نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree87Likes

موضوع: آموزش و تبادل نظر درباره طراحي ابرو، هاشور و تاتو

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 317
صفحه 10 از 40 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

re: آموزش و تبادل نظر درباره طراحي ابرو، هاشور و تاتو

نقل قول نوشته اصلی توسط azi joon
    خورشید بانوی عزیز من گرفتم 8500. اما انگاری گرون گرفتم. فروشنده گفت همه چی گرون شده. من قهوه ای گرفتم. به نظرم حتی اگه ابروهات مشکیه ولی بازم قهوه ای بگیر. مشکیش یه جوریه. زیاد براقه . اما قهوه ایش بهتره. باید تمرین کرد چند بار تا منظم کشید.

آزی جون از کچا گرفتی من پیدا نمیکنم منم میخوامممم. عکس از قلم مو یی که گرفتی میداری؟؟؟
    مرسییی

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

خانمی الان خونه نیستم وگرنه عکس قلم مو رو میزاشتم. سایزش میشه کوچکترین سایز قلم مو آبرنگ. آره راست میگی سایه آکوا سخت پیدا میشه هانی. باید خیلی گشت. از آرایشگاهها بپرسی بیشتر راهنماییت میکنن که کدوم لوازم آرایشی ها دارن. چون این سایه رو واسه عروس میزنن. ایشالا پیدا کنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

[quote=گیگیل خانم]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "azi joon":3ol6qg3n
    خورشید بانوی عزیز من گرفتم 8500. اما انگاری گرون گرفتم. فروشنده گفت همه چی گرون شده. من قهوه ای گرفتم. به نظرم حتی اگه ابروهات مشکیه ولی بازم قهوه ای بگیر. مشکیش یه جوریه. زیاد براقه . اما قهوه ایش بهتره. باید تمرین کرد چند بار تا منظم کشید.

آزی جون از کچا گرفتی من پیدا نمیکنم منم میخوامممم. عکس از قلم مو یی که گرفتی میداری؟؟؟
    مرسییی
    [/quote:3ol6qg3n]

خانمی الان خونه نیستم وگرنه عکس قلم مو رو میزاشتم. سایزش میشه کوچکترین سایز قلم مو آبرنگ. آره راست میگی سایه آکوا سخت پیدا میشه هانی. باید خیلی گشت. از آرایشگاهها بپرسی بیشتر راهنماییت میکنن که کدوم لوازم آرایشی ها دارن. چون این سایه رو واسه عروس میزنن. ایشالا پیدا کنی

Lenaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    511
    پسند کرده
    41

[quote=azi joon]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lenaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "azi joon":1smav1f4
    سلام دوستای گلم. امیدوارم خوب باشین. خب میبینم که بحث ابرو داغه منم گفتم از تجربه ی خودم واستون بگم. من برای تقویت ابروهام از دستوری که دوستان و اطرافیان بهم داده بودن استفاده کردم و نتیجه واقعا خوب بود طوری که 2 تا آرایشگرهایی که میرم راز پرپشتی ابرومو پرسیدن و من دستور رو بهشون دادم و اونا هم دارن استفاده میکنن . البته شاید شنیده باشین این دستور رو ولی چون کسی اینجا قید نکرده گفتم بگم. خب شما به یه لوسیون بتامتازون 1/. درصد احتیاج دارین که از داروخانه میگیرن و حدود 600 تومنه. بعد یه بسته قرص جلوگیری ال دی رو پودر کنین و درب لوسیون رو بردارین و کم کم این قرص پودرشده رو داخلش بریزین و با یه چیز باریک مثل ماکارونی اونو مخلوط کنین. (چون سرش باریکه) بعد چند بار تکون بدین. هر روز یه بار بزنین به ابروهاتون . سر 2هفته ابروها میشه جنگللللللللل. خیلی پرپشت میشه. این دستور رو برای پسرای تازه بالغ برای اینکه ریش و سبیلشون هم پرپشت بشه استفاده میکنن. اما اصلش واسه ابروی خانمهاست. امتحان کنین پشیمون نمیشین.

عکس لوسیون رو واستون گذاشتم تا اشتباه نگیرین یه چیز دیگه. البته شنیدم خود لوسیون هم به تنهایی تقویت میکنه.

http://www.mamipic.com/share-A191_4F62528B.html
    دوست گلم هر دو ماده ای که اسم بردین هورمونیه و شدیدا ضررداره توصیه می کنم استفاده نکنید عوارض بدی داره
    منم از همین جا شنیدم ولی به هر کی گفتم همه گفتن اصلا استفاده نکن خطرناکه
    خانمی من 2 سال قرص جلوگیری از بارداری میخورم. یعنی وارد بدنم میشه . پس عوارضش خیلی باید بدتر از این باشه که اونو پودر کنیم بزنیم به ابروهامون. بتامتازون هم که قطره استریل هست . من از دکتر زنان که خودم میرم پرسیدم که آیا به صورت موضعی بزنم بده ؟ گفت صد در صد هیچ مشکلی بوجود نمیاره. اگه بخواست بیاره پس خوردنش واسه ما زنها که دیگه واویلا میشد ....
    حالا شما به حرف من اکتفا نکن و از یه دکتر زنان بپرس که آیا خطر داره؟
    یه نکته دیگه تمام موادی که ما به ابروهامون میزنیم هورمونی هستن. یعنی باید باشن که بتونن این اثر رو داشته باشن که باعث تقویت مو بشن. اگه سرچ کنی میبینی که خود رزماری هم هورمون داره . اگه اینطور که میگی شدیدا خطرناک باشه که حساب من که 2ساله واسه جلوگیری قرص میخورم دیگه چی میشه؟[/quote:1smav1f4]

اولا که قرص خوراکی با اونی که روی پوست مالیده میشه خیلی فرق داره
    ثانیا با یه سرچ کوچولو تو نت می تونید عوارضش رو ببینید
    تنها توئی که تمام نمیشوی...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

azi jonn از کجا گرفتی سایه آکوآ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba777
    نقل قول نوشته اصلی توسط sardune
    سلام دوست جونا خوبین؟؟؟؟؟؟؟من یه سئوال داشتم بیرون بعضی خانم ها رو میبینم که ابروهای ضخیمی کشیدن و معلومه که مال خودشون نیست ولی با یک چیزی میکشن که زیاد تابلو نیست و به صورت محو و کاملاًطبیعی جلوه می کنه به نظرمن که مداد ابرو نیست به نظر شما چیه ؟آخه من ابروهام کم پشت و نازکه و ابرو ضخیم خیلی دوست دارم کمکم کنین .مرسی.
    خانومی اسمش پناکل هست . توی یه شیشه ی کوچولو هست همراه با یه قلم مو که مخصوص خودش فقط کافیه رنگ مورد نظرتو دقیق انتخاب کنی عزیزم
    حالا اینه یا سایه آکواست با قلم مو؟؟؟
    برای عید مرتب میرفتم بیرون این خانمها رو میدیدم به خودم گفتم چی شد همه ابرو پر شدن؟؟؟؟ این چیه اینجوری میشن؟؟؟ خیلی خوشم اومده
    پناکل بگیرم یا آکوا؟؟

خورشیدبانو آواتار ها
    مهرناز
    میزان امتیاز
    25
    پسند شده
    2215
    پسند کرده
    2180

مامانم امروز از یه لوازم آرایشی سایه آکوا قیمت گرفت آقاهه گفت 14تومن.بعدش هم گفت این چون که چینی نیست گرونه.البته سایه vov هم آورد که 9 تومن بود توی یه بسته 2 تا رنگ هم بود.خلاصه نگرفتیم چون سایه ی آکوا قهوه ای آورد که خیلی پرنگ بود و کم رنگشو نداشت.
    عشق،
    آمدنی ست
    جستنی نیست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

این سایه آکوا رو با آب می کشین یا الکل؟