نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree798Likes

موضوع: پخت انواع غذا در ماهیتابه های رژیمی

نمایش نتایج: از 97 به 104 از 312
صفحه 13 از 39 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: پخت انواع غذا در ماهیتابه های رژیمی

کسی نبود جوابم رو بده؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    113
    پسند کرده
    0

خیلی بهتر از توی فر شد
    زینب سادات۲ این نوشته را پسندیده.
    .
    خدایـــا !
    به بزرگیـــــت قســـم …
    توعکس های دست جمعی …
    جای هیچ پدر و مـــــادری رو خــالی نذار …
    آمیـــــن
    .

behgol آواتار ها
    بهگل
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    112
    پسند شده
    967
    پسند کرده
    1544

ویترین مدال ها

سلام این مرغ رو به دلیل کمبود وقت و حوصله درست کردم اول سینه مرغ رو به تیکه های کوچیک خرد کردم . کف تابه رو یه کوچولو با کره چرب کردم تیکه های سینه رو کف تابه چیدم . بعد زردچوبه و نمک و فلفل رو پاشیدم روش . پیاز خرد شده رو هم روی تیکه های سینه چیدم در تابه رو گذاشتم تا زمانی که مرغ ها با حرارت ملایم پختند فقط باید حواسمون باشه پیازش نسوزه در آخر گذاشتم دو طرف سینه ها برشته شوند و کمی آبلیمو روشون ریختم . نخود سبز و ذرت و هویج رو هم آبپز کردم . ین خودمون باشه نخود سبزش رو زیاد گذاشتم بپزه چروکیده شد طفلک

amir mami این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

سلام به همه خانمای هنرمند
    ببخشید کسی می دونه این تابه ها آیا آب بندی لازم دارن؟برای منم کادو آوردن و نمی دونم برای بار اول چیکار کنم!!خیلیم دوس دارم زود یه چیزی رو توش تست کنم...باید لاستیک در بیاد؟شعله زیاد باشه چی می شه؟و اگه نکته ای هست خوشحال می شم به منم بگین...
    مرسی

*سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24444
    پسند کرده
    30047

نقل قول نوشته اصلی توسط DIAMOND89
    ببخشید کسی می دونه این تابه ها آیا آب بندی لازم دارن؟برای منم کادو آوردن و نمی دونم برای بار اول چیکار کنم!!خیلیم دوس دارم زود یه چیزی رو توش تست کنم...باید لاستیک در بیاد؟شعله زیاد باشه چی می شه؟و اگه نکته ای هست خوشحال می شم به منم بگین...
    مرسی
    نه دوستم اب بندی لازم نداره .... برای کیک و مرغ سرخ ده و سبزیجات و کلا چیزایی که آب دارن و بخار زیاد دارن واشر دوری رو درمیاری ...اما واس بخار پز و امثالهم واشر رو میذاری ... چندباری استفاده کنی دستت میاد نترس مث تابه های دیگه اس که درشونو میذاری توشون چیز میز میپزی ....

مامان زرزر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    260
    پسند کرده
    94

من سیب زمینی ها رو حلقه بزرگ و پهن میزنم و پیاز هم همینطور..و کف ماهیتابه میزارم و روشون رو نمک میزنم حسابی.. ...به مقدار یک چهارم آب و روغن میریزم و نمک و فلفل و زردچوبه رو میریزم ..اگه دوست داشته باشید پودر گلپر هم خیلی خوش طعم میکنه مرغ رو....و بعد مرغ رو میچینم روی سیب زمینب ها...واشر دور ماهیتابه باید باشه...زیرش رو کم میکنم و صبح زود میزارم روی گاز...آواخر کار 1 ساعت مونده به ناهار آبلیمو هم بهشون میزنم...مرغ نیاز به نمک بیشتری داره ..یا با سرنگ اب نمک واردش کنید...
    و البته در طول پخت میتونید ماهیتابه رو برگردونید....خیلی خوشمزه میشه....چون همه مواد سرخ میشن
    اینو عمه جونم یادم دادن ..ابتکاری بود....فکر نمیکردم چیزی خوشمزه و متفاوت شه ولی شد.....
    من در پختن مرغ خیلی کم پیش میاد رب گوجه یا گوجه استفاده کنم اخه طعم مرغ بد میشه....ولی با این روش و پودر گلپر طعم خیلی خوبی میگیره
    همه دنیا بخواد و تو بگی
    نه
    نخواد و تو بگی
    آره
    ....تمومه

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط DIAMOND89
    مرسی

دایموند جان
    من از مال خودم خیلی راضیم. آب بندی نمی خواد یا من نکردم. اصلا نمی دونم منظورت چیه
    برای بار اول پیشنهاد می کنم بادمجون توش سرخ کنی چون هر طرفش 3-4 دقیقه بیشتر طول نمی کشه. خیلی لذتبخشه. روغن هم فقط با قلم مو بمال بهشون.
    لاستیکش فقط وقتی چیزای خمیری مث کیک توش بپزی باید در بیاد که هوا بهتر رفت و آمد کنه.
    اگه شعله زیاد باشه فقط غذات می سوزه. مث زودپز نیست که خطر ناک باشه. بخار از درز هاش می ره بیرون.
    من باهاش بادمجون و کدو سرخ می کنم. توش ته چین عالی در میاد. کوکو های مختلف هم خوشگل و خوشمزه میشه. بچه های دیگه هم لازانیا و حتی کیک هم درست کرده اند. تجربیاتشونو بخون.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

مرسی از جواباتونآب بندی اصطلاحیه برای ماشینوقتی ماشین نو می خری تا یه مدتی(بسته به ماشین)بیشتر از یه سرعتی نری تا موتور به مشکل نخوره...و اگه مشکلی هست پیدا بشه...این یعنی آب بندی...حالا نمی دونم ماشینای خارجکی دارن یا نهما که نداریم...این تو لوازم دیگه هم هست...مثلا من بعد از استفاده از زودپزم دفترچه شو خوندمو دیدم نگو دفعه اول باید با آب و سرکه می جوشوندمش...یا آون توسترمو باید 20 دقیقه روشنش می ذاشتم...که اینو دیگه قبلش خوندمیا بستنی سازمو...وااااااااااااااااا ااااییییییییییییییی...از تنبلی که انگلیسی بود فقط دستوراشو خوندم و ندونسته محلول گرم توش ریختمو مثل روز اولش نشد که نشددیگه تو کاسه بستنی می درستم...بخاطر هممین چشمم ترسیده و قبلش حتما یه سرچی می کنم درباره اولین استفاده...

صفحه 13 از 39 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین