نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree232Likes

موضوع: اسباب بازی ها ...

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 59
صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    رز صورتی آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    180
    پسند کرده
    224

Re: اسباب بازی ها ...

کسی نظری نداره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    46
    پسند کرده
    62

ارام جون میشه بگی این خونه ای که داری ابعادش چقدره تا چند سال خوبه؟قیمتشم بگو ممنون
    من پسرم عاشق خونس براش دوتا این خونه چادری ها رو گرفتم میبینم این چیزای بیشتری داره گفم ببینم چه جوریه؟

رز صورتی آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    180
    پسند کرده
    224

کسی نمی ده منتظرما کسی اطلاعی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همیشه شونه کردن و شستن موهای عروسک برام سخت بود خیلی وقت بود که می خواستم عروسکام رو حموم بدم ولی می ترسیدم که موهاشون خراب بشه فقط با دستمال نم دار صورت و بدنشون رو تمیز می کردم و لباساشون رو می شستم
    دیروز یه کم وقت گذاشتم و سرچ کردم و راهشو پیدا کردم اینجا می ذارم شاید بقیه هم مشکل منو داشته باشند
    بعضی از عروسکا مخصوصا اونهایی که موهاشون بلند تر بود توی دست بچه ها موقع بازی، موهاشون توی هم گره خورده بود و وزوزی شده بود و برق روز اول رو دیگه نداشتند و کدر شده بودند

شستن موی عروسک چند مرحله داره که باید با دقت و حوصله انجام بشه که بهترین نتیجه رو بگیریم

1 لباسهای عروسک و هرچیزی که توی موهاشه یا وسایل زینتی رو دربیارید
    2 موهای عروسک رو سه قسمت کنید(البته این یکی چون موهاش خیلی پر و حالت دار و بلند بود مجبور شدم 6 یا 7 قسمت کنم)
    3 با یک برس(شانه پلاستیکی مناسب نیست) هر قسمت را برس می زنیم از پایین مو شروع می کنیم باید در حد نوازش کردن باشه و احساس کنیم که عروسک یه بچه نازنازیه که زود دردش میاد از نوک مو انقدر برس می کشیم تا گره ها باز بشن و بعد از یه کم بالاترش برس رو می کشیم و کم کم به سمت ریشه مو می ریم اگه موها کشیده بشن و کش بیان وزوزی می شن پس خیلی به آرومی برس رو روی سطح مو می کشیم و دندانه ها رو تا ته توی مو فرو نمی کنیم فقط با برس موها رو نوازش می کنیم این بیچاره خیلی موهاش گره خورده بود و خیلی طول کشید تا گره ها باز شدند اگه خسته شدید عروسک رو کنار بگذارید و وقتی دوباره حوصله داشتید بقیه اش رو انجام بدید
    من هر قسمت رو که برس می زدم می پیچوندم و زیر دستش نگه می داشتم که خیلی پف نکنه و دوباره گره نخوره البته این دیگه سخت ترینش بود بخاطر حالت دار بودن و بلندی موهاش

4 دستمون رو خیس می کنیم و یک مقدار نرم کننده مو کف دستمون می ریزیم و دستهامون رو به هم می کشیم و بعد روی موهای عروسک می زنیم و به آرومی دستمون رو از بالا به پایین روی موهای عروسک می کشیم تا کل موها به نرم کننده آغشته بشن

از نرم کننده پارچه و حوله استفاده نکنید
    اگر در این مرحله نرم کننده نزنیم بعد از شامپو موها ممکنه دوباره توی هم گره بخورند
    5 موهای عروسک را برس می زنیم این بار خیلی راحته
    6 سر عروسک را زیر آب می گیریم تا نرم کننده کاملا شسته شود موها را ماساژ نمی دهیم فقط می توانیم از بالا به پایین دست بکشیم
    با گذاشتم حوله رو سر و موی عروسک آب اضافی را با حوله می گیریم
    7 کمی شامپوی بچه توی دستمون میریزیم و روی موها می کشیم و موها را توی مشتمون می گیریم و خیلی آروم مشتمون رو باز و بسته می کنیم تا شامپو کف کند

8 شامپو ها را زیر شیر آب می شوییم(اگر احساس کردیم موها کاملا تمیز نشده اند مرحله 7 را تکرار می کنیم)
    9 مانند مرحله 4 دوباره نرم کننده می زنیم و شانه می کنیم 3 دقیه مکث می کنیم

و سپس آبکشی می کنیم
    10 با حوله آب اضافی را می گیریم و عروسک را رو استندش یا توی یک لیوان یا گلدان قرار می دهیم تا به همان شکل موهایش از شب تا صبح کاملا خشک شود

11 در صورت نیاز می توانیم مقدار خیلی کمی روغن بچه به موهای عروسک بزنیم که براق تر و خوش حالت تر شود
    12 می توانیم برای جلوگیری از کثیف شدن مجدد عروسک را توی جعبه نگهداری کنیم
    13 بهتر است موقع بازی بچه ها موهای عروسک را ببندیم که کمتر گره بخورد و آسیب نبیند
    کلی غصه موهای عروسکام رو خورده بودم و فکر می کردم که توی دست بچه ها دیگه خراب شدند ولی با این روش (با اینکه وقت گیر بود) موهاشون مثل روز اول شده تمیز و براق و خوش حالت... خیلی خوشحالم و هی می رم نگاشون می کنم

از لباش پوشیده شون هم عکس می گیرم و می ذارم که ببینید چقدر خانوم شدند
    سمنو, arasmis62, r.khk و 6 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    پنجره ،فکر ، هوا ، عشق ، زمین مال من است.

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1257
    پسند کرده
    219

نقل قول نوشته اصلی توسط baraan*
    ارام جون میشه بگی این خونه ای که داری ابعادش چقدره تا چند سال خوبه؟قیمتشم بگو ممنون
    من پسرم عاشق خونس براش دوتا این خونه چادری ها رو گرفتم میبینم این چیزای بیشتری داره گفم ببینم چه جوریه؟
    من شرمنده ام خیلی دیر دیدم اینو ... والا ابعادش ... الان دم دستم نیست که بتونم دقیق بگم ولی خیلی بزرگ نیست شاید 40 سانت در 25 سانت ... حالا یه کم بزرگتر یا کوچیکتر ... قیمتش هم چون خیلی وقت پیش گرفتم فکر نکنم بدردتون بخوره ... من 35 گرفتم:)
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1257
    پسند کرده
    219

اینم یه سری از اسباب بازی های دخملک من که دوستشون داره ... مخصوصا اون فیفیل صورتی رو تحت هر شرایطی باشه کلی ذوق میکنه براش:)) اون آخریه رو مامانش دوست داره البته:دی

shimakhoshdel, arasmis62, r.khk و 4 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    3

ارام جان میشه بگی عروسک بی بی الایو از کجا گرفتی؟

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1257
    پسند کرده
    219

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaharee
    ارام جان میشه بگی عروسک بی بی الایو از کجا گرفتی؟
    من از شهرکتاب نیاوران گرفتم ولی جاهای دیگه هم دیدمش
    parisa.k این نوشته را پسندیده.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین