باید خاتمه یابد از اطراف بینی تان خطی به سمت بالا بکشید به گونه ای که گوشۀخارجی چشم را قطع کند.امتداد این خط محل اتمام ابرو است .

* بوسیلۀ موم یا موچین ،موهایی که خارج از قسمتهایی که تعیین کرده اید قرار گرفته اند را،بکنید.شما درحقیقت دارید به ابروهایتان حالت می دهید تا زیباتر به نظر آید.

* دوباره ابروهایتان را با فرچۀ ریمل تمییز شانه کنید واز یک مداد ابرو برای پر کردن قسمتهای کم پشت استفاده کنید. به همین راحتی!هر 2تا6هفته در میان ،این کار را تکرار کنید تا ابروهایتان همین شکل باقی بمانند.تکراراین عمل بستگی به سرعت رشد ابروهایتان دارد.
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من ابروم رو یک سال پیش دنبالش رو تیغ زدم الان ابروم دراومده ولی داخلش خیلی خالی شده مثل اینکه ریخته جشن من نزدیکه چی بزنم زود پر بشه ممنونم

ممنون میشم زود جوابم بدید

بچه ها کسی نمیدونه؟
    نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست
    نفسم = تو

صفحه 19 از 40 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین