نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 601 به 608 از 5484
صفحه 76 از 686 نخستنخست ... 667374757677787986 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نقل قول نوشته اصلی توسط 16ordibehesht
    سلام دوستای گل,من پنجشنبه یه تازه عروس و داماد رو دعوت کردم با خودمون میشیم 4نفر.بار اولی هم هست که میان خونمون.
    واسه غذای اصلی زرشک پلو با مرغ, لازانیا و رولت گوشت درست میکنم. به نظرتون تعداد غذام کم نیست؟سالاد کلم که اگه بشه قالبی درش بیارم فقط یه سوال تو قالبم سلفون بکشم قالبی میشه دیگه؟یه چیز دیگه کی از قالب درش بیارم نزدیک اومدن مهمونا یا فرقی نمیکنه؟ سالاد فصل درست نکنم زشته؟واسه دسر هم ژله رنگین کمان و موشکوفی درست کنم خوبه؟موشکوفی رو هم با همون شیوه سلفون قالبی در میارن؟ اگه زحمتی نیست دسر بهتر پیشنهاد بدین.یه سوال دیگه قول میدم آخریش باشه وقتی میرسن با چی پذیرایی کنم بهتره؟ وای دارم میمیرم از استرس
    عزیزم به نظر من لازانیا رو حذف کن و بجاش سوفله مرغ و قارچ درست کن هم کم دردسرتره و هم مثل لازانیا روش پنیر داره و شکل و شمایلش شبیه اونه و هم اینکه غذای جدیدیه و فست فودی رولت گوشت رو هم با مخلفات تزئین کن مثل چیپس و سبزیجات خودش کلی میشه و واسه 4 نفر زیادم هست درمورد سالاد هم وقتی سس میزنی سس باید غلیظ باشه و فشارش بدی توی قلاب اونوقت راحت در میاد و اینکه چون سس میزنی لحظه های آخر اینکارو یکن که سالادت آب نندازه و سیاه و شل نشه و وقتی سالاد کلم هست دیگه سالاد فصل لزومی نداره.
    عزیزم اگه مهمونیت نهاره با یه آبمیوه و یا یه جور شیک درست کن و پذیرایی کنو اگه شامه که چایی خوبه .ژله رنگین کمان خبلی قشنگه ولی همش ژله است من خودم جز واسه مناسبتهای خاص درست نمیکنم . چون تعدادتون کمه یه دسر خوشمزه درست کن مثل کرم باواریا یا تیرامیسو و یا خرده شیشه
    زیاد جوش نزن فقط خودتو خسته میکنی و نیروت صرف چه کنم چه کنم میشه با خیال راحت برنامه ریزی کن دسرهاتو روز قبل درست کن و غذاهاتو میتونی صبح درست کنی موقع اومدن مهمونها یک کم به سرو توی فر یا مایکرو گرم کن برنج رو هم 2 ساعت به اومدنشون دم کن سالاد و سبزیجاتتو صبح بشور و آماده بزار فقط دم اومدنشون قاطی کن و آماده است راحت و با آرامش. موفق باشی
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1487
    پسند کرده
    1163

ما یه دوره داریم 5 تا خانم و هرکدوم یک عدد بچه . بچه ها توی یه رنج سنی اند (ابتدایی)
    دوره مثلا عصرونه است ولی چرب
    منوی پیشنهادی من:
    چیکن استراگانف ، سالاد شارلوت ، پان ، ژله گلدار ،
    میشه راهنمایی کنید
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1487
    پسند کرده
    1163

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    ما یه دوره داریم 5 تا خانم و هرکدوم یک عدد بچه . بچه ها توی یه رنج سنی اند (ابتدایی)
    دوره مثلا عصرونه است ولی چرب
    منوی پیشنهادی من:
    چیکن استراگانف ، سالاد شارلوت ، پان ، ژله گلدار ،
    میشه راهنمایی کنید
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    193

مام بهار جان به نظر من ماکارونی و یا پیراشکی گوشت و یا کتلت به خاطر بچه ها به منو تون اضافه کنید بهتر هم بشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام. من يه تازه عروسم كه هنوز خونه بابا تشريف دارم. دارم كم كم اشپزي ياد ميگيرم و خيلي به اين سايت و اعضاش مديونم..
    4 شنبه 3 تا از دوستام رو دعوت كردم و قراره بدون كمك از مامان همه كارا رو خودم بكنم ببينم چقدر امادگي مهموني دادن دارم. دوستام صميمي هستن . اين منوي پيشنهادي من هست:
    پيش غذا: سوپ قارچ + سالاد الويه( تزئينش مثل كيك مرغ)
    غذا: ته چين مرغ يا لازانيا
    دسر: ژله خرده شيشه
    احتمالا پوره توپي هم درست كنم... به نظرتون چطوره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

انگار اينجا كسي تازه واردا رو تحويل نميگيره!! مثل دوران مدرسه كه يه عده جمع ميشدن و شاگرد جديدا رو تو جمع خودشون راه نميدادن!!!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هانايي
    انگار اينجا كسي تازه واردا رو تحويل نميگيره!! مثل دوران مدرسه كه يه عده جمع ميشدن و شاگرد جديدا رو تو جمع خودشون راه نميدادن!!!
    هانا جون قضاوت عجولانه نکن کسی به قدیمی بودن و تازه وارد بودن کاری نداره بحث این حرفها نیست خوب باید بزاری رو حساب اینکه یا کسی سر نزده و یا فرصت کافی نداشتن.
    منوت خوبه ، اگه دست گرمیه ته چین درست کن چون با وجود اینکه فکر میکنی راحتته ولی قلق داره . لازانیا رو جون به جونش کنی از خانواده ماکارونیه و چیز خاصی نیست توی سفره گذاشتنش .
    حالا که میخوای خودتو گرم کنی یک کیک یا شیرینی هم واسه پذیرایی اول درست کن همراه با یه نوشیدنی خوب و خنک و تزئینات میوه تا حسابی ورزیده بشی
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

سعیده بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    1351
    پسند کرده
    1691

نقل قول نوشته اصلی توسط 16ordibehesht
    سلام دوستای گل,من پنجشنبه یه تازه عروس و داماد رو دعوت کردم با خودمون میشیم 4نفر.بار اولی هم هست که میان خونمون.
    واسه غذای اصلی زرشک پلو با مرغ, لازانیا و رولت گوشت درست میکنم. به نظرتون تعداد غذام کم نیست؟سالاد کلم که اگه بشه قالبی درش بیارم فقط یه سوال تو قالبم سلفون بکشم قالبی میشه دیگه؟یه چیز دیگه کی از قالب درش بیارم نزدیک اومدن مهمونا یا فرقی نمیکنه؟ سالاد فصل درست نکنم زشته؟واسه دسر هم ژله رنگین کمان و موشکوفی درست کنم خوبه؟موشکوفی رو هم با همون شیوه سلفون قالبی در میارن؟ اگه زحمتی نیست دسر بهتر پیشنهاد بدین.یه سوال دیگه قول میدم آخریش باشه وقتی میرسن با چی پذیرایی کنم بهتره؟ وای دارم میمیرم از استرس
    به نظرم غذای اصلی رو تغییر بده زرشک پلو با مرغ خیلی کلیشه ایه
    مثلا می تونی باقالی پلو با ماهیچه بذاری یا خورش فسنجون یا همون مرغ رو به صورت جوجه درست کنی
    و اینکه به جای لازانیا گراتن مرغ و قارچ درست کنی اینم جدیدتر از لازانیاست

صفحه 76 از 686 نخستنخست ... 667374757677787986 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف